2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Yetmiyor ki ne kadar uyusan da uyku eğitimlerine bakıyorum ben bu ara en yakın arkadasimin 8 aylık kızı var o yaptı 4 aylıkken. Cok rahat şimdi bebek akşam 8de uyuyor. Arkadaşım 10da emzirmeye uyandırıyor. Yatağa bırakıyor sabah 7ye kadar uyuyor çocuk. Hiç ağlatmadan eğitim verdi bi de şimdiden bütün bildiklerini anlattiriyorum
Benim iki tane bir de sallayarak emzirerek falan uyumaya alıştırırsam kafama bi huni koyup beni tımarhaneye kapatırlar

Canım öyle dayanılmaz değil çok şükür. Sanki geriliyor gibi sadece. Progestan aldım şimdi bir tane yatıyorum. Dün biraz temizlik yaptıktan sonra oldu. Bundan sonra full yatıcam

Kizlar simdi aradılar. Şükürler olsun fetal dna testim iyi cikmiş. Cinsiyetimizde kız
bende senin yorumunu ariyordum. bugün ikimizin de kontrolü vardi diye merak ettim, insallah hersey yolundadir diyordum, cinseytini bile ögrenmissin :=) cok sevindim hersey yolunda olduguna, cok sükür... allah saglikla kucagina almayi nasip etsin

biz neden hep böyle evhamliyiz:=) kesinlikle rahat edip, hamileligin tadini cikarmaya baslamam lazim:=)

bende de hersey yolundaymis, bosuna panik yaptim yani. ama cinsiyete burda (Almanya'da) o kadar erken bakmiyorlar.. insallah 2 hafta sonra belli olur.

2 hafta sonra ögrensen yine iyi benimki 9 hafta sonra randevum 20. haftadsn önce ögrenemiycem

Sevindim canım iyi olmaniza. Evham = ben . Simdilik rahatim. muhtemelen bulurum evham yapacak bir şey .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…