2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benimde kontrolüm vardı normalde sat 3 Kasım dr geç döllenme 5 haftalık dedi kese göründü. Bebek ne zaman görünür acaba gelişmeyecek mi yine diye içime sıkıntı geldi ? Sizler kaçıncı haftada gördünüz ?

Canım biraz dinlenmen lazım çok mu büyük kanama alanı bol bol dinlen hiç bşey olmaz allahın izniyle

Bütün günde yatiyorum aslinda canim. dua etmekten baska care yok. 0.70 civarı dedi kanama alanina .rabbim kimseye yasatmasin.

Canim su tüketimide farketmis olabilir. Ya da test bozuktur. En dogru sonucu kan verir. Rabbim bebegini sana bagislasin

Oy şükür olsun maşallah yavruma stres yapma olur mu cnm çok zor biliyorum bol dua nasipse bebğin zaten seninle kalacak Allah'ın izniyle

Aynen canim benim zaten nasibi varsa olur ama insan yıpranıyor cok. Rabbim sizlere yasatmasin

Canım çok geçmiş olsun Rabbim bebeğini korusun inşallah lütfen bi daha telaş stres yapma bebeğine zarar.. Hem bizi de cok korkuttun. Cok şükür bi daha yaşama o kanamayi inşallah

Bende cok korktum kirmizi kanamayi görunce. Rabbim sizlere yasatmasin.

Insallah canim. Yinede şükürler olsun ama birazda kalp carpintisiz günlerimiz olsa artik
Cnm geçmiş olsun sen bol bol dinlen stres hiç yapma ilişkiye girmeyin (belki dikkat ediyorsundur ama yine de yazmak istedim) sen elinden geleni yap gerisi Allahtan cnm herseyin hayırlısı

Cnm geçmiş olsun sen bol bol dinlen stres hiç yapma ilişkiye girmeyin (belki dikkat ediyorsundur ama yine de yazmak istedim) sen elinden geleni yap gerisi Allahtan cnm herseyin hayırlısı

Sagol canim benimmm. Zaten benim en bastan düsük riskim oldugundan iliski yasak. dedigin gibi herseyin hayirlisi

Onu diyorum işte usg bakınca cıktı zaten haftası gelişimleri de güzel doktorun dediği haftaya göre şeyaptım ben.

Ikiside bombeliyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…