2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kız bebeği olan arkadaslar isimlerini ne koydunuz acaba 9 aydır fikir beyan etmeyen eşim bugn annesinin ismini koymak istediğini söyledi ismi meryem önüne uygun ne olur
Benim kizzimin adi meyra oldu ablasi buldu ismini ama ben hep meryem olsun istemistim arada bi meryem diye seviyorum unutup kizlarda tek isim hep guzel olur evlenince kendi soyisimlerini kullanmak isteyebiliyorlar tabiki sen bilirsin ama meryem 6 harfli dolu dolu cok güzel bi isim benim ilk kizimin adi elif kayinvalidemin adı oda tek isim

Benim kizzimin adi meyra oldu ablasi buldu ismini ama ben hep meryem olsun istemistim arada bi meryem diye seviyorum unutup kizlarda tek isim hep guzel olur evlenince kendi soyisimlerini kullanmak isteyebiliyorlar tabiki sen bilirsin ama meryem 6 harfli dolu dolu cok güzel bi isim benim ilk kizimin adi elif kayinvalidemin adı oda tek isim
Meryem güzel isim anlamı da iyi ama ne biliym kayınvalide ismi çocuğa o isimle seslenemem benm adım da babanemin adı bana hep sen bul diyordu son anda annemin adı dedi

merhaba arkadaşlar, 12 ağustos perşembw günü normal doğum için gitmiştim acil sezaryenle kızımı kucağıma aldım. hem normal doğum süreci hem sezaryen mahvetti beni. çok kötü şeyler yaşadım ama burada anlatıp kimseyi etkilemek istemiyorum. kızımda bende şimdi çok iyiyiz, Allahın izniyle bugün taburcu olurum inş. bebişimde emiyor ama süt kanalları daha yeni yeni aktifleşiyormuş. süt konusunda tecrübeli önerisi olan biri var mı sezaryen sonrası? çünkü çok güzel çekiyor kızım göğüslerimi mama vermek istemiyorum.
Merhaba ben de 38+5de perşembe günü normal doğum ile bebeğimi kucağıma aldım. Perşembe günü sütüm damla damla gelmeye başladı. Ama akşamına tehlikeye atmamak için mama aldım ve şırıngayla çok yavaş 10 ml mama verdim. Dün yine sabah ve akşam 10 ar ml mama verdim. Ama hala daha idrar sayısı beklenen düzeye gelmedi. Bu arada bol bol su içtim. Galactago diye bir damla kullandım. Süt arttırıcı. 3. gece sütüm baya gelmeye başladı ve şu an sağma ihtiyacı bile duyuyorum.

Sezeryan sonrası korse kullanan var mı dogumdan sonra gobegım kaldı ya hatta bırı hamılemsınz doye sordu 🤭
Benimde öyleydi 1 ay oldu doğum yapalı korseye yeni başladım kiloda göbeğinde epey azaldı bi ayda korseyide şimdi yeni yeni takyrm. Gobegım çok sert ve çok iri kalmıştı ama okadar değil şuan

Meryem güzel isim anlamı da iyi ama ne biliym kayınvalide ismi çocuğa o isimle seslenemem benm adım da babanemin adı bana hep sen bul diyordu son anda annemin adı dedi
Bende istememistim basta ama simdi yillar geçince gereksiz oldugunu anliyorum simdi yatalak oldu kayinvalidem dunya kimseye kalmıyor esin istiyorsa sende seviyorsan ismi koy boşver

Kızlar ben büyük wc hala yapamadım ne etsem ya😣 kayısı kompostosu iciyim bugun biraz fazlaca inşallah hem bana iyi gelir hem kızıma gaz yapmaz 😣 başka ne deneyebilirim
Magnesia calcinee 1 çay kaşığı ilacı yarım su bardağı suda karıştırıp hemen iç toz dibe çökmeden ve saatler snra herşey dışarı çıksın. Ben doğumdan snra 15 gün böle çıktım hosaf felan eziyet

Çatı muayenesi sonrası sancısı gelen oldumu. Bugün kontrol vardı. Doktorum Pazartesi sabah gel çatı muayenesi ediyim aksama doğru ağrıların başlar doğuma alabilirim dedi. eğerki çatı muayenesi sonrası sancı falan gelmezse bir sonraki pazartesi suni sancı ile alırım doğuma dedi. Böyle doğum yapan oldumu

Bu en güçlü gaz ilaçlarından bitkisel değil ilaç yani ben oğlumda en son bunu kullanmıştım bu faydalı olmuştu
Bitkisel olmadığını bilmiyordum. Diğer kullandığımız BioGaina ydı onu beğenmiştim. İnş bunda da memnun kalırız. Bu bebişte de kullanmayı düşünüyor musun?

Bende olmak istiyorum ama hangisini olsam karar veremedim
Cnm bende bugün aşı oldum ve biontec seçtim. Çünkü alman aşısı duruken Çin aşısını tercih etmek bilemiyorum. 🤷Hayatımızda Bi oyuncak bile alırken Çin olduğunu duyunca arkamıza bakmadan kaçıyoruz. Söz konusu saglık olunca çini seçmek bilemiyorum 😬

Çatı muayenesi sonrası sancısı gelen oldumu. Bugün kontrol vardı. Doktorum Pazartesi sabah gel çatı muayenesi ediyim aksama doğru ağrıların başlar doğuma alabilirim dedi. eğerki çatı muayenesi sonrası sancı falan gelmezse bir sonraki pazartesi suni sancı ile alırım doğuma dedi. Böyle doğum yapan oldumu
Onceki hamileligimde cati muayenesi degil ama siyirma islemi yapilmisti.ayni gece dogurmustum.o tetikliyor cunku dogumu.belki kastettigi odur doktorunun.

Onceki hamileligimde cati muayenesi degil ama siyirma islemi yapilmisti.ayni gece dogurmustum.o tetikliyor cunku dogumu.belki kastettigi odur doktorunun.
Pazartesi sabah erkenden gel ki muayene sonrası akşama doğru ağrıların başlarsa doğuma aliriz dedi. Bugün saat 16:00 da gitmiştim kontrole saat erken olsaydi bugün muayene ederdim saat geç muayene edersem gece agrilarin başlar dedi. Muayene dediğiniz çatı muayenesimi dedim evet dedi. Peki sıyırma işlemi nasıl yapılıyor çatıyla sıyırma arasındaki fark nedir

X