2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canımmm ❤️❤️🙈🙈çok teşekkür ederim iyiyim heyecanım yok gibi ama son günler hiç geçmedi bugün akşam son süt artırıcı kompostom kaldı onu yapıcaz 😍 yatışım yarın sabah 7.30 da yapılacak inşallah 9 gibi alırız dedi doktor doğuma 🙏🏻 Buradan paylaşırım detayları inşallah ilk vakit bulduğumda 🙏🏻Senin de doğumun yakın diğer arkadaşlara tarifi paylaşayım bunu yapıcaz inşallah birazdan 🙏🏻 İnsan kendinde çok bi şey hissedemiyor ama artık kucağımıza almayalım mı içimizde besledik büyüttük artık dışarı vakti 🙈 Eğer çok heyecanlanıyorsan eşin senden daha heyecanlıysa heyecanın diniyor biraz benim öyle oldu 🙈Eşim duramıyor yerinde ve mantıklı davranış gösteremiyor elinde telefon var telefonunu arıyor öyle bi 😬 pratisyenken bir kadını doğurtmak zorunda kalmış bi kere açılması varmış merkeze yetişmeyecekmiş ama sakin olamıyor 😬😂😂😂Balonları hastaneye almıyorlarmış biz de evde yapalım dedik 🙂 Allah hepimize sağlıkla gitmeyi gelmeyi nasip etsin inşallah

Harika olmuş canım en kötü gününüz böyle olsun insallah.

Benim bağırsak enfeksiyonundan dolayı azalmıştı şimdi yok ama sonradan arttırmak zor oluyor sanırım. Meyve de yiyorum, hergun 1 muz mutlaka, onun dışında şeftali elma yemeğe çalışıyorum hergun olmasa da. Sen farklı meyveler mi yiyorsun canım?
Canım muz başta,kışın ayva çok tükettim.
Yeşil elma.Seftali,nektarı.Şimdide ne bulursam onu alıyorum üzüm,karpuz,armut.
Ama en çok tukettigim yeşil elma,ayva ve muzdu.

Canım dualarım seninle ve yakisiklinin mis kokusunu koklamana az kaldı. Acısız agrisiz sancısız doğum nasip olsun inşallah. Bu gece yapabilirsen bolca uyu dinlen .
Canımmmm güzel tecrübeli annemiz 💙💙💙amin çok çok teşekkür ederim inşallah yavrularımızla güzel mutlu ömürlerimiz olur🙌🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🧿 uyuyamam gibi zaten 6 da uyanıcam bakalım yine de bi dalsam bile yeter 🙈
Ne güzel hazırlık yapmışsııın💙 herşey çook güzel olmuş 🧿💙 sağlıkla kavuşun insallah🙏bizi haberdar edersin👭👭👭
Ya teşekkür ederimmm büyük balonlar kardeşimin eseri yaptık bi şeyler fotoğraf çekilicez kendi aramızda inşallah 🤩aminnnn sizlerden de güzel haberler bekliyorummmm 🧿🧿🧿❤️❤️❤️❤️
Canım keyifli bir doğum olsun inşallah hiç merak etme çok da güzel büyüteceksin. Can’a güzel ailesiyle mutlu sağlıklı bol huzurlu bir ömür diliyorum🧿🧿🧿
İnşallah❤️❤️❤️❤️ O tecrübesizliği bir atarsam çok iyi olacak inşallah bi güvenim gelecek 🤩çok teşekkür ederim hepimizin evladı mutlu mesut ömürler geçirsin tırnaklarına taş değmesin inşallah 🙏🏻🙏🏻🧿🧿

Hafta kontrolüm var inş benimde başlamıştır açılmam 38. hafta olucak🙄 meryem ana otu deneyin bide çok okudum😀

Her şeyin çok güzel olmuş, bayram havası gibi olmuş ev ne güzel😍 ağız tadıyla keyfini çıkar inşallah canım. Benimde haftaya belli olucak bakalım güzel haberleri paylaşalım kuzumm bekliyoruz yarın🥰❤️
Senden de haber bekliyor olacağım 💙💙💙amin canım gerçek bir bayram şimdi geliyor evet 🧿😍😍😍😍

canım benimde olursa tam 39 olacak :) 1 gün cok bişi fark etmez bence senin de 39 olmuş sayılır.
herkes 39 u beklemeden kasıt 39+7 i kast ediyor heralde ben 39+0 diye biliyorum bekleme işini.
saglıkla kucagımıza alalım da kimsenin bebegi küvözde kalmasın , sarılık olmasın . dogar dogmaz saglıcakla aglasın :)
Amin canım benim inşallah evet 38 artılardan sonra gayet iyi inşallah geliştiler içimizde 🤩🤩🤩aminnnn çok teşekkür ederimmmm🙏🏻🙏🏻

