2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Geçmiş olsun cnm Sen moralını bozma inş cerrahi Bi işleme gerek kalmadan kendiliğinden düşer

Ilkinde bahcecide yaptirmistim canim hic memnun kalmadim Ordan ikinci Cihangir Cakici Ondan cok memnun kaldim mukemmel bir doktordu elinden geleni yapti dna sperm analizi istemisti aslinda onu tek yapamamistik . Onu artik burda yaptirip getiririz Turkiyeye peki dna sperm analizinde sorun cikarsa Nasil yapiyorlar canim embriyolar genetigemi gonderiliyor Yada onun tedavisi oluyor mu

Varmıl canım tedavisi iğne tedavisi oluyormuş bildiğim kadarıyla ama aklında olsun memorail şişli labaratuvar konusunda falan çok iyi

Benim 2 oğlum var 4 ve 5 yaşlarında. Tam bir düzene girdik şimdi sil baştan...
allah bağışlasın. benim de bir oğlum var 4.5 yaşında tam kendi kendine yetebilecek duruma gelince bu düşünce açıkçası beni de çok korkutuyor benim için bir de yaş faktörü var tabi. ama bakarsınız bir de kızınız olur :)

Varmıl canım tedavisi iğne tedavisi oluyormuş bildiğim kadarıyla ama aklında olsun memorail şişli labaratuvar konusunda falan çok iyi
Turkiyeye geldigimde ailem Ankarada oldugu icin genelde Ankarada oluyorum. Istanbul daha iyi diyen cok oldu . Bu dondurulmuslar da ise yaramazsa istanbula gitmeyi dusunuyorum Birde serum tedavisi demisti burda bi abla istanbulda yaptirmisti serumlarla vucudu hazirlamislar faydali birsey mi bilgin var mi canim Butun tup bebek merkezlerinde yapilmiyor sanirim

SERUM TUTUNMASI İÇİN VERİLİYOR DİYE BİLİYORUM CANIM AMA EMİN OL TÜP BEBEKTE LABARATUVAR ÇOK ÖENMLİ O YÜZDEN MEMORAİL ÇOK SIK DOKUYOR DİYE ÇOK DUYUYORUM ÇOK MEMNUN KALAN VAR ARAŞTIRMANI TAVSİYE EDERİM BEN DEVLETTE YAPTIRDIM AMA ÖZEL OLARAK GİDERSEM ORAYI SEÇERİM

Tekrarlayan kayiplardada diyordu canim
Bagisiklik guclendiriyor diye memorial Bende cok duydum canim ozellikle onerecegin doktor var mi

Tekrarlayan kayiplardada diyordu canim
Bagisiklik guclendiriyor diye memorial Bende cok duydum canim ozellikle onerecegin doktor var mi
Zaten bütün doktorlar semra kahraman diye bir doktor var ona bağlı canım ama kadın bildiğin sadece bu iş üzerine yaşıyor sanki labaratuvar öenmli aslında doktordan daha çok girriğin doktor cihangi belki çok iyi ama kullandığıu labaratuvar neresi ne kadar iyi sen buna dikkat et bence

Bı ilaç tedavisi uygulanıyor eşine. Hasar düzeltiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…