2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ortalama bebek 5 kiloya doğru yaklaşınca emmeye başlıyor ben ilk başlarda hiç emmedigi için hep sağıp vercem sandım ama sonra güçlendikçe emmeye başladı her öğün sağmayı bıraktık bikaç öğün sağmaya başladık suan 2 aylık olacak rahat emiyor bazen huzursuzluk yapıyo bende biberon veriyorum ahatlasin diye çok nadir. Emmesi iyi yani kolumu bile koparabilir artık 😀
Yaa buna çok sevindim inşallah benimde öyle olur 🙏
Damızlık gibi kendimi saga sağa bir oluyorum😁

Kızlar bende doğumumu yaptım kızıma kavuştum hayırlısıyla bide sezeryan acım geçerse benden iyisi yok

Kızlar çok şükür doğum yaptım ben de. Maceralı oldu biraz. Hem normal doğum sancısı çektim hem sezaryen 😔 Açılma vardı sancım da vardı. Yatış yapıldı. Üç saat içinde hızlandı açılma suyumu bir patlattılar kakasını yapmış 😔 5 dk içinde apar topar ameliyata aldılar. 40+5 haftada 3040 gr 49 cm oldu
Tebrikler . Sağlıkla büyüsün inşallah

Merhaba bu sabah 9 da spinal anestezi ile pamuk gibi bir kızım oldu😊 ağrılarım var sütüm de yok pek henüz meme mama şeklinde beslemeye Çalışıyorz inşallah sarılık olmaz
Tebrikler.. sağlıkla büyüsün inaşallah 🥰
Biz dogduk teyzeler
Tebrikler hoşgelmiş sağlıkla büyüsün inşallah 🥰

Bizim bebekte günde 7-8 yapmaya baslamıştı kakayı doktoru kilo alamaz böyle yediği mama yaramaz dedi probiyotik başladı. Ben her gün değilde gün aşırı 2 damla vermeye başladım kakası düzene girdi günde 2 ye düştü gerçekten de kilo alımı değişti, kilo almaya başladı aklınızda olsun.
Canım aslında bende.oyle düşünüyorum.buyuklerimiz de derne kadar az kaka o kadar güzel kilo alır der ama doktorda öyle deyince için rahatlamıştı damlanızın ismi nedir doktorumuza danışayım.gecen hafta çok güzeldi kilo alımı 1 haftada 400gr almış bu kadar kakaya rağmen.

Merhaba :) ben Bornovada oturuyorum. burada tınaztepe galen hastanesi var evime yakın diye orayı tercih ettim. Feyza Arman Çaldır hanıma gidiyorum. Çok sakin ve boş bir hastane. Siz neredesiniz?
Merhabalar Galen hastanesi için doğum fiyat bilgisi rica edebilir miyim paylaşır mısınız?

Kızlar yaa benim dikis yerlerimin üstündeki sağlam dokuda acıma var böyle hassasiyet gibi bastırınca dokununca acıyor sanki orası kesilmiş gibi...Birde alakası var mı bilmiyorum ama kabız olmuşum emzirmekte sıvı tüketimi yaptığından sebep olabiliyormus galiba.
Sizlerin dikiş yerleri hala acıyor mu 18 gün oldu iyiydim şimdiye kadar ama kesilmemiş yer neden aciyor anlamadım güneşten yanmişimda dokununca derim aciyor gibi😔
Normal doğum mu
Ben normal yaptım ve kesiğim var bebek yan gelince çok dokuya zarar verdi.
Ve 2 gündür dikiş atılan yerin ters yönünde yanma sızlama hali var.
Ve dikiş yerim şişti oturmakta ve yürümekte zorlanıyorum

Kizlar lohusalik depreyonu yasayan var mi? Galiba ben yasiyorum. Cok mutsuzum, her sey anlamsiz geliyor. Cok yalniz hissediyorum ki zaten kimsemiz yok. Ailelerle aramiz bozuk. Teyzem geldi o da seytanlik yapti, benim sinirlerimi iyice bozdu. Esim en sonunda gonderdi evden. Lohusalik, yeni bebek heyecani derken aptal saptal insanlarla ugrastik. Simdi esim yanimda. Zaten o olmasa yardim edecek kimse yok. Ama kotu hissediyorum. Esime de caktirmamaya calisiyorum.

Doğumumu yaptıran doktor olabilirsin dedi çocuk doktoru da biontech yaptır dedi ama erken mi hala diye düşünüyorum bir taraftan da korkuyorum açıkçası ya hastalık gelirse diye

Zaten sütüm az halsizlik vs yapar da iyice etkilerse diye korkuyorum

Bende öyle bir etki yapmadı canım. Ama etkiler kişiden kişiye değişebilir.

Kızlar bebegımın hala kalpındekı acıklık kapanmamos doktoru normal dedı gazlı oldugu ğçin basınctan daha kapanmamıstır dedı 2 yasına gelınce kontrol ederız tekrar dedı boyle bırsey yasayan varmı

Kizlar lohusalik depreyonu yasayan var mi? Galiba ben yasiyorum. Cok mutsuzum, her sey anlamsiz geliyor. Cok yalniz hissediyorum ki zaten kimsemiz yok. Ailelerle aramiz bozuk. Teyzem geldi o da seytanlik yapti, benim sinirlerimi iyice bozdu. Esim en sonunda gonderdi evden. Lohusalik, yeni bebek heyecani derken aptal saptal insanlarla ugrastik. Simdi esim yanimda. Zaten o olmasa yardim edecek kimse yok. Ama kotu hissediyorum. Esime de caktirmamaya calisiyorum.
Inan yanında bırı olsa bıle kendını mutsuz hıssedıyorsun yanı ben oyle oldum sankı cıkmaz bır gırdaptayım gıbı bebegım hıc susmadan agladıgnda caresız kldıgımda nasıl sürecek bı sürec dıyorum

X