2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bizde de kalp sorunu var ama bizde kalp kapağı bir sefer açılmıyor ayın 31'inde randevumuz var bakalım Biz de kapandı mı düzeldi mi onu göreceğiz yani 10 sefer kalp atışı yapıyorsa o kapak açılıyorsa bir sefer açılmıyor ters açılıyor

Bana zorla yaşattılar. Yapayalnız kaldım, herkes üsteledi. Zaten bir sürece giriyorsun, sürekli bir döngü, uyku yok, stres, bebek sarılık oldu, sütüm azaldı, çocuğum aç kaldı, eşim baskı yapmaya başladı sürekli yemek ye su iç diye, boğazımdan bişey geçmedi, ağrı sızı. aileler bi yandan. 27 günlük olduk, herkes evine dağıldı, eşim çalışmak için şehir dışına çıktı, çok şükür ki toparladım.

Ayni durumdayim başımda devamlı yemek ye su iç onu iç bunu ye diyen birileri 5 dk emip 10 dk sonra tekrar ağlayan bebek bu şekil bi döngü kendime bakamiyorum evimin düzeni dağıldı yorgunluk falan filan çok zor gerçekten

Canım damla bu, bizim bebek küvözde kaldı 1 hafta antibiyotik kullanmışlardı doktor o yüzden de bağırsaklarını düzenler kendine getirir dedi. Sen yine de bi danış doktoruna. Maşallah kilo alımı iyi ama

Eklentiler

• 206DF482-D0D8-4E4B-93C8-DF66272AB586.jpeg
    68,7 KB · Görüntüleme: 22
Ben yurtdışına çıkarken yanımda götürecektim ama soğuk kalması gerekiyorsa götüremem o zaman
Ben Ankaradan Mersine getirdim uçakla gittiğiniz yer kaç saat bilmiyorum ama bizim yol 7 saat sürdü. Termal çantanın içine iki üç tane buz kasedi koydum ve biogaiayı. Hiçbi sorun yaşamadan getirdim.

Benim gibi bebeği bir türlü uykuya dalamayan daldıginda da yerine koyar koymaz uyanan bebeği olan var mı Resmen kısır bir döngüye girdim emziriyorum emerken dalıyor gazını çıkartmaya kalkarsam hemen geri uyanıyor çıkarmadan yerine koyarsam da beş dakika sonra mizirdanmaya başlıyor sallamak istemiyorum ama mecburen pusette sallıyorum yoksa saatlerce bu döngü devam ediyor.. Haaa bir de emiyor hop kaka yapıyor altını değiştireyim derken tüm uykusu dağılıyor sürekli alt değiştirme modundayiz.. ilk çocukta her yere hamakla gitmek zorunda kalmıştık bunda da öyle olacak diye korkuyorum Uykuya rahat geçmesi için tavsiyesi olan var mı? 5 gündür duşu da yatmadan önce aldiriyoruz ama o da işe yaramadı..

Benim bebegimde 33 haftalik dogdu 2 aya yaklastik bizde.1.ay dr kontrolunde biraz az kilo almis dedi ve biraz moral bozuldu tabi.sizin kac kilo aldi bebeginiz bugune kadar.bize gore gayetguzel buyumus geliyodu asljnda gozumuze

Merhaba kizlar biz bugun 23 gunluk olduk ama kizim hala mama 60 cc 3 saatte 1
Benden sagdigim zaman 3 saate 1 60 cc yine ama internette baktim 1 aylik bebek 118 cc icmeli diyor biz daha 90 cikamadik aksine 2 gundur az emmeye basladi bazen 40 ile bile karni doyuyor normal mi ?

Arkadaslar merhaba....bikac gundur gruptan uzaktim..hepimize tek tek tesekkur ederim onerileriniz ve iyi dilekleriniz icin....bebegim 5 gunluk oldu...leyla gibiyim...Rabbim.isteyen herkese saglikla nasip etsin insallah gercektenn de cok guzel bir duyguymus benim ilk gunden beri gogus yaralarim vardi...ne yaptiysma fayda etmedi..enn son gogus ucu agrisina katlanamadigimdan sadece1gun biberon verdim yani kendi sutum ama biberonla verdim...simdi ise kizim meme reddi yapiyoonerdiginiz bir sey var.mi bu durum.icin

ben mama verirken üzülmüyorum sarılık olmasın diye başta da mama vermiştim. tek endişem beni bırakmasın emsin hic sütü gelmeyen insanşar mecbur mama veriyor ve bence aşırı zararlı olsa böyle seyler üretilmezdi:)
onu kafanıza takmayın hiç. hipp kullanıyorım ben en güzel içerik o diyorlar

Tebrik ederim sağlıkla büyüsün bebişin
Bende 40+6 da 12 saatte doğum yaptım aslında 4 cm ile yatışım yapıldı ama çok yavaş ilerledi sonrası. Bebekte strese girdiği için aynı şekilde kakasını yapmış kuzum sezeryane dönersek süreç uzar diye beni karnıma 2 kişi bastırarak baya zorla doğurttular kakaya bulanmıştı resmen tabi bebişte bu arada kaka yemiş doğdu ama ciğerleri temizdi midesinde vardı hatta ağlamadı ilk çıktığında o an ki korkumu anlatamam.. Ama hiç bir sorun yaşamadık çok şükür o yüzden hiç korkma riskli olsa da çok olanda bir durummuş aslında mekonyumlu bebek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…