2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Hayırlı akşamlar arkadaşlar , çok Şükür bugün kalp atışını duydum miniğimin Ultrason kağıdında kaç haftalık olduğu yazmıyor hepsinde mi böyle acaba siz de bi bakar mısınız anlayan varsa teşekkür ederim şimdiden

Eklentiler

• image.jpg
    112,6 KB · Görüntüleme: 67
Iki doktora mi muayene olsak abartmış mi oluruz ben bi doktorun dediğine güvenmiyorum
Ben ilk hamileliğimde doktorum dışında küçük bir tıp merkezinde başka bir doktora da gittim ara ara merak ediyordum Dünde yoğun bulantılarım olunca kendi doktorum dışında başka bir doktora da göründüm bebeğin iyi olduğunu öğrenip rahatladım.. Gerekirse kafama bir şey takılırsa yine giderim heralde

Usg çok sık bakılması zararlı diye duydum ondan cekiniyorum işte zaten kendi doktorum on günde bir çağırıyor

Aynen canim cok farkli bir his. Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin insallah

Ben de aynı şekildeyim doktor vitamin hapları da bulantı yapar dedi. Ben de çok hissediyorum vitamin aldığım gün çok daha kötü oluyorum

Ben de aynı şekildeyim doktor vitamin hapları da bulantı yapar dedi. Ben de çok hissediyorum vitamin aldığım gün çok daha kötü oluyorum
Hersey bulanti yapiyor aynen su anda sevdigim birsey yesem yiyince ondan da tiksiniyorum başından beri tek tiksinmedigum sey var o da simit. Iyi ki simit var gercekten :) sizin kac haftalik oldu?

Canım benim biliyorum ne zorluklardan geçip o bebişe kavuştugunu her bebiş değerli elbette ama tüp bebekler özel Ve annesi bence o seni çok sevdi keyfi de pek yerinde orda, moralini yüksek tut tamam mı bebişin seninle

Hersey bulanti yapiyor aynen su anda sevdigim birsey yesem yiyince ondan da tiksiniyorum başından beri tek tiksinmedigum sey var o da simit. Iyi ki simit var gercekten :) sizin kac haftalik oldu?
Dün aynı şeyi ben söyledim iyi ki simit var içimizi bastırıyor ben de 7+5 olarak görünüyorum perşembe kontrolümüz var. Heyecanla bekliyoruz bakalım.

Bende bu ara salatalık tüketiyorum zamanı olmayan bir yiyecek ama artık faydalı zararlı kısmını geçtim mideme giren her şey benim için faydalı sulu yemek yiyemiyorum tiksiniyorum. İnsallahh iştahımız in arttığı günler gelir

Tanidim seni kasim aralik topiktekiler buraya toplanmissiniz Valla inshaAllah oyledir teyzesi ne zor zamanlar bugun sabah daha belirti ariyordum Allah cezami verdi lavaboya zor yetistim migde bulantisindan kafayi bozmiyaydim iyice yarine kadar Allah tum tup bebek annelerine sabir versin tum dusugu olan annelere

Kasım aralık topiği değilll memorial tüp bebekten ben amin canım benim

Iki doktora mi muayene olsak abartmış mi oluruz ben bi doktorun dediğine güvenmiyorum
Ben ilk hamileligimde 2 doktora muayene olmuştum ve 8. ayda öncelikli doktorum sezaryen diye tutturunca diğer hekime güvenerek normal doğum beklemiştim. Yürkiyede olsam şimdi de 2 ayda bir ikinci bir doktora daha gider takibinde kalırdım. Maalesef doktorlar güvenimi çok zedelediler.

Aaa harika fikir tuzlayip yiyebilirim tesekkurler ben de bugun bizim mutfakin anadolu corbasini yaptım soguk corba cok hosuma gitti eksi seyler sevenler denesin dun yogurt beni kusturmustu ama akillanmadim bu defa da yogurtlu corba içtim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…