2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Yaa buna çok sevindim inşallah benimde öyle olur
Damızlık gibi kendimi saga sağa bir oluyorum

Kızlar bende doğumumu yaptım kızıma kavuştum hayırlısıyla bide sezeryan acım geçerse benden iyisi yok

Tebrikler . Sağlıkla büyüsün inşallah

Merhaba bu sabah 9 da spinal anestezi ile pamuk gibi bir kızım oldu ağrılarım var sütüm de yok pek henüz meme mama şeklinde beslemeye Çalışıyorz inşallah sarılık olmaz
Tebrikler.. sağlıkla büyüsün inaşallah
Biz dogduk teyzeler
Tebrikler hoşgelmiş sağlıkla büyüsün inşallah

Canım aslında bende.oyle düşünüyorum.buyuklerimiz de derne kadar az kaka o kadar güzel kilo alır der ama doktorda öyle deyince için rahatlamıştı damlanızın ismi nedir doktorumuza danışayım.gecen hafta çok güzeldi kilo alımı 1 haftada 400gr almış bu kadar kakaya rağmen.

Merhaba :) ben Bornovada oturuyorum. burada tınaztepe galen hastanesi var evime yakın diye orayı tercih ettim. Feyza Arman Çaldır hanıma gidiyorum. Çok sakin ve boş bir hastane. Siz neredesiniz?
Merhabalar Galen hastanesi için doğum fiyat bilgisi rica edebilir miyim paylaşır mısınız?

Normal doğum mu
Ben normal yaptım ve kesiğim var bebek yan gelince çok dokuya zarar verdi.
Ve 2 gündür dikiş atılan yerin ters yönünde yanma sızlama hali var.
Ve dikiş yerim şişti oturmakta ve yürümekte zorlanıyorum

Kizlar lohusalik depreyonu yasayan var mi? Galiba ben yasiyorum. Cok mutsuzum, her sey anlamsiz geliyor. Cok yalniz hissediyorum ki zaten kimsemiz yok. Ailelerle aramiz bozuk. Teyzem geldi o da seytanlik yapti, benim sinirlerimi iyice bozdu. Esim en sonunda gonderdi evden. Lohusalik, yeni bebek heyecani derken aptal saptal insanlarla ugrastik. Simdi esim yanimda. Zaten o olmasa yardim edecek kimse yok. Ama kotu hissediyorum. Esime de caktirmamaya calisiyorum.

Bende öyle bir etki yapmadı canım. Ama etkiler kişiden kişiye değişebilir.

Kızlar bebegımın hala kalpındekı acıklık kapanmamos doktoru normal dedı gazlı oldugu ğçin basınctan daha kapanmamıstır dedı 2 yasına gelınce kontrol ederız tekrar dedı boyle bırsey yasayan varmı

Inan yanında bırı olsa bıle kendını mutsuz hıssedıyorsun yanı ben oyle oldum sankı cıkmaz bır gırdaptayım gıbı bebegım hıc susmadan agladıgnda caresız kldıgımda nasıl sürecek bı sürec dıyorum

Teşekkürler canim bugün döndük valla üstümden tır gecmiş gibi oldu. 2 çocukla ćok zormuş. Evim evim güzel evim diyorum
Olsun gene de bir hava değişimi oldu senin için Tabii evimiz daha güzel de ben de iple çekiyorum bir an önce evrak işlerimiz bitsin Türkiye'ye uçalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…