2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Sendemi yurtdisindasim canim? Zor degilmi bebegi gorememek oysa ilk hamileligim benim cok heyecanliyim ve 3 dusukten sonra yasiyormu korkusu var.. cok zormus ama dedigin gibi burda tavsiye etmiyorlar ultrasonu birde kalbi 10 haftadan sonra dinletiyorlar.. benim ultrasonum yarin inshAllah🙈 senin gebeligin neden riskli peki tup bebek mi yaptirdin
Evet canim almanyads yasiyorum genel bir sorun 2 dusugum var hep kanamam oluyor . Ilk cocuk olmadigi icin sanirim pekde gitmesemde farketmiyor hersey olacagina varir inancindayim. Eskiden hergun 2 3 gunde bir giderdim olmayacqgi varsa yine olmuyor. Pandemiden dolayida ciksmiyorum pek. En guzeli evde bol bol dinlenip dua etmek. Rabbim herkesin gönlüne göre versin🌹

Hadi ya ben normal doğum yapmayı çok istiyorum sezaryenden korkuyorum açıkçası şimdi doktor sezaryen olcak derse naparim bilmiyorum. Muhtemelen he ok deyip giderdim.
Bizim buralarda güvenilir başka doktor da yok açıkçası doktorumdan çok memnunum ama doğum konusu kafami bulandırdı 🤔
Sezeryan dan nie korkuyorsun ki canım çok rahat 2 gün dikiş ağrın oluyo okadar ikiz normal doğum önermiyorlar

Evet canim almanyads yasiyorum genel bir sorun 2 dusugum var hep kanamam oluyor . Ilk cocuk olmadigi icin sanirim pekde gitmesemde farketmiyor hersey olacagina varir inancindayim. Eskiden hergun 2 3 gunde bir giderdim olmayacqgi varsa yine olmuyor. Pandemiden dolayida ciksmiyorum pek. En guzeli evde bol bol dinlenip dua etmek. Rabbim herkesin gönlüne göre versin🌹
Haklisin canim Allahim kimseyi daha fazla evlatsizlikla sinamasin saglikli gebeliklerimiz olur inshaAllah kucagimiza aliriz bebislerimizi🙏🏻❤️ Bende hollandadayim 3 dusugumden sonra tup bebek yaptirdim cok sukur tuttu Rabbim herkeze ilkinde nasib etsin🤲🏻

Hepimiz kendimize göre artı eksi hesapları yapıp kararlarımızı veriyoruz. Bazen bebeklerin yeni doğan yogum bakım gerwktiren durumları oluyor, baştan bilinşrse ona uygun bir hastane seçilir diye düşünüyorum. Kimi zaman minicikken ameliyat olmaları gerekiyor, eger hamilelikte bunlar bilinirse doktor arastırılır, doğumdan hemen sonra aksiyon alınır fkrindeyim bu nedenle hamilelik tetkiklerine önem veriyorum.
Haklisiniz bugun ultrasonum var belki fikrim degisebilir son dkk da olsa.. cok zormus saglikli bir evlat getirebilmek.. Allahim sabir versin herkeze🙏🏻

Benim randevu haftaya Perşembe zaman geçmiyor yani göstermesede herşey yolunda demesi için gidiyorum inşallah herşey yolundadır küçük oldukları için anlamıyoruz şöyle 15 haftadan sonraya ışınlansak ne güzel olur

Benim randevu haftaya Perşembe zaman geçmiyor yani göstermesede herşey yolunda demesi için gidiyorum inşallah herşey yolundadır küçük oldukları için anlamıyoruz şöyle 15 haftadan sonraya ışınlansak ne güzel olur

Benimde haftaya cuma günler geçmiyor. 12+3 olacağim insallah ense kalınlığı ölçümleri iyi çıkar.

Ameliyat gibi ya ben ameliyattan da korkarım. Normal olunca doğuma kadar sancı çekip doğumhaneden yürüyerek çıkıyor millet.
yalnız dr uygun görmezse buna rağmen normal doğum tercih ederseniz ya da dr hatalı bir şekilde normal doğum için uygundur kararı verirse kötü sonuçları olabiliyor. o yüzden drun durumu iyi analiz etmesi sizin de ona göre hareket etmeniz en doğrusu olur diye düşünüyorum. ki başka bir akadaşın da paylaştığı gibi ikiz gebeliklerde doğumlar genelde vaktinde gerçekleşemediğinden ya da başka sebeplerden çoğunlukla sezeryanla oluyor, en azından benim gördüğüm örneklerde öyle oldu. sizin istediğiniz şekilde olur umarım.

Kızlar İstanbul Avrupa yakasında olup (ben Beylikdüzündeyim) doktorundan memnun olan ve onda doğum yapmayı düşünen var mı ben bir türlü Dr bulamadim idareten gidiyorum iyi bir Dr bulsam hastaneye göre sağlık sigortası araştırmayı düşünüyorum da yardımcı olursanız çok sevinirim 🙏

Kızlar İstanbul Avrupa yakasında olup (ben Beylikdüzündeyim) doktorundan memnun olan ve onda doğum yapmayı düşünen var mı ben bir türlü Dr bulamadim idareten gidiyorum iyi bir Dr bulsam hastaneye göre sağlık sigortası araştırmayı düşünüyorum da yardımcı olursanız çok sevinirim 🙏
sağlık sigortası hamile kaldıktan sonra yapılınca işe yarıyor mu ki? benim sağlık sigortam doğumu kapsamıyor o yüzden soruyorum. sonrasında olabiliyorsa yapabilmek adına. bilginiz var mı bu konuda

Bende Ağustos annesiyim inşallah 😊 9 haftalık oldu. Yarın ultrasonum var meraktan çatlicam 😩 yurt dışında fazla kontröl yok maalesef. İlk 5 haftalıkken gittim ondada sadece keseyi görebildim. Bakalım çok heyecanlıyım. Fazla mide bulantım olmadı, sadece iştahsızlık ve yorgunluk. Hamile olduğumu anlamıyorum bile... inşaAllah hersey yolundadır çok korkuyorum 😩

sağlık sigortası hamile kaldıktan sonra yapılınca işe yarıyor mu ki? benim sağlık sigortam doğumu kapsamıyor o yüzden soruyorum. sonrasında olabiliyorsa yapabilmek adına. bilginiz var mı bu konuda
Sağlık sigortası hamilelikten en az 6 ay önce yapılması gerekiyorki doğumu karşılasın ben öyle biliyorum

Bende Ağustos annesiyim inşallah 😊 9 haftalık oldu. Yarın ultrasonum var meraktan çatlicam 😩 yurt dışında fazla kontröl yok maalesef. İlk 5 haftalıkken gittim ondada sadece keseyi görebildim. Bakalım çok heyecanlıyım. Fazla mide bulantım olmadı, sadece iştahsızlık ve yorgunluk. Hamile olduğumu anlamıyorum bile... inşaAllah hersey yolundadır çok korkuyorum 😩
Hoşgeldin canım merak etme Türkiye’de de şuna pandemiden sık çağırmıyorlar bende 6 haftalıkken gittim ve 12. Haftanda gel dedi ikili test için onu bekliyorum bende sadece bir kere gittim

Hoşgeldin canım merak etme Türkiye’de de şuna pandemiden sık çağırmıyorlar bende 6 haftalıkken gittim ve 12. Haftanda gel dedi ikili test için onu bekliyorum bende sadece bir kere gittim
6. haftada kalp atışı duydunuz mu ben 5+3 de gittim 3 hafta sonra çağırdı kalp atışıda duymadm merak ediyorum durumunu

X