2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Fetal dna ben yurtdışına gidiyor diye istemiyorum aslında. Benim bebeler ikiz bir de ikili test o yüzden önerilmiyor ama fetal dna olunca da kan alıyorlar hangi bebeğin danası ayrılır mı ondan da emin değilim.
Aslında en temizi amniyosentez gibi geliyor ama ona da eşim yanaşmıyor. Biz o mu bu mu diye düşünürken bebeler doğacak zaten

Anladım canım inşallah biran önce hafifler ve biter benim de akşamları tavan yapiyor bulantilar eczacı bulantı bilekliği diye bir şey önermiş eşime onu da aldık bakalım bir etkisi olacak mı..
işe yararsa yazar mısın canım ben de alayım artık ne çare varsa deneyeceğim, 16. haftaya kadar sürme ihtimali bile korkutuyor beni sınavlarım var hazırlanmam gereken

Hemde cok zor herkes dogurdu hayırlı olsun dedıler bende aynı acıyı cektım gecmıs olsun ellerım bombos kaldı..Insallah hepımız saglıcakla kucagımıza alırz

Canim benim insallah rabbim bu sefer sagsalim kucagina almayi nasip edecek. Çok zor. Benimde kayiplarim var. Yani öyle birşeyki doktor iyi birsey söylesede mutlu olmaya olumlu düsünmeye korkuyor insan.

Ben nipt yaptırmadım ama büyük ihtimalle yaptircam nipt veya nifty

Bana 3300tl fiyat verdiler 5 li testmis. Fransaya gönderiyoruz 8 11 gün arasinda sonuc geliyor dediler. Benim doktor nifty ile ilgili cok sikayet yazisi var demisti. Ama benimki hangisi hic bilmiyorum. Benim doktorum ayni testi bende hamileyken yaptirmistim dedi

Ben de onu araştırıyorum ikisi de fetal dna testi diye geçiyor aralarında ne fark var hiç bilmiyorum kafalar karışık
cnm seninkiler tüp bebek değil mi? yanlış biliyor olabilirim ama tüp bebekte ztn sağlıklı embriyoları yerleştirmiyorlar mı böyle bir teste gerek var mı drun ne diyor?

cnm seninkiler tüp bebek değil mi? yanlış biliyor olabilirim ama tüp bebekte ztn sağlıklı embriyoları yerleştirmiyorlar mı böyle bir teste gerek var mı drun ne diyor?

Sen nezaman test yaptiracaksin canim. Bugün bana en azindan 10+2 olmali dediler

Prilam kullandım. Hamileler için üretilmiş bir bulantı hapı. İyi geldi. Dene istersen:)
yakın bir eczacı tanıdığımız var o ve bir kadın doğumcu önermedi. aşırı olmadıkça alışacaksın dedi doktor. Eczacıda bir süre sonra kana karışıyor iyi olmaz dedi. ne kadar doğru bilmiyorum ama dayandığım kadar dayanacağım

Kizlar 2li 3 lü testi yaptirmayan var mi? Yada yaptirmayi düsünmeyen...
Ben kızıma hamileyken yaptırmadım 2li 3lü test hatta ultrasonda beyni yok demişti Dr doğarsa yaşamaz falan sonuç 5yaşında maşallah erken doğmasına rağmen küveze girmeyen bi kızım var şuan yine hamileyim geçen gün Dr 2li tarama için konuştu istemediğimi söyledim kızdı ama umrumda değil bana risk var desede aldırdırmayacağım için ben gerek duymuyorum çünkü olacağı varsa olur zaten yaptıranlara saygı duyuyorum ama ben yaptırmıyorum

işe yararsa yazar mısın canım ben de alayım artık ne çare varsa deneyeceğim, 16. haftaya kadar sürme ihtimali bile korkutuyor beni sınavlarım var hazırlanmam gereken
Yazarım canım şuana kadar bir etkisini göremedim çaresiz ne duysam deniyorum ben de. Allah yardımcın olsun şimdiden inşallah iyi geçer sınavların

Yaa sizinde 2 yaş mi var kızım 2019 ağustos bu bebiste 2021 ağustos ben cok yorgun hissediyorum kizimla yeterince ilgilenemiyorum midem araliksiz bulaniyor sizde durum nasil
Evet benim oğlum da 2019 ağustos doğumlu. Allahın izniyle bu yavrum da 2021 ağustos doğumlu olacak. Ben hala emziriyorum bırakmayı düşünüyorum ama bir yanım el vermiyor. Bırakmak istememde ki amaç iyice oyuncağa çevirdi işi. Gece abartısız 7-8 kez uyanıyor meme için. Ve emme dışında hiçbirşey o an susturmuyor onu. Zaten okadar emmeye süt mü dayanır. Boş memeyi çekiyor. Oğlum beni cok yoruyor bu yönden. Hamilelik çok zorlamıyor ama bulantilarim oluyor tabi. Ben de durumlar böyle. Allah yardımcımız olsun. Siz emziriyor musunuz

Kizlar 2li 3 lü testi yaptirmayan var mi? Yada yaptirmayi düsünmeyen...
Ben ilk cocugumda yaptırmadım çünkü onlar kadar gereksiz bisey görmedim. Sagliksiz olsa aldiracak misiniz? Veya sagliksiz olduğunun garantisi yoksa? Cok bebek var engelli olacağını soyleyip sağlıklı dogan. Bu zirvaliklarla ugrasamam bunda da yaptırmayacağım diye düşünüyorum.

Herkesin dusuncesine saygi duyarim duymasina da zirvalik soylemi pek hos olmamis bu dusunce yapisiyla o zmn dra da gitmemek gerek diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…