2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
cvs testi de amniyosentez gibi düşük riski barındırıyor mu?

ben oğlumda yaptırınca yoktu ama artık sonuçla birlikte cinsiyeti de söylüyorlarmış

Evet canim simdi arayip sordum.kanunen yasakmis ama zaten yasal kürtaj 10.haftada bitiyor.bizim test sonrasinda oldugundan söyluyoruz dedi. Cünku bu testte kız ve erkek cocuklari icin 2 cesit cinsel hastaligada bakiliyormus

ne tarz bi sorun vardı cnm kaçıncı haftada öğrendiniz?
13.haftada ogrendım ılk doktorum bebegın boyun ve burun olcumunu yanlıs olcmus fark etmemısti sonra kanamamda olunca benı perınatolga yonlendırdı orda ölcumler testler sonucu hem down sendrmu hem kalbıyle ılgılı sıkntılaro vardı zaten 15.haftdada kalbı durdu ve kaybettım.

çok zor olmuştur cnm inşallah bu defa sağ salim alacaksın bebeğini kucağına...

Canım çok sevındım herşeyin yolunda olmasına cinsiyet hakkında bişey demedi mi. Artık kanama alanından korkma bence onu kahverengi leke olarak atacaksın

Canım çok sevındım herşeyin yolunda olmasına cinsiyet hakkında bişey demedi mi. Artık kanama alanından korkma bence onu kahverengi leke olarak atacaksın

Sagol canimmm. Sordum ama daha cinsiyeti belli olmaz dedi. Insallah hepimizden iyi sonuclar gelir

Selam kizlar aranizda böyle kasiklarda batma hissi olan var mi? Gidip gelio bende, acaba ikiz gebelik oldugundan böyle mi

Canım nasıl oldun merak ettim inşallah iyidindir.. Bir de serum işe yaramadı benim de bulantılar aynı yoğunlukta devam ediyor..
Halsizlik aynı duruyor, gece rahat uyudum sadece, şuan bulantım yok. zaten bulantım akşama doğru artıyor. öyle aman aman bi etkisi olmadı olsa da anlık çözümler bi kaç gün belki iyi olurum o kadar

Halsizlik aynı duruyor, gece rahat uyudum sadece, şuan bulantım yok. zaten bulantım akşama doğru artıyor. öyle aman aman bi etkisi olmadı olsa da anlık çözümler bi kaç gün belki iyi olurum o kadar
Anladım canım inşallah biran önce hafifler ve biter benim de akşamları tavan yapiyor bulantilar eczacı bulantı bilekliği diye bir şey önermiş eşime onu da aldık bakalım bir etkisi olacak mı..

akrabam da profesöre gidiyordu devamlı ne bileyim profesör deyince hiç yanılmaz heralde demiştim ben ama olabiliyormuş demek ki. evet bende öyle biliyorum fetal testler kesinmiş hata payı yokmuş o testlerde. bakalım benim sonuç ne zaman gelcek bir hafta demişti doktor ama iki haftayı buldu nerdeyse

iki haftayı geçiyor sonuçların gelmesi. inşallah güzel sonuçlar alırsınız..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…