2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302

babam ve erkek kardeşim aslan burcu. Oglum koç burcu ,eşim aslan burcu çok zorlar. Bu da aslan oluyor. Ben boğa burcuyum.

Canım bana prilam Dr verdi aşırı uyku yapıyor o da maalesef çok etkili olduğunu düşünmüyorum o kadar çok kusuyorum ki boğazım tahriş oldu artık.. Rabbim gerçekten hepimize kolaylık versin

Bende çok şükür başından beri hiçbir belirti yok ne bulantı ne kusma. Sadece uyku hali var o da olmasa hamile olduğumu unutacam
Ne güzel canım çok şanslısın gerçekten bulantı çok zor insanı zorluyor birkaç hafta sonra geçecek diye teselli ediyorum kendimi..

Canim benimde pırtilasma egilimim var hem oksapar igne hem coraspin 100 lük kullaniyorum. Istanbulda genetik doktor cok hafif önemli degil dedi. daha once 5 gebeligim ziyan oldu. bence 1 doktora daha daniş riske girme. Cünkü pırtilasmaya yatkinlikta doguma kadar risk var. Ben temmuzda 8 haftalik kürtajim var igne dozaji yetmemis olabilir dedi doktor.

Arkadaşlar ben çok kabız oldum. Progesteron yapıyormuş bu zamanlarda kabızlık. Kayısı dışında önerebileceğiniz bir şeyler var mı? Karnım 6 aylık gibi oldu resmen

Arkadaşlar ben çok kabız oldum. Progesteron yapıyormuş bu zamanlarda kabızlık. Kayısı dışında önerebileceğiniz bir şeyler var mı? Karnım 6 aylık gibi oldu resmen

Kefir ,kayisi, salatalık, üzüm hoşafı iyi geliyor. Ama kefiri şidetle tavsiye ederim

Ancak bu kadar anlatılabilirdi benimki de öyle. Bazen unutuyorum bile Miniş bişiy var benim içimde diyorum garip geliyor. İnşaallah iyilerdir tatlı tatlı büyüsünler
Bizde de öyle bi sıkıntı var doğru. Hiç belirtim yok ya kalpleri durduysa ya gelişimleri durduysa diye panik yapiyorum sürekli. Arada iki midem bulandı bilecem bebekler iyi

Ben bir kere gittim geçen hafta kalp atımı için, ancak kendi doktorum izinliydi başka bayan dr bana 12 hafta da dedi ikili taramayı çok ayrıntılı bilgi vermedi. Haftaya kendi dr uma gideceğim, size hangi hafta dediler?
Bu arada hayırlı uğurlu olsun , sağlıkla kolaylıkla kucağımıza almak büyütmek nasip olsun hepimize tüm annelerimize ♡

Bende habire ishal oluyorum hiç kabız olmadım hayatımda hep ishal olurum sürekli muz yiyorum bende ishali engellemek için bol su içiyorum kabızlığa ne iyi gelir bilemedim canım

Ne güzel canım çok şanslısın gerçekten bulantı çok zor insanı zorluyor birkaç hafta sonra geçecek diye teselli ediyorum kendimi..
Bi de beni ilk haftalar çok korkuttular. Seninkiler ikiz bütün belirtileri iki katı yaşayacaksın dediler. Arada bir iç bulanması şeklinde geliyor ama şimdiye kadar çok şükür ne kustum ne bi yiyecekten veya kokudan tiksindim.

Bana da 12. Hafta gel demişti ikili test için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…