İyi hadi önünü görmüş oldun ☺️ Sağlıkla gelsin inşallah 🙏 tahlillerin de haftaya yapılır herhalde. Bugün yapmadılar di mi ? Benim kontrolüm yarın. Bakalım gün verecek mi benimki. Kızım çok hareketli. Geceleri uyumuyor beni de uyutmuyor. Gündüzleri de hareketsiz kaldığı süre çok az. Doğunca da böyle olacaksa ben yandım 🤪Bugün kaburgalarımı sıkıştırdı tüm vücudum ağrıyor gibi. Çok yormaya başladı beni hamilelik 😣
anestezi tahlillerimi yaptırdım canım .
idrar ve tsh a da baktırdım tahlil işi bitti:)
artık sadece kontrol ve nst

Yaa yerim seni😍Daha yeni başlıyoruz minnoşum esas maraton bundan sonra başlıyorrr 😂🥳 çok güzel geçirdik şu süreci birlikte öyle çabuk geçti ki bundan sonra çok daha güzel günlerimiz olcak hepbirlikte inşallah 💕 Aren daha gelmez bence 🤣 yarın doğumda sen de bize dua et nolur 🥰🙏🏻
İnşallah sen bir avazda doğuracaksın bu bebeler tembel çıktı içeriyi çok sevdiler ama dışarda park var scooter var bisiklet var annecim çık artık diyip ikna etmeye çalış Aren’i bence başka türlü evet gelmeyecek kuşum 🤣🤣🤣🤣

İyi hadi önünü görmüş oldun ☺️ Sağlıkla gelsin inşallah 🙏 tahlillerin de haftaya yapılır herhalde. Bugün yapmadılar di mi ? Benim kontrolüm yarın. Bakalım gün verecek mi benimki. Kızım çok hareketli. Geceleri uyumuyor beni de uyutmuyor. Gündüzleri de hareketsiz kaldığı süre çok az. Doğunca da böyle olacaksa ben yandım 🤪Bugün kaburgalarımı sıkıştırdı tüm vücudum ağrıyor gibi. Çok yormaya başladı beni hamilelik 😣
bizim de gecenlerde hareketleri azaldı gibi gelmişti . 2 gündür maşallahı var bende şaşıyorum :)
birde bugün asistan öuayene etti iri bebek diyo:)
düşün 3 gün önce 2750 dediler bugün 3300 dediler ultrasonun kilosuna hiic inanmıyorum artık :) ztn tüm ölçümlerde art eksi 350 gram oynuyormuş

Tam 38+6 oluyorum canım yarın, bazı doktorlar 39 u da bekliyorlar belki doğrusu odur ama 3 kiloyu geçti diye düşünüyoruz ultrasona göre 🙏🏻💙 ciğerler geliştiyse emme refleksi de varsa artık dışarda da büyüyebilir ama her doktorun tercihi farklı olabilir canım 🙌🏻
Benim doktorum 38+5’te alalım dedi biz eşimle tam 39 dolduğunda doğsun istedik doktorumuz da kabul etti ayrıca ikisinin arasında bir fark yok dedi

38+0 oldum 2 gündür bebeğimin hareketleri daha az tamam 10 hreketi geçiyor ama eskiden hiç durmazdı tekmeler falan şimdi daha hafif. karnımı izliyorum hafif dalgalanmalar görüyorum ama o yoğun tekmeler azaldı yeri daraldığı için midir ki?Kilosu da artmış çünkü. Sizde durumlar nasıl?
Canım bende de aynı durum var ben doktora sordum yeni kontrolüm vardı.
Doğum dönüşünü yapmış kafası kanalda ve sabitlenmiş oyuzden artık çok az hissedersin dedi
Cidden de öyle ayakları ile itmediği sürece belirgin hareketleri kayboldu kıpırtı yapıyor bide hıçkırık tutuyor sadece. Eskiden fotosunu falan çıkarırdı şimdi yok 🙈
eskiden yerinde durmazdı bende paniklemiştim ama doktorum böyle açıkladı ☺️

