2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302

Ben özelde yaptim canim benim dogumum baya problemli oldu. Ama diger dogum yapanlarda 2 gece kaliyorlar hep.

37+0 ları görürüz inş ondan sonra hiç korkmuyorum 40 ları bulmamak dileğiyle

Evet canim 36+1 de dogum yaptim
Ah canım benim ne mutlu sana maşallah gözün aydın. Rabbim sağlıkla mutlulukla büyütmeyi nasip etsin inşallah. Sezaryen oldun zannedersem. Zahmet olmazsa nasıl oldu kısa bi özet geçer misin? Bira erken gibi, bende çok sabırsızım bekliyorum kızımı 36+1im.

Ben de visne yaptim icine 4yemek kasigi seker de koydum 2 kavanoz sicakken koydum vakkumlansin diye....visne asiri eksi cunku muhtemelen ben de az icecegim 1.5litre suya 4yemek kasigi seker koydum neticede

Bugün doğum planladığım hastaneye gittim.
Sezeryan da olsa normal de olsa çok büyük çoğunluklar 1 gece kalınıyor dedi. Sabah erken normal doğum yapıp her şey yolundaysa hiç kalmadan çıkan da var dedi.
Kıyafet konusunda da şu aylarda içine kısa kollu alttan çıtçıtlı badi, üstüne de alt üst takım giydiriyoruz dedi ayrıca bere eldiven çorap vs de. Bunlardan 5 çift olsun yanınızda dedi. Bana biraz fazla geldi aslında. Ben garanti olsun diye 4 set almıştım bir tane daha alacağım şimdi.

Ben suyun ne kadar oldugunu bilmiyorum ama 31+4te bebegin kilosu 2350 gr dedi....suyu da bu hafta normale inmia biraz dedi ama ben o ara nerrdeyse hic kacamak yapmiyordum...ve 2haftada 1kg vermistim doktor suyu fazla dedigi icin..ben insulinnde vurmuyorum tuttugum kayitlara gore doktor sekerin cok yuksek degil demisti daha bu hafta yavastan kacamaklar yapmaya basladim...2aydir agzima tatli girmedi ama bi iki sefer dondurma yedim bu hafta

Canim benim gebelik şekerim vardi. Kontrol altindaydi. Ama son 1 haftadir ćok ayaklarim şisti ödem yapti. Meger tansiyonum cikiyormus. Nirmalde hep düsüyordu. Hastaneye yattim ama tansiyonum inip çıktigindan dokyor riske almadi doğum yaptim. Rabbim sizlerede meleklerini en sorunsuz şekilde kavuştursun inşallah.

Amin inş canım. Olsun, doktorun uygun gördüğü vakitte doğmuşsa sıkıntı yok zaten bu hafta doğan bebişlerde sıkıntı olmuyor. Bende bekliyorum sabırsızlıkla, salı günü kontrolüm var ne alemde görcez bakalım. Rabbim herkesi bir avazda kurtarsın inş. Sezaryeni özelde mi oldun devlette mi?

Canimm sen yinede doktorlarin dedigini yap. Nezaman doguma girilecek belli olmuyor. Eger dogum öncesi günlerde şekerin yüksekse bebis doğduğunda şeker bebeğe gećiyor ama insilün gecmediginden bebekte ciddi etkileri olabiliyor. Mesela benim bebişin şekeri doğdugunda 30 a düsmüstü doktor çok korkmuş. 2 gündürde takip ediyoruz. evdede bir süre kontrol edicez . Doktorlarinda var bur bildiģi. Sen salma kendini canım.

Anladim canım Aslında evet bende sorarken cekindim ama biraz daha bilincli olmak gerekir mi bu konuda diye sormak zorunda kaldim. Birde benim doktor 37. hafhamda tatilde olacak , başka bir doktora emanet olucam yani . Onun stresi var bende de ,bu igneden dolayi Ama senin adina da cok sevindim sagsalim aldin kucagina zorda olsa. İnsallah bu sıkıntılarinin karsiligi olarak ilerde elin ayagin olacak hayirli bir evlat olsun

Özelde oldum canim. Eger doktorun iyiysd ve rahatsan doktorunla özel devlet farketmiyor. Inşallah hepinizden sırayla güzel haberler gelicek.

Ben de visne yaptim icine 4yemek kasigi seker de koydum 2 kavanoz sicakken koydum vakkumlansin diye....visne asiri eksi cunku muhtemelen ben de az icecegim 1.5litre suya 4yemek kasigi seker koydum neticede

Sifa olsun canim. Eger cok ekşiyse sıkar seni

Bence yeni doktorunla bu konuyu detayli konuş öncesinde. Rabbim acısız problemsiz doğumlar nasip etsin hepinize

Biz de prima aldik eşimin ısrarıyla. En pahalısı hangisiyse en iyisi o sanıyo. Sleepy istiyordum dinletemedim bi türlü.
Bende çok kararsız kaldım hatta alışverişe gittiğimizde hala daha kararsızdım sleepy natural aldım canım.
Aynen canım çok pahalı bir de ilk zamanlar çok fazla bez gdiiyormuş günde. Arkadaşlarım primayla başlarsan dönmesi zor oluyo dediler. Bugün sleepy natural aldım bio ya denk gelemedim bakalım memnun kalırız inşallah
İnşallah sizin gibi bir deneyim yaşamam bugün artık sleepy natural aldım. Memnun kalmazsak prima denerim artık.
Onunda içeriği temizdi ama stok yapmayı düşünmediğimden ve eşimi markete gönderip aldırması kolay olacağından sleepy tercih ettim canım. İnşallah sende bende memnun kalırız. Tabi en önemlisi bebişlerin memnun kalması
Bende ilk zamanlar premium care i düşündüm içerikten dolayı vazgeçtim canım. Ama hala kullanıp memnun kalanlar var. Bence elindeki paketi bitirip sonrasında değiştir. Bio natural bulmakta çok zor garip bir şekilde
Sleepyden memnun kalmana sevindim canım bende tercihimi o yönde kullandım bugün. Bende 4 tane koymuştum hastane çıkışını 1 tane daha ekliyim bari. Bez kaç tane koymuştun? Günde 8-9 tane gidiyor diyolar ama 15 tane falan yeter mi acaba

Kizlar size birsey sorucam, dogumu ve hastane ortamini deneyimleyen anneler su ısıtıcı goturun diye soyluyorlar hep. Siz yaniniza nasil bi model aldiniz ya da alacak misiniz, bunlarin kucukleri falan var mi acaba?

Canim tavsiyelerin icin cok tesekkurler, su isitici nasil bi model bulundurdun acaba yaninda, bavulda yer kaplamamasi icin kucuk bi model mi alsam dedim ama memnun kaldigin kullandigim bi model varsa model ve foto atabilirmisin sana zahmet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…