2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım senin yine tercih şansın var benım oda yok devlet hastanesine gittiğim için. İnşallah yarın birgün gelirler bizi çok bekletmezler

Ay bana da dua et nolursun gelmiyor sıpa

Yaaa onlar öyle bi istiyolar ki şu an yaklaşık 1 saattir mememde olan bi bebem var senin de öyle olacak gecikmiş değilsin çok şükür günün geldi sanırım kanala girdiyse suniyi de öneriyolar hangisi olursa olsun pozitif olmak şart hayırlısıyla gelsin kızçen

Masallah canim keyifle büyüt paşa oğlunu iyi olmana güzel ve kolay geçmesine sevindim. Darısi bekleyen diğer arkadaşlara

Ahhh canimmm cok ama cok sevindim..sukurler olsun saglikla mutlulukla buyut insallahayagina tas degmesin insallah...aminn canim bize de Rabbim saglikla nasip etsin insallah

Arkadaslar merhaba...36.haftamizin icerisindeyim..bebegim iri olmasi sebebiyle haftaya dogum tarihini netlestirecegimizi ve sezeryan olacagimi soyledi doktorum...ozellikle tecrubeli annelere benim bir sorum olacak ....meme ucu temizligini nasil yapiyorsunuz?yani bebegi memeye vermeden once meme ucunu hijyeni nasiil saglaniyor?veya aldigimiz gogus ucu kremini ne zaman suruyoruZ?krem surdukten sonra bebege direk meme verilebilirmi?yoksa kimyasal icerikli olmasi sebebiyle meme verilmeden yikamak mi lazim

aynısı bende de oluyor. evden cıkmadıgım sürece cok iyiyim günde 3-3,5 lt su içiyorum cok rahatım.
sunsayesinde kilo almadım.
bi ara 20-28 haftaları arası idrar yolu için antibiyotik bile kulandım . ama sonrasında her kontrolde tahlil verdim cok sükür cıkmadı

Canım senin yine tercih şansın var benım oda yok devlet hastanesine gittiğim için. İnşallah yarın birgün gelirler bizi çok bekletmezler
canım normal istiyorsan , merdiven inip cık, ilişki yaşa bir de vajinayı zeytinyagı ile masaj yapanlar mı ne olmuş normal dogumu kıkaylaştırıyor diye okumuştum.

Canım kapat gözlerini uyu nolur benim için de uyu hatta nolur
uyuyırum canım . özellikle sabah 9!dan öglene kadar nasıl bi uykuysa:)
şu ara soluma da yatmak istemiyorum sagıma uzun süre yattıgımda oluyor.doğumdan sonra iyileşince en cok yüz üstü yatma işini yapıcam .
agustosun 2 nci haftasına az kaldı artık sıcaklardan mı bu uyku olayı bilmiyorum .
vitaminleri mi de alıyorum .

Canım mısın senher doğum özel kiii senin de maşallahın var ilk günden temizlik yapan seseryanlı bir anne bence de seni dinleyince sezeryana yönelir insan maşallah sana
Gözün aydın canimm nasıl dogurdun bana da tüyo ver
Benim ne sancım var ne açılma ..
Cuma 41. Hafta
Benim de öyleydi ptesi sabahı nstde sancı bile çıkmadı yarım saat içinde birden nişan su geldi, valla son bir hafta squat yaptım, pilates yine son hafta ve yürüyüş. Benim açılmamda birden geldi suyum gelince 2cm açılman var dediler sonra doktorum geldi yarım saatte 4 cm çıktı, sonra ki yarım saatte 6-7 cm çıktı bu arada ben hiçbirşey hissetmiyorum yani 7cme kdr sancı ağrı hissetmedim çok şükür, 7 den sonra suni sancı verdiler ozaman hissettim sancıları epidural istiyordum kağıt bile imzaladım ama doktorum bu zamana kdr kolay geldin gerek yok dedi yani 2 saat içinde doğum yaptım diyebilirim ilk doğum için rekormuş ama bana böylesi nasip oldu ağrı eşiğim yüksekmiş yeni öğrendim Rabbim evlatlarınıza kavuştursun sağlıcakla muhteşem bir duygu gerçekten nasıl cıktıgının bir önemi yok dediğim gibi her doğum özel gönlünüzce olsun inşallah

Masallah canim keyifle büyüt paşa oğlunu iyi olmana güzel ve kolay geçmesine sevindim. Darısi bekleyen diğer arkadaşlara
Çok teşekkür ederimmm aminnn herkes vakti zamanında gönlüne göre kolay bir doğumla bebişlerine kavuşsun inşallah, isteyen herkese bu güzel duyguyu nasip etsin Allahım

Cok gecmis olsun. Benim basima gelmedi ama kaynaklardan baktigim, ilac kullanimi yapabiliyormus. Vitamin ya da antibiyotik kullaniyormusunuz?

Ahhh canimmm cok ama cok sevindim..sukurler olsun saglikla mutlulukla buyut insallahayagina tas degmesin insallah...aminn canim bize de Rabbim saglikla nasip etsin insallah
Aminnn kuzum çok şükür bugünleri de gördükburda doğum yapanları gördükçe ben nezaman hadi gelsin artık derken şuanda koynumda emiyor o küçük ağZıyla müthişşşş yaaaa isteyen herkese nasip etsin Allahım inşallah

canım normal istiyorsan , merdiven inip cık, ilişki yaşa bir de vajinayı zeytinyagı ile masaj yapanlar mı ne olmuş normal dogumu kıkaylaştırıyor diye okumuştum.
Canım yapmaya çalışıyorum bugun kontrolüm var bakalım tekrardan. Açıklık ve çatı muaynesi yapmalarını isteyeceğim belki doğumu tetikler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…