2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bir de erkek isim önerilerinizi bekliyorum daha çok var doğuma ama gecem gündüzüm isim aramakla geçiyor farklı, anlamı güzel çok duyulmamış 4-5 harfli kriterlerim bu kadar
Duyulmamis isim pek kalmadi cnm Duydugum farklı isimleri yazayim ama onlar da cok vardir artik belki bilemiyorum artun aren dora. Ben yagiz yigit mert isimlerini cok seviyorum cok belki ama guzel bence. Oglumun adi efe siradan bir isim sectik biz bazen degisik olsun diye dusunulerek bana gore sacma isimler konabiliyor oyle olsun istemedik :)

Abowww 760 mı . Allah yardımcinız olsun. Son aylarda 15 günde bazen haftada bir çagiriyorlar . Paket fiyat olsa keşke
Usg alcam eve hahahaha çözcem işi küvete de doldururum suyu yaparım suda doğumumu da tamam işte oldu bitti
Canım biz de memuruz karı koca zorluyoruz şartları Dediğin gibi temizlik, ilgi, konfor cazip geliyor.
Arjen = ateş parçasi
J zorlar ama değişikmiş
Yok martta revize edicekler iste 1 yıl gecerli olacak fiyat. Oglun sünnetini de hastaneden cikmadan yaptirmistim sana da tavsiye ederim arvencigim. Oglunu kestir cikmadan
Kesinlikle kestirmeyi düşünüyorum, bir de kestirmek deyince kordon bağını doğumdan sonra hemen kestirmeyin kızlar bekletebildiğiniz kadar bekletin aklınızda olsun
Aren ve Arden aklımda ki isimlerden teşekkür ederim canım benim Ya işte saçmalamadan o işi başarmam lazım sizlerden destek bekliyorum

Allah yardımcınız olsun

Aynen öyle canım ama napcan işte vericem mecbur benimde perinatoğumn orada ama dediğin gibi çoook para yani. para zor kazanılıyor

Cınsıyetı ögrenen arkadaslar yuzugu göbegınıze tuttugunuzda ılerı gerımı gıdıyor yuvarlakmı dönüyor? Bu teorıde cok kısıde tutmus merak ettım ılerı gerı gıdınce erkek yuvarlak dönünce kız mıs sözde

10+4 teyim ben . bu sabah kahvaltı da bi acma bir azda patates haşlaması yedim. vitaminimi corasprini attım. 5 dk sonra ne varsa cıkardım yine.
sabah kahvaltılarını sağlam yapınca midemde bildiginiz bişey durmuyor . daha attıgım vitamin hapı oldugu gibi çıktı.
sizde de böyle oluyor mu yogun bulantı ile tiksinti yasıyorum . 3 haftadır artık bugün istifra ederken nefes bile alamadım.

Kizlar mide bulantisi azalan yada gecen var mi bu haftalarda.. hala cok kötüyüm ben artik dayanacak gücüm kalmadi.. sizler nasilsiniz..

Bizim burda aksine özeller tıklım tıklım ilk hamile olduğumu duyduğumda özele gittim randevu saati gelmesine rağmen 1saat beklettiler ve aşırı kalabalık gittiğim doğum hastanesi temiz ve hiç kalabalık olmuyor doğumda cüzi bi ücret ödeyerek tek kişilik oda tutulabiliyor tek sorun drların muayeneyi çok kısa tutup soru sormama izin vermemesi normal doğum yapıp epidural da istemiyorum kızımda da yaptırmadım bunda da açıkçası muayne tahlil doğum 20 bine yakın vermek biraz saçma geliyor hadi doğum 4 bin olsa yine amenna ama şuan durum 10bin zamsız demişti kendimi sıkılmak yerine bebeğimimin ihtiyaçlarını karşılayan o parayla diye. Düşünerek devlete gidiyorum yine araştırıyorum daha uyguna özeller var ama devletten farkları yok mesela yeni doğan için bölümleri yok Allah korusun ani bişey olsa sevk ederler başka yere öyle olsun istemiyorum çok kafam karışık

