2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben kızıma hamile
Kızıma hamile iken medikal Parkta doğum yaptım. İnceleme yaptığımızda doğum parası atıyorum bin TL fatura kesiliyor kalanıda otel. Gibi konaklama hizmeti gibi almışlardı bide orda nakit vermek zorundasın işlenmesin tüm ücret diye postan çekince faturayı tam kesmek zorunda oldukları için

İnan ne yaparsan yap çocuğun yapısı ile alakalı uyku 10da uyutsam gece uyanıp sabaha kadar uyumazdı yeğenim şuan askerde saat 9oldumu hâlâ direk uyur bu biraz yapı ile alakalı mesela kızım diyelim düzene grsn diye erken uyandırdım sabah 7de kalkıp gece 10a kadar uyumadığını bilirim kaç Dr a gittk o zaman Dr enson kızınızın huyu böyle yapacak bişey yok dedi düşün

İstanbul memorialda da 11-12 bin Hele muayene ücretleri almış başını gitmiş Yazık valla bizlerde şartları zorlayıp gidiyoruz bu devlet hastanelerindeki ilgisizlik, yoğunluktan ötürüBir de benim için temizlik çok önemli gidemiyorum her yerebebişlerimize kavuşalımda sağlıkla napalım

Aynen canım acıbadem e gidiyorum bende sordum 10 bin dedi tabi extra lar da olur Bence kesin zaten gebelikte tahliller filan toplamda 20i geçer gebelik başından itibaren yandık valla

Bende memoriala gidiyorum ilk dogumu da orda yaptim. Hatta 2019 da normal dogumu 9 bine yaptim ama işte temiz güvenilir cok ilgililer ama cok pahali. Muayene ucreti 320 tl falan. Saglik sigortam olmasa gidemem bende. Bi kismini karsiliyo

Aynen canım acıbadem e gidiyorum bende sordum 10 bin dedi tabi extra lar da olur Bence kesin zaten gebelikte tahliller filan toplamda 20i geçer gebelik başından itibaren yandık valla
Ben tüp bebek zamanında memoriala alıştım diye oraya devam ettim bir de ilk bebişimiz olduğu için elimizden geldiğince herşeyin içime sinmesini istiyorum doktorumdan ve orda ki hizmetten hep memnun kaldım doktorum verdiğim parayı hakediyor sonuna kadar ama doğum için gerçekten çok para

Bende memoriala gidiyorum ilk dogumu da orda yaptim. Hatta 2019 da normal dogumu 9 bine yaptim ama işte temiz güvenilir cok ilgililer ama cok pahali. Muayene ucreti 320 tl falan. Saglik sigortam olmasa gidemem bende. Bi kismini karsiliyo
Hangi Memorial iyimiş ücret, benm ki 760 sağlık sigortam yok maalesef

Bu aradaaa ben fiyat istedim. Dediler ki mart ayinda fiyatlarimiz guncellenicek. Dedim ben burda dogum yapicam yok dediler martta ki fiyat ne ise o fiyat gecerli sizin icinde. Sezeryan 13 14 bin rahat olur. Yeni fiyatlandirmayi bilmiyorum henüz

canlari sağolsunda idare edecegiz artik. Boşuna dememişler cennet anaların ayağının altında diye.

Cnm o kdrsa iyi valla. Ben 2016da ozel goztepe hastanesinde dogum yapmıştım drum o sirada orada calisiyordu cunku. orasi daha uygun fiyatli olmasina ragmen o tarihte sezeryan doguma 5.000 tl odemistik. Su anda coronadan kaynakli daha duzgun bir hastane istiyoruz drumun anlasmali oldugu hastanelerden en iyisini seçmeye calisicam bakalim

Bu aradaaa ben fiyat istedim. Dediler ki mart ayinda fiyatlarimiz guncellenicek. Dedim ben burda dogum yapicam yok dediler martta ki fiyat ne ise o fiyat gecerli sizin icinde. Sezeryan 13 14 bin rahat olur. Yeni fiyatlandirmayi bilmiyorum henüz
Eyvahlar olsun ağustosa 20bini bulur zannımca ya çok adiler

Offf ne fıyatlar dönüyor ya agzım acık okuyorum yurtdısında yasadıgım halde ödeyememem o parayı herhalde yazık gunah ya o paralarla cocugun butun ıhtıyacları alınır keske devlet aldıgı parayı hakedıp devlet hastanelerındede ı hızmetı verebılseler. Gecen bı programda ızledım devlet özel hep aynı hızmetı verıyor aynı bransdan doktorlar ama konfor farklı otel gıbı yanı özel hastaneler.

Ağustosa 20 bini bulcak zaten bu gidişleBen çok alıştım diye oraya devam ettim benim bir de 2 doktorum var usg cihazı alırdım doktorlara verene yapardım ölçümlerimi de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…