2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben fazla mı kilo aldım ne yaptım pantalonlarım biraz dar gelmeye başladı daha 7+2 deyiz 😶 doktorum kiloyu hiç ölçmüyor evdeki tartı her odada farklı gösteriyor. Bu aylar kilo almamız için erken değil mi 2. Gebeliği olanlar ya da doktoru tarafından bu konuda yönlendirilen var mı ?
Ah ben de 53 tüm 57 olmuşum bulantı tiksinme yok ben de şükür yemeye verdim kendimi böyle gidersen 100kg olurum boy var biraz göstermiyor Allahtan ama nereye kadar göstermez bilmem 😂

İnşallah canım kalp atışını da duyarsın sağlıkla da kucağına alırsın 🙏
İnşallah canım müjdeli haberi vereyim size hemen bugün gittim hastaneye yarını bekleyemedim gördüm keseyi çok şükür çok mutluyum darısı bekleyenlerin başına 🥰🥰🥰

1. @Umutumut82

2. @Bebekannesio

3. @Ahsen555

4. Papatya2208 Papatya2208

5. @elaeliz

6. @misery89

7. Nefesimmmsin Nefesimmmsin

8. @SnowySecret

9. @daisyko

10. @Saricivcivim1

11. @ayse2325

12. @mervezehra

13. @Mucizemmm81

14. @merice35

15. @Uzmankezban

16. @Prenses21

17. @fatmahafsa

18. @Cerenayan

19. @Sedaebrarzehra

20. @yldsbnl

21. archerwoman archerwoman

22. @Damlats

23. @BuddyninAnnesi

24. @berna0101 ❤️ İkiz ❤️

25. @glerknglerkn

26. @rinanoy

27. @MadammS

28. @bhrbhr42

29. @DilekDogan78
  30. @my3011

31. @sunder in the mirror
  32. @Petek11

33. @Es3424

34. @BBUSRA4192

35. @crntkn

36. @lina818

37. @GulYuzlumm

38. @glz15

39. @selllcan

40. @_swift_

41. @ezoss

42. @el-aziz

43. @butterfly54

44. @Minates

45. @alkalonshem

46. @numcop

47. @bade1234567

48. @Chern30

49. K Kelebeginruyasi35

50. @Flzozlm

51. @Dicle_1988

52. milenart milenart

53. @SerCanAras

54. @Nurbal27

55. @Okuranne

56. @Xyzm87

57. Burcugkck34 Burcugkck34

58. @StayAlice

59. @Ebru1391

60. @aleynaaleyna00

MaşaAllah subhanAllah ❤️ Kızlar topik başından beri sizi takip ediyorum, heyecanlı bekleyişlerinizle heyecanlandım, güzel haberlerinizle de kalbim sizinleydi❤️ Şuanda nasıl gidiyor durumunuz? Mesajların genelinde çok şükür olumsuz bir şey okumadım. Bundan sonra da olmaz inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız minnaklarınızı 🥰 ben 60 kişi saydım hamilelik haberi alanları gözden kaçırdıklarım olabilir. Benim de reglime 6 gün kaldı. Çok garip bir şekilde bu ay hiç göğüs sancım yok, hafif kasık ağrılarım var sadece.acaba mı diyorum ama bu ay kesin kararlıyım reglim geciktiğinde idrar testi yapacağım. Hamişler dualarınız da beni de unutmayın hamilelerin duası kabul olur derler ❤️
Canim benim insallah dualarin dualarımız kabul olur da bu sevinci sende yaşarsın rabbim isteyen herkese sanada nasip etsin inşallah.taniyip tanımadığım herkese dua ediyorum inan😘😇

Çok teşekkür ederim canım. Ya suyu hiç içemiyorum miğdem almıyor nedense bütün iç çamaşırlarım pamuklu. Günlük ped kullanıyorum maalesef. Önerilerini dilkate alıp uygulayacağım canım. Bu arada enfeksiyona dair pek belirtim de yok. Ağrı yanma gibi. İ
Çok geçmiş olsun 🤲🏻Enfeksiyon olduğunu nasıl anladınız kanda mı idrarda mı çıktı ve hangi değerdi acaba?

Kızlar günaydın beni doktorum cuma günü çağırmıştı kalp atışını duymaya.cuma günü resmi tatil bildiğiniz üzere.persembe de dersim var.acaba yarın için randevu alsam duyulur demi?.7+2 oluyorum.(doktor vajinal bakmıyor.karindan bakiyor)
Merhabalar benim 7+3te kese de göründü kalp de duyuldu ama bu durum cihazlara göre farklılık arz edebiliyor bence en azından ekranda görünür kalp atışı duyulmasa bile diye düşünüyorum

hanımlar son zamanlarda ağzımda fazla tükürük salgısı olmaya başladı böyle olan var mı? araştırdım biraz sık sık bir şey yemek gerekiyor yazıyordu. Midem her zaman almıyor. Bu biraz arttığı zaman midem bulanıyor. Geçer mi yoksa bir sebebi falan mı var ki?

hanımlar son zamanlarda ağzımda fazla tükürük salgısı olmaya başladı böyle olan var mı? araştırdım biraz sık sık bir şey yemek gerekiyor yazıyordu. Midem her zaman almıyor. Bu biraz arttığı zaman midem bulanıyor. Geçer mi yoksa bir sebebi falan mı var ki?
Bir once ki hamileligimde aylarca cektim bunu. Sonunda cozumu sekersiz sakiz cignemekte buldum

ayyy hiç sevmem sakız çiğnemeyi normalde çiğnerken bile midem bulanır benim :bicak: ama mecbur deneyeceğim çok sıkıcı bir durum
Ben de pek sevmem hatta yillar sonra o zaman cignemistim ama normal hayata bir nebze olsun donmustum. Surekli tukurmekten disari cikamaz olmustu. Simdi yine basliyor gibi lamalik durumum sanki 😬

Merhabalar benim 7+3te kese de göründü kalp de duyuldu ama bu durum cihazlara göre farklılık arz edebiliyor bence en azından ekranda görünür kalp atışı duyulmasa bile diye düşünüyorum
Evet haklisiniz bu durumu göz önünde bulunduracağım zaten.burada özel hastane yok maalesef devlet hastanesinin cihazı da çok iyi değil.artik yarına aldım randevu teşekkür ederim🙂

Bir arkadaş yazmış benim de 2. Gebeliğim benim de sanki karnım büyüdü; yani tabii ki bebek değildir ama sanki şiş şiş, önceden düz yattığımda en azından karnım içeri girerdi şimdi olduğu gibi kalıyor. Kontrol günüm gelse de gitsem aşırı sabırsızım elimde olsa her hafta kontrole gidicem yani 😂🙏
Ben yazmıştım canım. Benim ilk hamileliğim ama çok erken kilo aldım gibi geldi :) ilkinde nasıldı anımsıyor musun :)

X