2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Aaa o refleksi bilmiyorum belki de ondan hareketlendiler bu kadar çünkü baya dakikalarca baktı doktor olabilir😅 iyi olsunlar da 🥲 Bugün yeni doğum yapmış biriyle konuştum en zorunun uykusuzluk olduğunu söylüyor Doğurana kadar hep uyuyup uyku depolarımı doldurmayı düşünüyorum 😅
Yetmiyor ki ne kadar uyusan da 🙈 uyku eğitimlerine bakıyorum ben bu ara en yakın arkadasimin 8 aylık kızı var o yaptı 4 aylıkken. Cok rahat şimdi bebek akşam 8de uyuyor. Arkadaşım 10da emzirmeye uyandırıyor. Yatağa bırakıyor sabah 7ye kadar uyuyor çocuk. Hiç ağlatmadan eğitim verdi bi de şimdiden bütün bildiklerini anlattiriyorum 🤣
Benim iki tane bir de sallayarak emzirerek falan uyumaya alıştırırsam kafama bi huni koyup beni tımarhaneye kapatırlar

Anlıyorum umarım düzelir benim de oluyor ama belki sizinki dayanılmazdır tabii ki görünün doktora sonuçta herkes kendi yaşadığını bilir en iyisi gitmek belki de ama benim eşim de doktorum da çok rahatlar ve bana da sirayet etti sanırım böyle ağrısa da geçiyor diye kafayı takmıyorum ben umarım senin ağrıların geçer 🤲🏻❤️

Canım öyle dayanılmaz değil çok şükür. Sanki geriliyor gibi sadece. Progestan aldım şimdi bir tane yatıyorum. Dün biraz temizlik yaptıktan sonra oldu. Bundan sonra full yatıcam 😐

Kizlar simdi aradılar. Şükürler olsun fetal dna testim iyi cikmiş. Cinsiyetimizde kız 😍
bende senin yorumunu ariyordum. bugün ikimizin de kontrolü vardi diye merak ettim, insallah hersey yolundadir diyordum, cinseytini bile ögrenmissin :=) cok sevindim hersey yolunda olduguna, cok sükür... allah saglikla kucagina almayi nasip etsin :nazar:

biz neden hep böyle evhamliyiz:=) :-)kesinlikle rahat edip, hamileligin tadini cikarmaya baslamam lazim:=)

bende de hersey yolundaymis, bosuna panik yaptim yani. ama cinsiyete burda (Almanya'da) o kadar erken bakmiyorlar.. insallah 2 hafta sonra belli olur.

bende senin yorumunu ariyordum. bugün ikimizin de kontrolü vardi diye merak ettim, insallah hersey yolundadir diyordum, cinseytini bile ögrenmissin :=) cok sevindim hersey yolunda olduguna, cok sükür... allah saglikla kucagina almayi nasip etsin :nazar:

biz neden hep böyle evhamliyiz:=) :-)kesinlikle rahat edip, hamileligin tadini cikarmaya baslamam lazim:=)

bende de hersey yolundaymis, bosuna panik yaptim yani. ama cinsiyete burda (Almanya'da) o kadar erken bakmiyorlar.. insallah 2 hafta sonra belli olur.
2 hafta sonra ögrensen yine iyi benimki 9 hafta sonra randevum🥺🥺🥺 20. haftadsn önce ögrenemiycem

Cinsiyet tahmini yapabilir misiniz :)

Eklentiler

• IMG_20210121_175653.jpg
    IMG_20210121_175653.jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 37

Sevindim canım iyi olmaniza. Evham = ben 😆. Simdilik rahatim. muhtemelen bulurum evham yapacak bir şey .

X