Kizlar mide bulantisi azalan yada gecen var mi bu haftalarda.. hala cok kötüyüm ben artik dayanacak gücüm kalmadi.. sizler nasilsiniz..
Suana kadar gic mide bulantisi yasamamdim ben 9.haftamdayim ilerde yasarmiyim bilmiyorum...hatta hamile gibi de degilim arada meme hassasiyetim cikmazsa....Allah yardimciniz olsun

Beni geçen hafta bi anda kusmalar yoğun olup geçti çok şükür şuan bulantı koku hassasiyetioluyor ama kusma yok sabah bulantı çok oluyor ve gece onun dışındaki saatlerde hiçbişi yok

Suana kadar gic mide bulantisi yasamamdim ben 9.haftamdayim ilerde yasarmiyim bilmiyorum...hatta hamile gibi de degilim arada meme hassasiyetim cikmazsa....Allah yardimciniz olsun
Amiiin.. O kadar sanslisin ki masallah diyeyim.. benim 5. Hafta da basladi 11. Haftadayim hala cok yogun mide bulantisi yasiyorum.. hamileligin en zor kismi bu sanirim

Medikal parkin en dolandirici hastane olabilir zaten...alinmamis hizmetleri ornegin oda suslemesini kendi bunyesindeki taserin sirkete fatura ettirerek alinmis gibi gosteriyor yani naylon fatura duzenliyor...buna sahit olmustum bir yargilamada....davacinin esi dogum basladi diye bi ton evrak imzalatmislar kiyamam okuyamamis rltabi o an heyecandan...meger imzalattiklari evraklardan biri de oda suslemesi istiyorum gibi bir sozlesmeymis...sonra fatura ceriyorlar hastaneden cikarken bir bakiyirlar medikal park disinda adini ilk kez duyduklari bir organizasyon sirketi...halbuki ne oda suslenmesi hizmeti alinmis ne bisey.. bildiginiz naylin fatura duzenlemisler...hemen bunlar da suc duyurusunda bulunmuslar...tanik bryanlari ve o gun cekilen fotograf ve videolardada oda suslemesi yok ....o yuzden bu hastaneye karsi ekstra temkinliyimMuz cumhuriyeti burasi sanki denetleme sifir

Benim mide bulantilarim azaldi ama maalesef tiksinti devam ediyor. Dr bana gazli seylerden uzak durmami soylemisti portakal mandalina greyfurt domates v.s. onlari yemedigimden beri hic kusma yasamadim ama yemekleri filan maske takarak yapiyorum aspiratoru pencereyi filan hep aciyorum. Yalniz tiksinti hissi tum siddetiyle devam ediyor keşke gecse tencere yemeklerini bir ayi askin suredir yemedim yediğim bir kac sey var midemi zorlayacak seyler yersem kusarim biliyorum. Siz de size dokunan seylere dikkat edip onlardan uzak durmaya calisin. Az kaldi gececek ınsallahh

Kızımda dönüyordu bunda ileri geri gidiyor bakalım cinsiyet belli olunca anlıyacağız ama kime yaptıysak tuttu gerçekten

Beni geçen hafta bi anda kusmalar yoğun olup geçti çok şükür şuan bulantı koku hassasiyetioluyor ama kusma yok sabah bulantı çok oluyor ve gece onun dışındaki saatlerde hiçbişi yok
Koku hassasiyeti en uc seviyelerde.. komsuda pisen yemegin kokusunu aliyorum o kadar hassas.. kimse anlam veremiyor bu kadarina.. benim de ögleden sonra cok artiyor yatana kadar kusuyorum..

Tiksinti bulantidan daha zor.. ben yemek yapamiyorum hic.. peynir ekmek disinda bisey yiyemiyorum zaten.. evde pisiyor ama ben ölüyorum resmen.. kayinvalidem pisiriyor ne kadar dikkat etse de ev kokuyor.. o kokuyu alinca yiyemiyorum asiri tiksiniyorum.. insallah kisa sürede gecer beni cok yipratti bu durum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…