2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Aynen cnm çok güzel söylemişsin bende bu düşüncedeyim

Kızlar biraz once eve geldim nst bügün böyle çıktı sabahtan beri ağrım var regl olacakmışım gibi ve bebek sanki başı ile vajinaya doğru baski yapiyor.vajinada agrim var biraz doktor simdilik normal dun cok yorumuşsun ondan olabilir yarın sabah tekrar nst ye cagirdi bu ağrılar çok mu ? Ahrilar en fazla 87 en az 65 e dustu

Eklentiler

• 084E7782-4DE2-4BA5-B668-B2BFB2219EB7.jpeg
    124,3 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:
Kizlar bende basur oldu hemoroit yani Hangi doktora gidilmeli kadin doktorumami cok tuhaf bi siskinlik var ve agriyor ilk defa duydum böyle bisey basina gelen varmi? Hamilelikde oluyormus nasil tedavisi ilacmi fitilmi
Yakın zamanda ben de aynı sıkıntıyı yaşadım. Oturduğum yerden kalkmak bile eziyetti. Kantoron yağı ile tampon yaptım. Oturma banyosu yaptım. Kadın doğum doktoruna sordum oda bi krem söyledi onu aldım rahatladım biraz

Günaydın Kızlar
İş yerinde ilk günüm bugun zaman hiç geçmiyecek üstelik 8,5 offf offf
Bugün benim gibi canı sıkılan olursa ben burdayım
Bende işteyim fenalık geçircem. Gece sıcaktan uyuyamadım sabah kontrolümüz vardı heyecandan bişi hissetmedim yorgunluk falan ama şimdi kafayı koysam küt giderim herhalde
çevremdekilere sen kilo almıyorsun bebekte almıyordur diyorlar birazdan ondan sanırım çok etkilendim yoksa bu kadar takmıyordum .insallah normaldir
Canım benim kilomda 62-63 civarında dolanıyor haftalardır ama bebeğim kilo alıyor. 32+0 da 1800 civarında bugün 33+2 yiz 2077 gram dedi. Alıyorlar merak etme :) bende senin gibi korkmuştum.
Kızlar göğüs ucu kremlerinizi sürmeye başladınız mı
Bugün doktorum 35 te başla dedi canım.

Canim ben hic nst den anlamiyorum ama 50 üstü olan bir bayanı 1 saat sonra tekrar çagirip bakıp öyle göndermişlerdi. Sen ağrin azalmazsa tekrardan gidip baktir.

Ellerine saglık cnm baya Bi doldurmussun dondurucuyu hamarat olunca başka oluyor Tabii
Benim gibi tembeller de popo büyütmeye devam etsin

Cnm 100 kadar olması ve düzensiz olması normal sayılıyor galiba önemli olan düzenli çıkarsa sancılar yatış yaparlar o zman korkma bişey olmaz inş

Ben ögle arası çıkmıyorum cnm kendimle yiyecek falan getiriyorum. Sen ögle arası ne yapıyorsun sende sefertasınla mı geziyorsun benim gibi

Cnm 100 kadar olması ve düzensiz olması normal sayılıyor galiba önemli olan düzenli çıkarsa sancılar yatış yaparlar o zman korkma bişey olmaz inş
Düzenli derken cnm benim daha çok 70 lerde stabil kaldı bakalım yarn işallah normal çıkar bügün sabah 8 den beri ayaktayım bu ağrılarla da koşuşturdum sağa sola herşeyi halettim hastaneye girersem en azindan kagit duzen işi kalmadi ama kendim için daha hiç bir şey yapmadım doğumdan sonra yapacagim herhalde

Canim ben hic nst den anlamiyorum ama 50 üstü olan bir bayanı 1 saat sonra tekrar çagirip bakıp öyle göndermişlerdi. Sen ağrin azalmazsa tekrardan gidip baktir.
Bana da şimdilik normal ama dün çarşıyı 2 defa gezdim belki çok yorudugun icin agrin var dedi o yizden yarin sabah tekrar gel hem yarin altan bakacagini soyledi

Ellerine saglık cnm baya Bi doldurmussun dondurucuyu hamarat olunca başka oluyor Tabii
Benim gibi tembeller de popo büyütmeye devam etsin

Benim oğlan dışardan hazir yemiyor. Bazen en azından böyle durumlarda keşke yesede uğraşmasam diyorum.

Bende hamileliğin başından beri multivitamin kullanıyorum. Ek olarak omega3 e gerek görmedi doktorum içeriğinde var demişti.
Zaman yaklaştıkça duygu değişimleri bende de oluyor, eminim herkeste yaşıyordur. İlla mutsuzluk anlamında değil bu endişe, merak, telaş, değişen hormonlar...Havalar malum hepimizi çok zorluyor. Mutsuzum diye düşünüp kendini üzme bence hepimizin az çok yaşadığı duygular bunlar. Geceleri uykum düzenim kalmadı pek mesela gece aklıma geliyo ağlama sesine uyancam, sabah erken kalkcam , hiç bebek altı değiştirmedim huylanırdım merak ediyorum kendimi nasıl olcak acaba diye Kafanı dağıtmaya, mutlu olduğun şeylere odaklanmaya bak az zamanımız kaldı tadını çıkar Ayrıca benim doktorum da koca kafalı mı olcak ne bu bebek dedi kendi çapında espri yapıyolar işte takılma
Kızlar göğüs ucu kremlerinizi sürmeye başladınız mı
Ben her gün düzenli değil ama duş sonrası fln sürüyorum artık, zaten bi kuruluk var gibi iyi oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…