2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba canim umarim bu hamileligin ve yavrun sana mucize olur ve Rabbimin izniyle devamigelir🙏🏻❤️ cok guzel pozitifsin mashaAllah.. ayni haftalardayiz bende bugun bebisimi gordum hamd olsun hersey yolundaymis 10+4
Amin insallah hepimizin. Cok tesekkurler. Ne yazik ki zor seyler yasiyoruz ama isyana dusmeden, sabrederek, sukrederek devam etmeye calisiyoruz. Cok sevindim senin icin de heyecanlandim. Burda olmak birlikte paylasmak yalniz olmadigini bilmek harika 😍

Kizlar bugun bebisimizi gorduk cok sukur hersey yolunda 🙈🥰 ama pek bi nazlimdi baya ugrastik yerinden oynatmak icin sonunda kimildadi kocaman olmus Rabbim ne guzel yaratiyor inanmasi guc gercekten🤗 sukurler olsun 🤲🏻
Hayirli ugurlu olsun. Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin. Evet insan her defasinda inanamiyor bu duygunun tarifi yok. Karmakarisik oluyorsun hayati yeniden gormeye anlamaya basliyorsun

Amin insallah hepimizin. Cok tesekkurler. Ne yazik ki zor seyler yasiyoruz ama isyana dusmeden, sabrederek, sukrederek devam etmeye calisiyoruz. Cok sevindim senin icin de heyecanlandim. Burda olmak birlikte paylasmak yalniz olmadigini bilmek harika 😍
Aynen canim Hamd olsun paylasabilmek cok guzel yoksa gunler gecmiyor.. Rabbim sanada kolaylik versin zor gunler gecirmissin suan senin travmalarini dusununce benimki ne ki diyorum😓 ama cok pozitifsin hepde boyle kal olurmu burdan bebekleri elimize almadan ayrilmak yok :KK49::anne:

Aynen canim Hamd olsun paylasabilmek cok guzel yoksa gunler gecmiyor.. Rabbim sanada kolaylik versin zor gunler gecirmissin suan senin travmalarini dusununce benimki ne ki diyorum😓 ama cok pozitifsin hepde boyle kal olurmu burdan bebekleri elimize almadan ayrilmak yok :KK49::anne:
Burasi bu yuzden guzel bazen diyorsun ki aman neleri abartmisim bazen bir bakiyorsun senin yasadiklarini yasamis o kadar cok insan var ki... Ama o an ne yasiyorsak o bizim icin cok buyuk sorun oluyor iste. Sen neler dusunuyorsun mutlaka gecerli sebeplerin vardir. Insallah Allah bebeklerimizin fotograflarini birbirimize gondermeyi nasip etsin 🤗🤗

Screenshot_2021-01-13-12-43-23-750_com.android.chrome.jpg

Kızlar 3lü tarama sonucum nasıl çıkmış

5+4 haftalik gebelikte ilk kez doktora gittim bugün bebiş görünmedi sadece kese vardı ama kese içinde kanama varmış progestan basladi böyle bir durum yaşayan var mi
Benim de 5+6 kese ve yolk göründü sadece, bebek görünmedi ne zamana gün verdi sana bebeği görmek için

Burasi bu yuzden guzel bazen diyorsun ki aman neleri abartmisim bazen bir bakiyorsun senin yasadiklarini yasamis o kadar cok insan var ki... Ama o an ne yasiyorsak o bizim icin cok buyuk sorun oluyor iste. Sen neler dusunuyorsun mutlaka gecerli sebeplerin vardir. Insallah Allah bebeklerimizin fotograflarini birbirimize gondermeyi nasip etsin 🤗🤗
Amin inshaAllah canim burda mucizelere de sahit oldum uzuldugum gunlerde oldu ama Rabbim gucunu bisekilde veriyor.. benim normal yolla gebelik sansim 25% di o yuzden tup bebek yaptirdik cok sukur tuttu.. Rabbim devamini getirsin hepimize saglikli olsunlar en onemlisi o🤲🏻❤️👼🏻

Kızlar İstanbul Avrupa yakasında olup (ben Beylikdüzündeyim) doktorundan memnun olan ve onda doğum yapmayı düşünen var mı ben bir türlü Dr bulamadim idareten gidiyorum iyi bir Dr bulsam hastaneye göre sağlık sigortası araştırmayı düşünüyorum da yardımcı olursanız çok sevinirim 🙏
Benim doktorum Selda hanimoğlu canım Beylikdüzü medilife.
Orda burcu hanımı flnda övüyorlar.Ama Selda hanıma randevu bulmak çok zor yoğun bir doktor ama pozitif.

Benim doktorum Selda hanimoğlu canım Beylikdüzü medilife.
Orda burcu hanımı flnda övüyorlar.Ama Selda hanıma randevu bulmak çok zor yoğun bir doktor ama pozitif.
Teşekkür ederim cevabın için 🙏. Bende medilife Burcu Betül hanıma gidiyorum olumsuz bir tarafını görmedim ama emin olamadım, elektrik alamadım belkide. Selda hanımı da merak ediyorum randevusu hep dolu dediğin gibi yorumları genel olarak iyi ama tek tük olumsuz yorumlar da gördüm. Bende nerdeyse 1,5 ay sonrasına aldım Selda hanıma umarım iyidir sonrasında randevuyu kendi mi veriyor yoksa tahlil vs. yapilacagi zaman istenilen tarihe almak çok zor olur

Ameliyat gibi ya ben ameliyattan da korkarım. Normal olunca doğuma kadar sancı çekip doğumhaneden yürüyerek çıkıyor millet.
Normal doğumda da popunun üzerine oturamıyorsun :) dikişin yeri değişiyor sadece. İnşallah hepimiz normal doğuralım da sezaryen olmak durumunda kalırsak bunu takıntı haline getirmeyelim diye diyorum. Ben ilk doğumumdan sonra misafirlerimi ayakta karşılamış, kızımla koridorda gezmiştim ama koltuga oturamıyordum :)
bi ikiz gebeliklerde doğumlar genelde vaktinde gerçekleşemediğinden ya da başka sebeplerden çoğunlukla sezeryanla oluyor,
Mesela nir arkadaşın ikinci sırada çıkacak olan bebeği daha iriymiş. Bu bebek ilk bebeğin çıkmasına engel olabilir diye sezeryana almışlar yurtdışında
Sağlık sigortası hamilelikten en az 6 ay önce yapılması gerekiyorki doğumu karşılasın ben öyle biliyorum
tüm şirketleri arayıp sorun isterseniz daha önceleri vardı hamilelik sorasında yapılan doğum sigortaları. Allianz anadolu gibi büyk firmalar değil de ergo güneş gibi küçük firmalardaydı

X