2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Grubumuzun aktifliği gün geçtikçe azalıyor nerelerdesiniz kızlar 😟 herkes 2 yaş sendromuylamı meşkul?
Benimkinde de basladi sanirim...yere uzanip agliyor,soyledigim herseyin tersini yapiyor veya duymamazliktan geliyor🥺evden de sikilmaya basladi anne baba olarak ona yetmedigimizi dusunuyoruz artik o yuzden bir montessori okul bulup gunun belli saatlerinde sosyallesmesi icin gondermeyi planliyoruz😔yoksa ailecek depresyona gircez🤭

Kızlar hamile olduğumu öğrendim. Tamamen plansız üstelik korunuyorduk. Oturup ağlıyorum. Nasıl bakıcam diye. Araları 27 ay olacak Var mı arası yakın ay olan bebişleriniz? Nasıl geçiyor günler? Zor mu? Kızıma haksızlık yapacakmışım gibi geliyor.
Hayırlı uğurlu olsun bizimkilerin de 2 yıl 4 ay olacak aralarında 🥹🤣

Ayyy bende hamileyim kutlu doğum senesi heralde 😂 plansız ve korunuyorduk 😱
Hayır ilk çocuk 6 yılda tüple oldu bu çocuk nasıl oldu anlamadık fikre henüz alışamadım karmakarışık duygularım aralarında 28 ay olacak bakalım 🙈
Ya inanmıyorum şu an 🥹❤️❤️❤️bunda da aynı anda doğuracağız hunileri hazır edelim 🤭şaka maka kardeş çok güzel bi şey biraz erken oldu ama kendimi şey diye teselli ediyorum bunu da doğrucam ama dükkanı kapatıcam 🫡😂ve biz de korunuyorduk bi fire verdik hemen oldu sanırım ilkini doğurunca ikinciler daha çabuk oluyor 😊

Tebrikler kızlar Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 💓 🌺 bende kardeş istiyorum ama biraz daha zaman gerek ama tabiki nasip işi 😊gerçekten nasıl korunuyordunuz ?? Ona göre bizde daha dikkatli olalım 🤣🤣

Benimkinde de basladi sanirim...yere uzanip agliyor,soyledigim herseyin tersini yapiyor veya duymamazliktan geliyor🥺evden de sikilmaya basladi anne baba olarak ona yetmedigimizi dusunuyoruz artik o yuzden bir montessori okul bulup gunun belli saatlerinde sosyallesmesi icin gondermeyi planliyoruz😔yoksa ailecek depresyona gircez🤭
Hepsi aynı 😂 benim ki kıskançlık krizine giriyor yanıma kimseyi yanaştırmıyor 😂 biri dokunsa yaygarı baasıyor 😂😂

Hamile olan arkadaşları tebrik ederiiim 🧡 maşallah neredeyse herkes hamile 😍

Biz de sanırım 2 yaş sendromuna girdik. Minik ergen kendini sürekli yere atıyo . Ağlama krizleri vs ve kendiside farkında nasıl ağlıyosun diyince kendi taklidini yapıyo 😅 biz şuan 2. Yi düşünemiyoruz bile düşüncesi bile yorgunluk ve uykusuzluk veriyo 😅allah size sabır ve güç versin .

Biz yalnızca prezervatifle korunuyorduk bu sebeple oldu muhtemelen, ama biz zaten kesinlikle istemiyoruz modunda değildik eşimle hatta oğlumun beşiğine kadar saklıyorduk ki ikinciye kullanalım diye ❤️o yüzden şu an bir sevinç havasındayız 🥲 ben çok zorlandım oğlumda özellikle uyku noktasında ama her şey bi şekilde yoluna oturdu şu 21 ayda bu yüzden korkmuyorum bir de annem doğur ikinciyi ben bakarım diyip duruyordu ona da güvendim😊Tam 30 umda iki bebeli olup bu işi kapatıp bilimum diyet estetik işine gireceğimlgkhlhlhşhkh ikincimi doğurup iki ayrı korunma yöntemi ile hayatıma devam edeceğim eşim üç istiyor( çünkü onlar üç kardeş ve ona göre en iyisi o) ama no o kadar değil iki çocuk yeterli benim için ❤️herkes için hayırlısı olsun Allah isteyene istediği şekilde istediği zamanda…🙏🏻

Bizde prezervatif ile korunuyorduk onca yıl doğal yolla olmayan çocuk nasıl oldu hala şoktayız. Nasıl olsa olmuyor diye rahatta davranmadık hiç.Hiç kaçak bi durumda olmadı acaba diyeceğimiz. Ne zaman nasıl oldu diye düşünüp duruyoruz.
Ne yalan söyliyim asla 2. çocuk düşünmüyorduk okadar çok asla dedim ki büyük konuşmamak gerek sanıyorum. Hatıra dışında eşya bile saklamadım. Doğal gebelik oluşması bizi önce bi neşeye boğdu ama şuan baya mutsuzum bu durumdan düşündükçe çok çok zor geliyor kendimde o isteği ya da enerjiyi göremiyorum. Gebeliği sürdürmekten emin değilim maalesef. Saçma biliyorum ama doğurmak istemiyorum fakat aldırmakta istemiyorum ☹️ şuan daha kese bile oluşmadı çok başındayım bir karar vereceğim.

Selam kizlar nasilsiniz kucuk ergenlerle hayat nasil gidiyo???ben 3aydir memeden ayiramadim daha😏herseye kriz geciriyo numaradan guluyo ,parktan eve donunce yerlere yatiyo eve zor koyuyorum onu🤪hayati gezmekten ibaret saniyor

X