İnşallah sen bir avazda doğuracaksın bu bebeler tembel çıktı içeriyi çok sevdiler ama dışarda park var scooter var bisiklet var annecim çık artık diyip ikna etmeye çalış Aren’i bence başka türlü evet gelmeyecek kuşum 🤣🤣🤣🤣
Ah neler diyorum bebeğim yok gelmemde gelmem diyor sıpam🙈😂 sen önce Canımızı al gel bakarsın bizimki de heveslenir gelir 😍 Hayırlı güzel haberlerle gel en tatlı yol arkadaşım benim💕💕💕

Tam 38+6 oluyorum canım yarın, bazı doktorlar 39 u da bekliyorlar belki doğrusu odur ama 3 kiloyu geçti diye düşünüyoruz ultrasona göre 🙏🏻💙 ciğerler geliştiyse emme refleksi de varsa artık dışarda da büyüyebilir ama her doktorun tercihi farklı olabilir canım 🙌🏻
Canımm saglikla al oglusunu kucagina insallah🤲🏻 Sag saglim ikinizde atlatın. Güzel haberlerinizi bekliyoruzzz 💙💙💙🙏🙏🙏 Ayrica Can Bey'in kapı süsü, balonlari harika ellerine saglik annesi 🤗🤗🥳🥳

Kızlar ben size 45 derece dedim ama manavgat yangınından bu yana siz onu 60 derecelerde düşünün, muazzam sıcaklar var çöl alevi gibi rüzgarla beraber antalya aldi başını gidiyor.Klimamız iki haftaya gelecek takılacak edecek eriyoruz resmen, bizim ki içimde ne kadar kalırsa onun için o kadar iyi 🙄 erzurum kars hamilesi olmak için neler vermezdim şuan. Koca eridi koca😁 herif karadenizli birde evde niye gitmedik orada doğururdun isyanını çekiyorum 💁‍♀️

Allah razı olsun. cümlemize amin. bir şey daha farkettim birde böyle koyu sarı bi akıntım oldu salya sümük gibi nişan mıydı emin değilim
O bu hafta da banada oldu su içmeyi cogalttim geçti şeffaf geliyor artık son zaman enfeksiyona biraz daha meyilli oluyoruz ondan diye biliyorum nişanı bilmiyorum

Evettt ben de çok duydum onu denemedim bir de onu deneyeyim 🙈 teşekkür ederim🥰 benim açılan 1cmde bence kapandı 😂 inşallah gönlünüzce olur 🙏🏻
Valla Benim once ki dogum yaptigim gunun sabahi ebe 2 cm olcmustu ve siyirma islemi yapmisti.gece hastanede 1cm deyince sok olmustum. Esek sakasi gibiydi 🤪 ama 2 saat gecmeden dogurmustum neyse ki.

Sevgili annişler kullanıp memnun kaldığınız ana kucağı önerir misiniz? Elektrikli de olabilir ev tipi de. Bir tane ürün hediye geldi fiaher priceın. Ama toplatılmış bebek ölümlerinden dolayı şimdi başka bir ürün almak istiyorlar. Ben de hiç bilmiyorum 🤷‍♀️

Valla Benim once ki dogum yaptigim gunun sabahi ebe 2 cm olcmustu ve siyirma islemi yapmisti.gece hastanede 1cm deyince sok olmustum. Esek sakasi gibiydi 🤪 ama 2 saat gecmeden dogurmustum neyse ki.
bu sıyırma işlemini daha evvelde duydum tam olarak nasıl yapılıyor acıtıyor mu acaba? birde doğum belirtileriniz nelerdi?

bu sıyırma işlemini daha evvelde duydum tam olarak nasıl yapılıyor acıtıyor mu acaba? birde doğum belirtileriniz nelerdi?
Cati muayenesi gibi dusun canim sadece parmaklariyla biraz icerde dolasiyor.benim ki acimamisti ama herkesin aci esigi farkli ve rahat olmak da cok onemli tabii.kendini kastigin an Olay trajediye donusuyor.
Soyle soyleyeyim Suan kasilma, hafif sanci hissediyoruz ya hepimiz, dogum ani gelince mutlaka aradaki farki anliyorsun ve tamam dogurcam diyorsun.kasilma sureleri artiyor, aralarindaki mesafe azaliyor.sirt, Bel , kasik agrisi oluyor, kiminde bulanti, kusma oluyor...vs

X