2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
İnşallah ikisini 6 ay içinde üst üste yaşamak çok yıprattı ama Allah büyük ummadığım anda gelir mucizem inşallah çok teşekkür ederim Allah bebeğinizi kucağınıza almayı sağ Salim ömür boyu büyütmeyi nasip etsin
İnşallah ikisini 6 ay içinde üst üste yaşamak çok yıprattı ama Allah büyük ummadığım anda gelir mucizem inşallah çok teşekkür ederim Allah bebeğinizi kucağınıza almayı sağ Salim ömür boyu büyütmeyi nasip etsin

Malesef seni çok iyi anlıyorum benimde 2 defa kalbi durdu ve kürtaj oldum. Bir süre kendini kötü hissetmen normal kendini suçlama. Toparlandıktan sonra sen ve eşin genetik test yaptırmanızı öneririm

Senin tüp bebek ilaçlarını bıraktırdılar mı canım?
Benim progesteron iğneleri fitiller kan sulandiricilar hala devam. Progesteron doğuma kadar kullanacaksın dedi özellikle fitil rahim ağzının açılmasını engelliyormuş.
Kaç aydır çeşit çeşit ilaç kullanıyorum artık yoruldum da ilaçları almayı unutuyorum bu aralar
Evet , estrofrem 6 haftada biraktjm . progestan fitil be duphaston cuma gunu birakabilirsin dedi . Baya bir rahatladim ya

Amin hepimize inşallah, ama kafanıza bunu takıntı yapmamak gercekten cok önemli ve etkili elinizden geldiğince bir süre buna odaklanmayın o o zaman daha kolay oluyor bunu gördüm. Ben o süreçte bi takım vücut arındırma detoks diyetleri yaptım, pilatese gittim kendi kafamı rahatlamaya boşaltmaya çalıştım çok iyi de oldu bana. Her şeyden önce siz sağlıklı ve mutlu olmalısınız aklınızda bulunsun ☺️
Çok teşekkür ederim hepsini deneyeceğim inşallah 🙏🏼

Malesef seni çok iyi anlıyorum benimde 2 defa kalbi durdu ve kürtaj oldum. Bir süre kendini kötü hissetmen normal kendini suçlama. Toparlandıktan sonra sen ve eşin genetik test yaptırmanızı öneririm
Evet bebeği genetiğe gönderdiler biz de kromozom testi yaptıracağız ve kan pıhtılaşması en hayırlısı olur inşallah 🙏🏼

Evet , estrofrem 6 haftada biraktjm . progestan fitil be duphaston cuma gunu birakabilirsin dedi . Baya bir rahatladim ya
Ben fitili bırakıp duphastona gelmeye bile razıyım 🤣 bir süre daha böyle devam etcez dedi geçen kanama alanı vardı kan sulandırıcı bırakabiliriz dedi onu da biraktırmadı

Kızlar hastaneden ciktim ikili test için kan verdim çok şükür bebeklerin burun kemikleri çene kemikleri oluşmuş. Ense kalınlığı da iki bebeğin de 1 mm altında cıktı şükürler olsun.
Biri nubunu göstermedi ama digeri için kız gibi dedi. Bugün maşallah sakinler dedim ağzımı acar açmaz ikisi de içerde zıplamaya başladılar. Ikidir ultrasonda hareketli yakalıyoruz 🤗

Kızlar hastaneden ciktim ikili test için kan verdim çok şükür bebeklerin burun kemikleri çene kemikleri oluşmuş. Ense kalınlığı da iki bebeğin de 1 mm altında cıktı şükürler olsun.
Biri nubunu göstermedi ama digeri için kız gibi dedi. Bugün maşallah sakinler dedim ağzımı acar açmaz ikisi de içerde zıplamaya başladılar. Ikidir ultrasonda hareketli yakalıyoruz 🤗
Canım zaten kız istiyordun değil mi diğeri de erkektir inşallah. Sonucunda güzel inşallah 😊

pgt nedir hiç bilmiyorum ama ben ilk gebeliğimde prenatest yaptırmıştım. bunda drum karar verip uygun gördüğü testi yaptıracak kanı direk muayenehanede alacaklar nereye göndereceklerini maalesef hiç bilemiyorum. yakında randevum olsa sorardım ama tekrar 2 hafta sonra gidicez
bugün iki yeri aradım, biri almanya'ya biri amerika'ya gönderiyormuş.

ultrasonda haftan tam kac cıktı cnm?

X