2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302

Canim ayni şeyi yaşadim muhakkak doktora git.pırtilaşma probleminden oluyormus. 2.kez K vutamini vurdular geçti. Geçmeseydi yakma işlemi yapılacakti

Oy hadi geçmiş olsun sağlıkla büyüsün inşallah minik
Kolaylıkla sağlıcakla kavuşun inşallah armut gobusum benimle hala umarım gider
Meme açıkken çok gostermemeye çalışıyorum kardeşi alınca görüyor ama yani yarı kapalı halde yanında emzirmemek mümkün değil sürekli dibimizde 4bucuk yaşında benim oğlum da

10 kilo almıştım doğumdan sonra 1 haftada hamile kaldığım eski kiloma döndüm. Tabi bunda normal doğum etkisi de var 2 günde çabuk ayaklandım hemen

Kızlar bebeğim 13 günlük, kabız oldu Son iki gündür mama az içmeye başlamıştı. Nasıl geçer acaba, mama ve meme daha çok teklif ediyoruz ama ağzını mühürlüyor açmıyor. Anne kabız olunca bebek de oluyor gibi bir şey okudum internette, aslı var mı acaba, ben de ayağa kalkamadığım için zorlanıyorum bu aralar

Canim benim kızda kabizlik çekti. Doktorumuz iyisinden saf zeytinyaği koy mamasina dedi. Ben yarim cay kasigi sabah yarim cay kasigida aksam koyuyorum. (Açıktan zeytin yagi tavsiye etmedi steril olmaz diye. Tariş /yudum vs fabrikasyon naturel kullan riske girme dedi. Ben tariş natural aldim. )simdi günlük yapıyor

Bence de , bir de doğalı nedir öğrenmeli. Sürekli yalnız bıraksak bu sefer de travma olur çocukta. Beni yalnız bırakıyor gibisinden. En iyisi her sürece dahil etmek

Çok teşekkür ederim canım, ben de deneyeceğim Yarım saattir zorlanıyor çocuk, 3 günlük kaka yaptı arka arkaya

Şimdi çıktım muayeneden. Hala yukarda açılma yok. Yoğun akıntı geldiğini söyledim aparat takıp baktı, fitil yazdı. Nst yi uzun çektir her gün nst ye gel artık dedi. Salı en geç yatış. Suni sancı versek de olmaz yumuşama dahi yok dedi Salıya kadar İnşaAllah olur

Maşallah gözün aydın cnm

Kızlar biz de günler yoğun geçiyor. Eşim şuanlık yanımızda değil ve beklediğimiz ni iş olursa da önümüzde ki 5 yıl yanımızda olmayacak. Onun gidişiyle çok korkuyorum iki çocuk Bi yandan iş beni bekleyen nelerin olduğunu bilmekle beraber, çok endişeliyim,üstelik abimiz halen alışamadı bebeğe helen kıskançlık duyuyor. Ayagını, elini tutup çekiştiriyor, sarılma bahanesiyle yükünü veriyor, sevme bahanesiyle çocuğu incitiyor. Ne yapacagımı şaşırdım onla pek fazla ilgilenemiyorum Bi parka bile götürwmedim ki evde de ilgilenemiyorum. Çocuğum oyuncaklarla tek başına oynuyor televizyon izliyor ona da haksızlık yapıyorum. 2 çocuğu olanlar dengeyi nasıl kuruyorsunuz, ilgiyi nasıl veriyorsunuz.,şöyle Bi gününüzü yazabilir misiniz?

Saliya kadar dogum olur insallah kendiliginden canim.hergun kontrol edilmen cok guzel.benim 2 cm acilmam vardi ve yumusama baslamis Dedi persembe gunu ama daha once dogum yapanlarda hic tamamen kapanmaz dedi ebe. Bebegin hareketlerini surekli takip ediyorum.en ufak bir azalma olursa atacam kendimi hastaneye

Bizimde çok oldu düşeli, bikaç gün önce biraz kanamış gördüm kabızdı çok zorluyodu kendini ondan oldu sanırım. Biraz takip ettim bidaha kanamadı.

Oglunun tutumu cok normal canim.ustumuze kuma getirildigini dusun nasil hissederdik .bebegi severken abisini hep sevgine ekle.yani tatli bebegim degil tatli buyuk oglumun tatli kardesi, abini cok seviyorum senide seviyorum, sende abin gibi cok akillisin,...vs.Zor oluyor ama emzirirken bile buyuk oglumla sohbet ediyordum, kelime oyunlari oynuyordum onu yalniz birakmamak icin.birde cok uzgun gorursem Sen Benim ilk cocugumsun en degerlimsin gibi seyler soyluyordum.firsat buldukca sarilmakda onemli.kendini dislanmis hissetmemeliler.

Benim de ikinci doğum olacak ama açılma yok yumuşama da yok. Hakkımızda hayırlısı sağlıkla olsunlar İnşaAllah

Canim ayni şeyi yaşadim muhakkak doktora git.pırtilaşma probleminden oluyormus. 2.kez K vutamini vurdular geçti. Geçmeseydi yakma işlemi yapılacakti
Dün gece az bişey kanamis ve durdu şuan gitmemi gerektirecek bsey var mı acaba pazartesi sağlık ocağında kontrolumz var orada ki hemsiremizede sorablrm cnku pzartesiyi beklersem acil hemen goturmelimiyim bilemedm bence 2 gün bekleyeblr sanki ama bilemedm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…