2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Düzenli derken cnm benim daha çok 70 lerde stabil kaldı bakalım yarn işallah normal çıkar bügün sabah 8 den beri ayaktayım bu ağrılarla da koşuşturdum sağa sola herşeyi halettim hastaneye girersem en azindan kagit duzen işi kalmadi ama kendim için daha hiç bir şey yapmadım doğumdan sonra yapacagim herhalde
Cnm ben öyle biliyorum yanlış yönlendirmek istemem saten bu dönemlerde yalancı sancılar normal sen içini ferah tut bu gidişle en son doğuranlar dan olacaksın. 🤣

Cnm ben öyle biliyorum yanlış yönlendirmek istemem saten bu dönemlerde yalancı sancılar normal sen içini ferah tut bu gidişle en son doğuranlar dan olacaksın. 🤣
Bügün annem aradı ne oldu diyor dedim böyle böyle e doğur gitsin diyor 🤣 bende ya 1 haftacık daha dayansın diyorum gulmeye başladı her hafta aynısını diyorsun diyor gülüyor 🤣🤣

Kızlar Temmuzun ilk bebişleri geliyor Nosking Nosking doğuracakmiş ögleden sonra ayy ilk temmuz bebişleri ve ilk ikiz bebişlerimiz geliyor :nazar: 🙏👼 yalnız temmuz annelerine yazdığı kadar burayada yazsa keşke 😊
Çok duygulandım ben yalnız 🥺 Nosking Nosking sağlıkla giysinler inşallah 🙏

Sıcaklarla aranız nasıl kızlar ve duygusallık var mı sizde de. Bu aralar bi acayipim gerginlik, korku, mutluluk hepsi birbirine karıştı. Son haftalarda acaba iyi mi bebeğim, acaba ona iyi bakabiliyor muyum, yeterince yiyebiliyor muyum, doğum nası olacak ben nası anne olucam kaygıları doldu taştı 🥺 Bir de annemlerin kendi içinde problemleri var annem sürekli bana yansıtıyo telefon açıp ağlıyo, ölücem sıkıntıdan, beni öldürecek bu baban yok bilmem ne, sana gelip kafa dağitcam diyo benim kafam yerinde ya sanki😛 Hamilelik midir nedir iyice batıp sıkıntı yaratıyor bana. Ağladım bugün ben de şimdi de bebeği üzdüm diye ağliyorum. Doktoruma sabah bahsettiğim idrar problemini yazdım cevap bile vermedi, doktorumla da bi bağım yok zaten. Ultrasondan çocuğa patlak gözlü bu dedi moralimi bozdu öff doğum olunca bu takıntılı duygusallık hali bitiyor mu ki 🥺
Ben de çok duygusalım bu aralar. Her şeye ağlıyorum eşime çaktırmadan 😅

çevremdekilere sen kilo almıyorsun bebekte almıyordur diyorlar birazdan ondan sanırım çok etkilendim yoksa bu kadar takmıyordum .insallah normaldir
Toplamda 4,5 kilo aldım.Çok az kilo alıyorum bebek ise tam haftasıyla uyumlu hatta en son 2200 dedi doktor.Bebeğin suyu plesantası vs ile toplamda 4,5 almış oldum.30 kilo alıp minicik bebek doğuranlar da var.Bizim aldığımız kilo ile bebeğin alakası yok.Doktorunuz haftanızla uyumlu diyorsa dert etmeyin bence

Kızlar bugun devletteki Dr gittim adam istifa etmiş eli boş döndüm 🤣Zaten beğenmiyordum ama gitmesi de ayrı koydu valla

Bügün annem aradı ne oldu diyor dedim böyle böyle e doğur gitsin diyor 🤣 bende ya 1 haftacık daha dayansın diyorum gulmeye başladı her hafta aynısını diyorsun diyor gülüyor 🤣🤣
Annen de haklı🤣 nerden nereye geldiniz bu günlere gelene kadar ne zorluklar çektiniz Bu saatten sonrada hiç bişey olmaz inş

Kizlar hastane odasinda bebegi küveze koyuyorlarya onun içine ekstra birşey alıcakmisiniz. Bazisi süslüyor. Ben süs değilde ekstradan kalin nohut battaniye mi koysam diyorum . Sonuçta çok sert içinde sünger vs olmuyor

inş cnm çıkmaz Hahhh benim özelde ki Dr 16 da izne ayrılıyor cnm 🤣muhtemelen başka Dr gideceğim 🤷

Hakkinda hayirlisi canim. Bende daha iyi bir doktora denk geleceksin. 😍 . Ben doktora sakın beni bırakma valla gittiğin otele gelirim dedim. 😂

X