2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Herkese merhaba. Uzun zamandir baksam mi bakmasam mi diye dusunurken hadi dedim bugun Oncelikle herkese saglikli ve cok guzel bir surec diliyorum.

Benim bir kizim var 7 yasina girecek, 2014 Şubat annesiyim. Buradan cok guzel paylasimlarimiz hatta sonrasinda da cok guzel arkadasliklarimiz oldu. Umarim bu grupta da oyle olur.

Gecen sene 16.haftamda kaybettim bebegimi ne yazik ki. Cok zor bir surec yasadim arkasindan pandemi patladi.

Simdiki gebeligimi ogrendigimde de covid olmustuk. Cok sukur ki iyilestik kontrollerimize basladik.

13.haftamda rahime dikis atilacak gecen sene oyle bir durum yasadigim icin. Sonrasinda ilac ve igne tedavileri olabilirmis.

Insallah hepimiz icin cok guzel gunler olur. Cok heyecanliyim

İnşAllah bir daha yaşamazsın canım dikiş neden atılıyor düşük olmasın diye mi

Hoşgeldin canım merak etme Türkiye’de de şuna pandemiden sık çağırmıyorlar bende 6 haftalıkken gittim ve 12. Haftanda gel dedi ikili test için onu bekliyorum bende sadece bir kere gittim
Bakalım birdahakine ne zaman çağırırlar çok zaman varmış ya. Ben daha fazla gidiliyor sanıyordum

merhaba hoş geldiniz umarım hepimiz sağlıkla alırız yavrularımızı kucağımıza. bende geçen yıl bebeğimi 26 haftalıkken kaybettim çok kötü bi durum rabbim kimseye yaşatmasın. rahim ağzı yetmezliğinden dolayı mı dikiş atılacak ? bana dr um dikiş olayından hiç bahsetmedi

Ameliyat gibi ya ben ameliyattan da korkarım. Normal olunca doğuma kadar sancı çekip doğumhaneden yürüyerek çıkıyor millet.
Onda da dikiş oluyor canım kuzenim normal doğurdu ben sezeryan o 20 gün zorlandı tuvalete çıkmakta filan ben 3 gün sonra devam ettim o değişir bazılarında sezeryan da toparlayamaz normal doğum da bişi olmaz sıkıntı yapma

Hayirli olsun canim tedirginlikler bitmiyor malesef ama bebisin seninledir illa belirti arama cunku emin olki orda biseyler buyuyor bugun yine sahit oldum benim mucizeme Darisi sana

Merhaba canim umarim bu hamileligin ve yavrun sana mucize olur ve Rabbimin izniyle devamigelir cok guzel pozitifsin mashaAllah.. ayni haftalardayiz bende bugun bebisimi gordum hamd olsun hersey yolundaymis 10+4

Hosbuldum tesekkurler. Cok uzuldum Allah sabirlar versin. 16.haftada rahimde acilma oldu, sebebi belli degil dediler. Basit bir enfejsiyon bile neden olabiliyormus. O yuzden simdi riske atmayalim dedi doktor. Onceki doktoruma devam etmiyorum psikolojik olarak cok etkilendim gidemedim o hastaneye o doktora. Ama o da demisti sonraki hamilelikte dikis atariz diye. Cok sukur nasip oldu insallah hepimizin saglikla devam eder.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…