2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Selamlar herkese bende 3 düşükten sonra dün ilk defa kalp atışı duydum😍Muhteşem bir duyguymuş inşallah sağlıkla ilerler.Bende çok iştahsızlık oluştu kusmuyorum ama hep midem havada en sevdiğim şeyleri bile yemek istemiyorum.Acikiyorum ama iştahla yiyemiyorum.Benim şuan 6+2 yanlız karın ultrasonda da vajinalde de kesenin sağında çıktı sanırım böyle olunca ne oluyor ☺️
A arven84 benimkini de yorumlardan çok sevinirim.

Eklentiler

• IMG_20201225_172904.jpg
    IMG_20201225_172904.jpg
    91,6 KB · Görüntüleme: 58
Vajinalde solda ise kız teoriye göre ☺️
Evet solda tatlım 🌿🍃
Rica ediyorum 🥰 benim çok ilginç ilk usgye göre kız, sonra ki 5 usgye göre erkek bugün kontrolüm vardı bugüne göre de kız 😂😂😂 ben anlamadım hiç🤷🏼‍♀️ Sizleri yorumladım ama kendimi bilemedim sizlerde bana bir yardımcı olsanız😂
Oluruz tabi kiiii kesen yuvarlak mı yoksa uzun mu 🤣

Erkek teoriye göre Rabbim sağlıklı hayırlı evlat versin inş🥰
Canım bakarken vajina yönünü hesaplaman gerekiyor ultrason aleti çevirdiği için doğru yönde tutman lazım fotoyu karından ölçümlerde özellikle 🤣 benimkini yüklüyorum işaretli yer vajina tarafı o alta gelecek şekilde çevirip tuttugumda bebekte sol da görünüyor ve karından ölçüm yani benim erkek 😇
Bana öğreten böyle öğretti ama doğrumu bilmiyorum tabi 🙈

Eklentiler

• 252273F0-A0FC-4588-9EFA-A8038464C7B1.jpeg
    252273F0-A0FC-4588-9EFA-A8038464C7B1.jpeg
    130,3 KB · Görüntüleme: 58
Canım bakarken vajina yönünü hesaplaman gerekiyor ultrason aleti çevirdiği için doğru yönde tutman lazım fotoyu karından ölçümlerde özellikle 🤣 benimkini yüklüyorum işaretli yer vajina tarafı o alta gelecek şekilde çevirip tuttugumda bebekte sol da görünüyor ve karından ölçüm yani benim erkek 😇
Bana öğreten böyle öğretti ama doğrumu bilmiyorum tabi 🙈
Evet sizin erkek 🤗

ben resmen hastayım. Baş ağrımdan, kah üşümekten kah terlemekten kah mide bulantısından tadım kalmadı hiç. Ne mutfağa girebiliyorum ne bir işin ucundan tutabiliyorum. Yaşam enerjim çekildi. Hiç neşem yok. Saçlarım ağır geliyor başıma. Sahi saç kestirmekle ilgili bir şey var mı ya?

Kızlar göğüste ve göbekte kaşıntınız var mı helak oldum çok kaşınıyor nemlendirici krem sürdüm iyice tepki verdi cildim hassaslaştı sürmedim yine aynı herhalde karın gerilmeye başladığı için kaşınıyor ama kıpkırmızı yaptım bebe yağı sürdüm o daha iyi geldi şimdi migrostan bio oil aldım vucudu nemli tutmak lazım önlem önlem dir bakalım sağlıkla geçirelim aylarımızı 🥰🤰🏻👍🏼👶🏻💚🙏

Selamlar herkese bende 3 düşükten sonra dün ilk defa kalp atışı duydum😍Muhteşem bir duyguymuş inşallah sağlıkla ilerler.Bende çok iştahsızlık oluştu kusmuyorum ama hep midem havada en sevdiğim şeyleri bile yemek istemiyorum.Acikiyorum ama iştahla yiyemiyorum.Benim şuan 6+2 yanlız karın ultrasonda da vajinalde de kesenin sağında çıktı sanırım böyle olunca ne oluyor ☺️
Bana tahmin yokmu 🙄

Arkadaşlar bende 8 haftalığım 12. Haftamda ikili test yapılacakmış bu ikili test nasıldır tecribesi olan anlatabilir mi bide fiyatları ortalama ne kadar

Vajinalse erkek karından ise kız ☺️👼🏼 Sağlıkla gelsin inş😇

Rica ediyorum 🥰 benim çok ilginç ilk usgye göre kız, sonra ki 5 usgye göre erkek bugün kontrolüm vardı bugüne göre de kız 😂😂😂 ben anlamadım hiç🤷🏼‍♀️ Sizleri yorumladım ama kendimi bilemedim sizlerde bana bir yardımcı olsanız😂
Ben kendimce gozlemledigim birseyi soyleyeyim cok midesi bulananin kesin olmamakla birlikte genelde kizi oluyor az bulananin ise erkek bende ilkinde tutuyor ikinciyi gorucez :) senin durum nasil mide bulantisi v.s. cok mu?

Arkadaşlar bende 8 haftalığım 12. Haftamda ikili test yapılacakmış bu ikili test nasıldır tecribesi olan anlatabilir mi bide fiyatları ortalama ne kadar
Bende merak ediyorum bunu, öğrendiğim kadarıyla aynı gün hem bebeğin ense kalınlığı ölçülüyor hem kan alınıyor ikisinin analizi yapılıyor bebekte herhangi bir sendrom (down, edward) var mı diye bakılıyor. Düşük risk veya yüksek risk yine sonuç çıkıyormuş ama sanırım ucuz bir test değil diye biliyorum. Ama önceki çocuklarından bilenler vardır

X