2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Gözun aydin tekrardsn artik bi yuk kalkdi sanki ustunde hem iyi cikmis hemde cinsiyet kesinlesdi ahhh ahhh bi bende ögrenebilsem keske... sizler ögrendikce kendim ögrenmis gibi seviniyorum

Darısi başına canımm. Rabbim gönlündeki saglikli evladi nasip etsin inşallaj

deneme canim devlette azicik gucunuz varsa ya. baska hastane arastir. kucuk ozel hastanelerin fiyatlari daha uygun oluyor. tabi sehirden sehire hastaneden jastaneye farkediyordur ama ben bulundugum sehrin dogumevinde hic iyi hikayesi olan duymadim. sanki dogum yapmak tiksinilesi, asagilik birseymis gibi dogumhanede pis pis konusmus hep ebeler. kotu davranip kotu hissettirmisler.

ben bir ara tıp merkezinde calisiyordum. ayda 1 dogum falan oliyordu. fiyatlarimiz da cok uygundu o donemde. eminim vardir fiyatlari cok ucmamis guvenilir yerler.

Ben izmirdeyim canm bu hastanede doğum yapan çok arkadaşım var hepsi çok ti dedi ama korkuyorum cidden araştırmaya başladım zaten

Ben izmirdeyim canm bu hastanede doğum yapan çok arkadaşım var hepsi çok ti dedi ama korkuyorum cidden araştırmaya başladım zaten
Merhaba ben de izmirdeyim...hastane paket fiyatlarina ben de bakmistim daha erken gerci 9.haftamdayim ama insan bakiyir sanirim ve malaesef fiyatlar baya ucuk duruyor...medicanada 11.500 tl civari fiyati varmis...medikal park 7 bin tl civari

Merhaba ben de izmirdeyim...hastane paket fiyatlarina ben de bakmistim daha erken gerci 9.haftamdayim ama insan bakiyir sanirim ve malaesef fiyatlar baya ucuk duruyor...medicanada 11.500 tl civari fiyati varmis...medikal park 7 bin tl civari
Bu arada alinan bu fiyatlar da yasal degil ...ozel hastane olsun olmasin sgk nin tarifesini normalde asamazlar hatta aldiklari muayene ucretleri bile siniri var ve malesef bunu cogu hasta bilmiyor...ben avukatim ayni zamanda ....medikal park hastanesinden 9 ay boyumca muayeneye gidip dogumdan sonra hakem heyetine basvuran muvekillerim var ve soke soke fark ucreti iade ettiler...mantiklari da su:10 hastadan 1 tanesi bile hakkini arasa biz yine kardayiz...sgk denetlemiyor ama hakkini arayana da ucret farklari iade ediliyor....dogum ucreti de normalde 2 bin tl-3bin tl civari olmasi gerekirken 7 bin ,11 bin gibi ucretleri de alamazlar ...onden verip sonradan dava yoluyla alan da var...bilginiz olsun

Naptın canım karar verebildin mi test konusunda?
esimlede konustum tekrar tekrar galiba ikili test yaptirmiyacam cunku risk ciksa bile uclu test dortlu test fetal dna amniyosentez yapmamiz gerek olucak . en iyisi uclu test yapip aorna detayli ultrason da bakmak . cogu risk var diye xikiyor o yuZden erkenden stresse girmeye gerek yok . Bide, ikizler annesi geup buldum burda 2021 ikizler annesi orda sordum bi kac cevap geldi be hic biri hic bir testi yaptirmamis

Canım öyle dayanılmaz değil çok şükür. Sanki geriliyor gibi sadece. Progestan aldım şimdi bir tane yatıyorum. Dün biraz temizlik yaptıktan sonra oldu. Bundan sonra full yatıcam
Kesinlikle çok dikkat et yani hafif hafif iş yapabilirsin benim çok kötü bi huyum var mutfakta bi şeyler hazırlarken yere mesela bişeyler dökülüyor ya tüm mutfağı elime bez alıp eğilerek silerim Hamileliğimde de vazgeçemedim eşim gördükçe yapıyor ama çoğunlukla evde değil ben evdeyim vazgeçemedim

