2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba ben de aranıza katıldım bugün sat 24 kasım. 4+3 karın usg kese göründü boyutu 3,87 mm henüz minicik 😊 6+1 de cagirdi tekrar. Bir dusugum var tromboz panelinde mthfr C677T heterozigot cikti belki kan sulandirici igne verebilirim bakicaz dedi doktor. Elenatal 1 verdi vitamin olarak. Bir de bebe aspirini kullaniyorum. Kesinlesene kadar da kimseye soylemiycez oyle karar aldik 😊🙏 Allah herkese bebeklerini sagsalim kucagina almayi nasip etsin.

Kızlar bende 9. Haftaya girdim yeni mide bulantım oldu ama toplasan 3 kere kusmuşumdur şimdi birden kesildi ama göğüs hassasiyeti ve koku hassasiyeti devam ediyor bir sorun varmıdır😞

kalp atışınınduyduk normal dedi dk da şu kadar demedi ama vardı sıklıgı . sadece cok gümbürtülü degildi
CAnim benim 6+0 da 3.18 mm di.. 6+5 de gittiğimde 11.4 mm çıktı bak 5 günde ne kadar büyüyorlar 😊 bu arada 6+5 de gittiğimde 7+1 haftalık çıktı bebe ölçüsüne göre.. Yani böyle şeyler olabiliyor seninkide normal boyutta🤗

A arven84 canım sayende bir şey daha öğrendim kese yuvarlak ise kız fasulye gibi ise erkek imiş başla bir teoride benden 🤣
Evet canım biliyorum ama onda tutmayana çok şahit oldum oyüzden o ben de güvenirliğini yitirdi mesela benim ilk iki usg yusyuvarlaktı sonra muz şekline döndü bildiginiz muz gibi🙈 her teori ve takvime göre benim erkek 💙👼🏼

Bulantım yok aman niye yok diye evham yapan arkadaşlarım benim yoktu diye diye iki gündür pertim çıktı yiyiyorum ama çok kötü bulanıyor midem kafamı kaldıramıyorum herşeyyyy kokuyor🤭 bide habire karnın düm düz diyen arkadaşım var iki gündür 6aylık gibi şiş karınla dolaşıyorum acayip şişkinlik var
İki gramlık bebeğin karnınızı kocaman yapmasını beklemesi çok komik. Henüz çok küçükler. 4-5 aydan önce gözle görülür büyüme olmaz bence

Son usg lerde yazmıyor ama 7 aralıkta 5+2 yazıyor. Son reglim 3 kasım. 4-5 gündür az az kanamam var. Geçen sene kalp atışını duyamadığım 9+5 de bir düşüğüm olduğundan endişeliyim. Kan pıhtılaşması çıktı. 😞
inş bu sefer saglıkla ilerler cnm 🙏

Merhabalar. Ben tam 5 haftalıkken gittiğimde keseyi gördük 8 haftanın dolduğu gün randevum var kalp atışını dinleyelim dedi doktor. Ben vajinal muayene istemiyorum sizce tam 8 haftam dolduğunda karından kalp atışları duyulur mu? Yoksa bir hafta daha geç gideceğim.
Duyarsın canım 8.haftada

Kızlar bende 9. Haftaya girdim yeni mide bulantım oldu ama toplasan 3 kere kusmuşumdur şimdi birden kesildi ama göğüs hassasiyeti ve koku hassasiyeti devam ediyor bir sorun varmıdır😞
Canım benımde oyle oldu ve hıc sorun yok bırgun once doktorada gıttım bırde herkesde aynı seyler olmak zorunda degıl sen sıkma canını bebısını strese sokma 😊

Günaydın kızlar şimdi doktordan geliyoruz kalp atışlarımızı duyduk 💞💞 sizden ricam benim de ultrasonu yorumlar mısınız vajinal ultrasonla bakıldı 😊😊🙏 A arven84
IMG_20201226_112804.jpg

Benim bebek tam ortadaydı ama şu var kızımda fasulye gibiydi kese bunda yuvarlaktı ayva gibi şuan bakalım ben bu bebişi 2sene bekledim kız düşkünüyümdür am ne olursa kabulum bu sefer sağlıklı olsun ne olursa olsun inşallah

CAnim benim 6+0 da 3.18 mm di.. 6+5 de gittiğimde 11.4 mm çıktı bak 5 günde ne kadar büyüyorlar 😊 bu arada 6+5 de gittiğimde 7+1 haftalık çıktı bebe ölçüsüne göre.. Yani böyle şeyler olabiliyor seninkide normal boyutta🤗
ayy Allah razı olsun valla böyle bir mesaj bekliyordum .
kac günde ne kadar arttı diye inş benim de öyle olur pıtpıtım ❤️😍😍😍
benim aşırı midem bulanıyor canım bişi istemiyor büyümez diye korkuyorum .
rabbim saglıklı versin herkesin evladını inş

ayy Allah razı olsun valla böyle bir mesaj bekliyordum .
kac günde ne kadar arttı diye inş benim de öyle olur pıtpıtım ❤️😍😍😍
benim aşırı midem bulanıyor canım bişi istemiyor büyümez diye korkuyorum .
rabbim saglıklı versin herkesin evladını inş
5 günde hemen hemen 3 katı büyüyorlar 😊 mide bulantısı var büyümüyor diye de hic düşünme. Cok yakın bi arkadaşım 6 aylık olana kadar kustu muz ve portakaldan başka birsey yiyemedi 4. Ayina kadar toplamda 10kg verdi. Bebek yine de kilo aldı normal şekilde de gelişti. 4. Aydan sonra kusmaya devam etse de biraz daha yemeye ve kilo almaya başladı.. Demek istediğim Allah mucizevi şekilde büyütüyor onu içinde hic kaygılanma 🥰

Siz kız Çin kız Rus erkek diyor bakalım hangisi tutacak ☺️

hayırla sağlıkla gelsin bebişlerimiz inşallah zamanını doldurup karnımızda

doya doya kokulu kokulu öpelim inşallah 😍

çok teşekkür ediyorum 🌹🌿

sizin bebişin cinsiyeti nedir teoriye göre
Rica ediyorum 🥰 benim çok ilginç ilk usgye göre kız, sonra ki 5 usgye göre erkek bugün kontrolüm vardı bugüne göre de kız 😂😂😂 ben anlamadım hiç🤷🏼‍♀️ Sizleri yorumladım ama kendimi bilemedim sizlerde bana bir yardımcı olsanız😂

X