2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Büyüyordur tabiki, sizi çok iyi anlıyorum ben de ultrasonda görmesem hamile olduguma inanmayacagim. O kadar çok bekletti ki şimdi de bisey olacakmış gibi geliyor bana da hep. Ultrasonda girerken korkarak giriyorum ama bence evham yapıyoruz kendimizi üzüyoruz yok yere.

Şurada küçük bisey gördüm sanki
Hmmmm bende ndense bakinca erkek diyorum icimden kiz geciyo ama cok bir keyifci gbi durmus valla bende erkek dusunuyorum da caktirmiyorum ahaha
saka tabi kii erkekte olsa kiz da hayirlisi olsn saglikli olsn elo ayagi duzgun olsun ilk bebe cinsiyet hic onemli dgl saglikla gelsin hepsi

Teşekkürler canım

Aynen öyle evladın cinsiyeti olmaz hepsi comk kıymetli ama ilk çocukta annelerin içinden bi kız evlat geçiyor tabi ama hayırlı evlat olsun sağlıklı olsun da ikisi de canimizdan bir parça.

Haklisin canim cok zor surecler Allahim kimseye bu acilari yasatmasin daha fazla kucaklarimiza alalim bebeleri.. Bakalim yarin nolucak

Sanırım grupta bir çoğumuz aynı durumdayız tokluk hissini gönlümce bir şeyler yiyebilmeyi özledim ben de.. Az kaldı inşallah biz de keyfini süreceğiz hamileliğin sağlıklı olsunlar da onlar geçecek bu günlerde

Evet ben mesela 20. haftadsn önce ögrenemiycem o hafta birde göstermedimi bekle dur. Öyle kafsmiza göre doktords degistiremiyoruz burda hele bu koronada Minimuma indirdiler herseyi
Ben bu nedenle nipt yaptiriyorum mesela. Kontrol o kadar az ki burada. 9 haftalikken kalp atimina bakacaklar simdi, sonraki ultrason 20. Haftada. 20. haftaya kadar koru korune bakiliyor yani. En azindan nipt ile 1 2 sorunun cevabini alabiliyoruz.

Sıkıntı yapma canım herşey yolundadır mide bulantıların geçti mi

Ben hic haraket ettigini görmemistim gecen cuma 10+3 de haraket ettigini gördüm
10.haftada başlıyor galiba hareketleri 9 'da olabilir emin değilim.
Ama o kadar saat var gün içinde 15 20 dakika ultrason muayenesinde hareketlerine denk geleceğimi hiç düşünmezdim görünce şok oldum hatta ilk büyük olana baktık o hareket etmiyordu diğerine geçti sonra bildiğin kafasını sallıyor ayaklarıyla tepik atıyor doktor hemen 4 boyutluya geçti onu görünce
Mucizevi bir sey ya inşallah kucaklarımiza aliriz sağ salim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…