2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kasıklarım hatta alt tarafım ağrıyor baskıdan. Ama erken değil mi bu kadar aşağıda olması için ya.
Alt karnıma biraz yürüyünce bile baskı yapıyor kasılıyor ve tüm karnım şişiyor gibi sertleşiyor. Sağ tarafımda adım attıkça kalçama vuran bi ağrı var solda birşeyler giyerken çekme gibi sanki az daha zorlasam birşey patlayacak gibi bir acı var. Doktorum hepsi normal artık doğuma yaklaşıyoruz dedi:KK64:kilo aldıkça da baskı yapıyor tabi dedi

Alt karnıma biraz yürüyünce bile baskı yapıyor kasılıyor ve tüm karnım şişiyor gibi sertleşiyor. Sağ tarafımda adım attıkça kalçama vuran bi ağrı var solda birşeyler giyerken çekme gibi sanki az daha zorlasam birşey patlayacak gibi bir acı var. Doktorum hepsi normal artık doğuma yaklaşıyoruz dedi:KK64:kilo aldıkça da baskı yapıyor tabi dedi
Bir ay böyle geçecekse yandık valla.

Kasıklarım hatta alt tarafım ağrıyor baskıdan. Ama erken değil mi bu kadar aşağıda olması için ya.
Değil tatlım, benim kaç hafta öncesinden bu yana aşağıda şimdilerde iyice görüntü her an doğacakmış gibi, yatamıyorum artık her yanım ağrıyor rahat değilim hiç antalya gebesiyim sıcaklar cabasi, derlerdi son ay zordur diye gerçekten öyleymiş💁‍♀️ çekerim sorun değil, doğum da yavruma elimden geldigince yardımcı olacağım onun icin herseyi kolaylastirmanin peşindeyim o yüzden dayanmaya devam dünyaya merhaba dediği an eminim tüm bunları unutacağız ☺️

Selam bizim de bugün perintolog randevumuz vardı. Yazmakla yazmamak arasında kaldım. Son aylar kimse yalnış anlamasın. Bizim herşeyimiz yolunda ama kalp kapağımızda küçük bir sızıntı varmış. Her kalp atışında değil ama küçük birşey dedi. Kesin değil doğumdan sonra değişebilir dedi. Doğumdan sonra kontrolde zaten sorun var ise çıkar dedi. Pazartesi kadın doktorunda randevum var bakalım o ne diyecek. Bu arada 36+2 olduk 3008 kg. Ama kiloya takılmıyorum net rakamlar olmuyormuş.
bunu nasıl fark ettiler özellikle perinatologa mı yönlendirdiler canım? cünkü bahsettigin haftalarda genel ölçüm kontrollerini yapıyorlar o yüzden erak ettim . bu arada cok gecmiş olsun inş düzelir ve hiç bişey olmaZ

Değil tatlım, benim kaç hafta öncesinden bu yana aşağıda şimdilerde iyice görüntü her an doğacakmış gibi, yatamıyorum artık her yanım ağrıyor rahat değilim hiç antalya gebesiyim sıcaklar cabasi, derlerdi son ay zordur diye gerçekten öyleymiş💁‍♀️ çekerim sorun değil, doğum da yavruma elimden geldigince yardımcı olacağım onun icin herseyi kolaylastirmanin peşindeyim o yüzden dayanmaya devam dünyaya merhaba dediği an eminim tüm bunları unutacağız ☺️
Eşim on gün izinde olduğu için bi de onunla ilgilenmek beni zorluyor, o çorbandan yap şu yemeğinden yap falan. :KK70:

Dün çıktık canım ben iyiyim çok şükür ağrılar yerini uykusuzluğa bıraktı. Önceden ne kadar uykusuz olursam olayım sadece yatakta uyuyabiliyordum şimdi koltuk sandalye her yerde uyuyabiliyorum 🤣
Bebeklerim de iyi cok şükür süt savaşları var evde. Biri emmiyor diğeri kuvozde zaten sağıp hastaneye veriyorum.
İyi olmanıza sevindim 🥰. İnşallah en kısa sürede diğer meleğin de gelir evine 🤗

Eşim on gün izinde olduğu için bi de onunla ilgilenmek beni zorluyor, o çorbandan yap şu yemeğinden yap falan. :KK70:
Şu erkekler de işimizi kolaylastirsalar biraz dimi :) ben misafir atlattım haftasonu yatılı ayaklarım bacaklarım şişmişti daha bugün inmişler, eşim de anladı patates haşlasam artik gıkı çıkmıyor normalde o da seninki gibi 🤭 anlayış moduna geçtik şükür

Ay inşallah 🙏

Aynılarını bende yaşıyorum çok normal bebişler doğum pozisiyonunu alti omuzlari ile kasiklara başi ile vajinaya baski yapiyorlar otururken bile zorlaniyorum artik 😁

Şu erkekler de işimizi kolaylastirsalar biraz dimi :) ben misafir atlattım haftasonu yatılı ayaklarım bacaklarım şişmişti daha bugün inmişler, eşim de anladı patates haşlasam artik gıkı çıkmıyor normalde o da seninki gibi 🤭 anlayış moduna geçtik şükür
Zaten izninin 5. Günü. Üç gün dışardan söyledik. 😂 halim olmuyo cidden hiç bu ayki gibi olmadım ben hamilelik boyunca. Ilk aylar zor sanmistim.

Ben de aynı şeyi düşünüyorum 🥶 denize gidelim diyordum doktorum yüzmek iyi gelir demişti şimdi nasıl hareket edicem diye düşünüyorum 😁
Ben dışçekim bile yaptıramadım.
Annem üst sokakta. Gözünün içine bakıyorum bı tabak yemek getirsin diye. Gücüm kalmadı resmen. Ki 7. Ay bitene kadar temizligimi yemeğimi sorunsuz yapıyordum. 8. ayın yarısından sonra film koptu.

X