2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben hamile olmadan önceki halim gibi temizlik yapmaya başladım hunharca zaten şöyle you..be açıp bangir bangir bişeyler dinleyip temizlik yapabilcegim son 15 gün falandir herhalde değerlendireyim bu da benim guilty pleasureım napiyim kanala da girer belki bazı kadınlar temizlik yaptıktan sonra sancılanıp doguma gidiyormuş diye okudum

CAnım bana yapılmıştı sıyırma rahmin girişini iki parmakla zorluyor baya canın yanıyo duramıyorsun yani baya kanama olmuştu bende ama bi işe yaramadı kimi doktor aletle yapıyormuş kimisi elle. Sende kanama oldumu

Canım benimde 4 günüm kaldı güya 31 temmuz gözüküyor doğum ama bence 5 Ağustos gibi olacak 41 i dolduracak benimki yalancı sancılar bile gitti nişan falan hiç bi belirti yok
Ayyy dünden önceki gece assiri bir agri vardi karnimda yalanci sanci. Yirtilicak karnim sandim. Neyse dedim heralde yaklasiyor. Yarin gecr olir felan. Hicte öyle olmadi. Bu geve belki sancim gelir diyordum ama oda yoktu

O is olaydi ben giderdim drmismtabi herkedin vpcut ayri oda bi sknti

Hayırlı olsun canım sağlıkla büyüt inşallahbende merak ettim kaçıncı haftada kaç kg doğdu bebişin

Canım benimde 4 günüm kaldı güya 31 temmuz gözüküyor doğum ama bence 5 Ağustos gibi olacak 41 i dolduracak benimki yalancı sancılar bile gitti nişan falan hiç bi belirti yok
Cok fazla akintim oldu baya. O sadece. Nisanda yok nisan geleydi iyiydi en azindan derdim tamam yani nisan gelmis acilacak o ümitle dahada cok squata yapar merdiven iner cikarim

Ayyy dünden önceki gece assiri bir agri vardi karnimda yalanci sanci. Yirtilicak karnim sandim. Neyse dedim heralde yaklasiyor. Yarin gecr olir felan. Hicte öyle olmadi. Bu geve belki sancim gelir diyordum ama oda yoktu
Nişan geldimi . Senin yine yalancılar var bende oda gitti yapmadığım şey kalmadı yürüyüş squat ilişki hurma ananas şimdide ahududu yaprağı yapıyorum içiyorum yok merdiven çık in neler yaptım yok yarın 12.000 adım atıp 10 kat merdiven çıkıp ilişki yaşayıp sıcak bir duş alıcam artık daha da gelmezse bırakıyorum yavrum keyfi ne zaman isterse o zaman gelsin

Aynen bende senin gibi oldum doğurdum sonrada gene getircem dedim getirdim de ama erken doğdu araları çok az olduğundan dolayiymis bide kansızlık o testlerini falan yap canım düşüncen varsa

Bana yapacağını söylemedi ama canım yandı normalde muayeneye alışkın bir insanım rahattım da ama canımı acıtması ve ultrasonda doğum kanalına uzak demesi ve sonra açıklık var demesi acaba dedirtti yaptı mı diye. Ya da ben yanlış biliyorum bazı şeyleri açıklık olması bebeğin doğum kanalına girmiş olması demek değil mi rahim ağzın yumuşak dedi birde başına dokunuyorum şu an dedi. Bilmiyorum anlamadım kafam çok karıştı aslında doktoruma da güveniyorum ama yine de bi düşündüm. Bu arada kanamam oldu canım kendisi de söyledi zaten kanaman olabilir diye işlemden bi kaç dk sonra eve geldim yine 3 4 damla geldi.

Bana da söylememişti parmağıyla zorlarken sıyırma yapıyorum dedi. Tek parmakla baktıysa açıklık kontrolüdür canım ama iki parmakla dar olan yeri zorladıysa sıyırma oluyor sanırım bende tam bilmiyorum. Benim o gün sabaha kadar kanamam devam etti sonra durdu. Yapsaydı işlemden sonra söylerdi doktor bence ama yumuşaması iyiymiş açılman hızlı olur. Benimde 1 cm bir aydır ama rahim sert dedi doktor yumuşamamış

Olduk bir şeyler ya bekleyip görcez o an neyi hissettim ne hissetmedim bilmiyorum unuttum geçti bile. Bende söylerdi diye düşünüyorum. Senin vaktin baya daralmış canım içerde keyfi yerinde herhalde miniğin gelesi yok seninki kadar da keyifçi olmaz inşallah benim minikte. Ben günüm geçmiş suni sancıyla gelmişim dünyaya benimkide bana bunu yapmaz inş

Anacigim da beni dogururken birakin beni top sagasinda kosacam demis sancilarla bogusurken

Sezaryen + kist ameliyatı + testler + covit testi + iki gün kalış + 1 refakatçi izni + ziyaretçilere ikramlar, lohusa şerbeti çocuğun muayenesi vs.
5000-6000 arası bişey olur dedi
Ziyaretçi serbest mi bizde serbest değil şuan vakalarda arttı ya.Sahsen benimde işime geliyor.
Birde sezaryan 2800 uygun olduğu için covit testi dahil olmayabilir.Sanirim bende 1gun kalıcak pandemiden dolayı.

Ziyaretçi serbest mi bizde serbest değil şuan vakalarda arttı ya.Sahsen benimde işime geliyor.
Birde sezaryan 2800 uygun olduğu için covit testi dahil olmayabilir.Sanirim bende 1gun kalıcak pandemiden dolayı.
Benim kisti de alacakları için tedbiren bırakacaklar muhtemelen, sonuçta doğumla beraber iki ameliyat geçirmiş olucam.

Bende bugün 36+0 ım. Doktor muayenesinden çıktım kızlar. Bebeğimin kilosu 2.900. Nst de sancım hiç çıkmadı. Haftaya perşembe 37+2 de çatı muayenesine alacakmış doktor. O gün doğuma da karar vereceğiz inşallah. 15 Ağustos ile ağustosun sonu arası doğabilir gibi bir şey dedi. Normal doğum düşündüğüm içinde bol bol yürüyüş plastes topu ve merdiven inip çıkmayı önerdi. Bir de bugün magnezyum ilacını kesmemi istedi. Bu arada dün ağdaya gitmiştim hiç korkulacak gibi değilmiş asla kasılmadım çokta temizliğe ve yumuşak davranmaya dikkat ediyorlar. Tedirgin olunacak bir durum kesinlikle yaşamadım. Aklında soru işaretleri olanlar benim gibi ufak bir bölgelerinde denetebilirler.

Hepinizin yorumlarını okuyorum. Allah doğuracak olanlara inşallah sağ sağlim hayırlı doğumlar nasip etsin. Doğurmuş olanlara annelerin de deneyimlerini okumak çok keyifli Buralar bir sürü bebiş doldu Bu da benim topçik bebişim.

Eklentiler

• 09ADBD4F-3D14-442C-A98D-E07B5FEE3E83.jpeg
    73 KB · Görüntüleme: 72
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…