Arkadaşının bu konuyla ilgili okuduğu kitap takip ettiği biri varsa bize de söylesin hep birlikte nasiplenelim Yenidoğanken sarılığı engellemek için iki saatte bir emzirmek gerekiyormuş çocuğu uyandırın diyo doktorlar ama biraz büyüdükten sonra inşallah bizimkiler de böyle olur Amin

Gözun aydin tekrardsn artik bi yuk kalkdi sanki ustunde hem iyi cikmis hemde cinsiyet kesinlesdi ahhh ahhh bi bende ögrenebilsem keske... sizler ögrendikce kendim ögrenmis gibi seviniyorum
İnşallah seninkini de burada kutlayacağız hiç merak etme annesi kendi kendine büyüyor o şimdi içerde sen bolca suyunu iç o büyümenin yolunu buluyor içeride

Ben ogluma uyku egitimi filan vermedim ama uykusuyla ilgili hicbir problem de yasamadim yasamiyorum saat en gec 21de uyur hic sasmaz sabah 7 gibi de uyanir bazen daha erken de uyanabiliyor. Ama ne yaptık onu soyliyim. keyfimiz icin gec saatlere kadar bir yerlerde oturmadık. Disari cikma saatlerimizi v.s. hep ona gore ayarladik en basindan beri bu degismedi. Biraz da çocuğun huyuyla alakali bu durum ama sunu da biliyorum bazi ebeveynler sabah erken kalkmasin diye cocuklarin oturmasina musaade ediyorlar ee o zmn cocuk da gec uyuyup gec kalkmaya alisiyor dogal olarak

İyi bir sektör oldu bu da insanlar devlet hastanesinde yeterli ilgiyi göremedikleri için bu oluyor çok yazık.. Ankaraya göre yine uygun geldi fiyatlar bana hem doktor hem hastane parasıysa bu miktar. Sanırım Ankarada sadece memorial 11 bin istiyor doktora vereceğimiz para hariç

Herkese merhaba uzun zamandır giremiyorum takip de edemiyorum. Dün doktora gittik kolları bacakları oluşmuş hareket ediyordu. Kalbini dinledik. Boy kilo herşey normal dedi. Geç döllenme olduğu için sat değiştirdi. Bir ay sonra çağırdı. Cinsiyet öğrenen olmuş. Kimler kaçıncı haftada öğrendi. En erken 13. Haftada mı öğreniliyordu

Bir de multivitamin verdi. Ocean mummy. Sizler hangi ilaçları kullanıyorsunuz.Tesettürlü olduğum için d vit verdi ve her gün en az yarım saat kollarımı güneşe doğru açmamı Söyledi.

Bir de multivitamin verdi. Ocean mummy. Sizler hangi ilaçları kullanıyorsunuz.Tesettürlü olduğum için d vit verdi ve her gün en az yarım saat kollarımı güneşe doğru açmamı Söyledi.

Gözünaydin bebis iyiymis. Ben dün 12+6 da kız olduğunu öğrendim. bende vitamin olarak ocean mummy +devit 9 damla +kan ilacı kullaniyorum.

Benim oğlumda en gec 21 gibi uyur sabah 7.30 gibi ayakta. Bende geç saate kadar dışarida durmuyorum onceliğim hep onun duzeninin bozulmamasi. Normalde her öğlende 2 saat uyuyordu bu sene okula baslayinca oglen uykulari rafa kalkti ama yinede cumartesi pazar öglen yatiyor

Daha hiç arastirma yapmadim dogum ücretlerini . 11bin çok fazla . Vicdansiz bunlar ya.

Benimde tanidigim birkac ikiz annesi oldu onlarda 2 li test yaptirmamislardi. Perinatolaga gidip detayli ultrason yaptirmislardi diye hatirliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…