2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Düğün vs için hiç üzülmeyin zaten öyle böyle geçip giden birkaç saat yorgunluk denilebilir dış çekim için de bebeğinizi alır gidersiniz bi onunla bi onsuz poz verirsiniz benim arkadaşlarım dış çekimi artık erkek arkadaşlarıyla bile yapıyolar çok güzel oluyor Ama nikahı bekletmenize gerek yok yurtdışında da olsanız yapılmıyor mu illa türkiyede mi olmak gerekiyor zaten çok kısa bir seremoni o da aslında yapılabilir

Ben bugun gittim nst 36dan sonra başlayacağız dedi senin de her şey yolunda ise öyle başlayabilir bizde dd bugun ayaklar yüzündeydi doğru düzgün göremedik

Ben
Benim oğlumun da kafası bu şekilde önde doktorum zaten kafa ölçümlerinin önde olmasının normal olduğunu söyledi. O çirkin diyen de terbiyesizlik etmiş. Hepsi bal gibi olacak mis kokulu olacaklar yatıp dinlenin lütfen açıklıkla aylarca duran var

Bende bugün 33+1 im ve bu sefer benimde FL,HC,BPD önde çıktı AC bir kaç gün geride çıktı
Birileri geride kalıyor abaniyorum vitaminli,protein iceren şeylere bu seferde karın çevresi geride kalmiş
Birkaç gün geri olması göz ardı edilebilir, beslenmeniz işe yaramış Eşinizle yapınız da inceyse çok normaldir

Bana doktor 35. Haftada basldı nst ye

O ıslaklık hissi hep oluyor. Bir de beyaz akıntı eklendi. Mantar olsa fitil kullanıyorum geçerdi.

Ben bulgaristanlıyım canım orda yaptırmam gerek burda bulgarisan konsoloslugu bana cok uzak okadar yol gidecegime bulgaristana gidince yaptirmayi tercih ettigim için hep erteledik birde nikahi duğunde istemistim ayri olmasini istememistim nasip olmadi bi turlu

Modern olması gerekmiyor ki kulağa çok hoş geliyor güzel bir isim
Bende bunu anlatmaya çalışıyorum modern olacak ne değişecek içime sinmeyen isim koymak istemiyorum belki eski bir isim ama gonlume tek yatan isim bu başka isimler begeniyorum hosuma gidiyor ama goynume yatmiyor malesef

Canım belki çirkin kelimesini farklı amacla kullanmiştir. Bende bebekleri çirkin diye severim nazar değmesin diye. Rahmetli ananemde çirkin diye severdi yada sirkeli sarimsaklı derdi.
Yok canım öyle sevgi içererek söylemedi. Doktor ilk kafasına baktı 37+4 kafası büyük dedi hemşire ay çok çirkin yaptı doktorla göz göze baktılar. Sonrasında doktor Ama AC de 37+4 dedi sonrasında bi sessizlik oldu hemşire zaten ben muayene olmadan öncede bi bitmediler bu gün sürekli geliyorlar falan diye söyleniyordu. Tansiyonumu ölçmedi doktor deyince ölçtü yani gece gece stresliydi baya

Cnm Maşallah iri bebek olacak galiba
Gebelik şekerin var mıydı cnm?
Yok canım gebelik şekerim çıkmamıştı. Doktorda dün tekrar baktı çıkamamış şekerin o zaman genetiktir dedi. Ben 1.75 boyundayım ve iri kemikli balık etliyim eşimde 1.85 oda 93 kilo genetiktir diye umuyorum. Ama tekrar bi şeker testi yaptırsammı diye aklımdan da geçirmiyo değilim

Bazı insanların bu işi yapmaması lazım. Sanki lutfediyor. Hadsiz

Bazı insanların bu işi yapmaması lazım. Sanki lutfediyor. Hadsiz
Valla öyle canım. Sanki parasını almıyor. Gayette ellerinde çay kakara kikiri oturuyorlar. Pandemi dönemi falan zor geçti onlar için anlıyorum ama görevin bu severek yapmak varken söylenerek kendisine daha da zorlaştırıyor aslında.

Merhaba Ebru hanıma whatsapp üzerinden acil durumlarda ulaşabiliyor musunuz? Bir de muayeneye eşinizi alıyor mu? İlk kez gideceğim de bilmek istedim
Yazmak için geç kaldım ama umarım size kalmamisimdir ebru hocama WhatsApptan iletişim sağlıyorum ilgileniyor sağolsun. Ve hep eşimle gittim genelde çoğu kişi eşiyle gidiyor muayenede sorun olmuyor,

Valla benimkide sanki karnimdan firlayacak gibi bu aralarda. Bugün 35+3 davul gibi gerildim valla.
Hehehe bak sen minik sıpaya rabbim sağlıkla gelmesini nasip etsin. Bizim kide öyle artık hareket etmekte güçlük çekiyoruz valla bir an evvel gelse keşke o kadar bekledim şu son haftalar sabırsızlığım tuttu. benim cuma günü 35+0 olcak Allahın izniyle bakalım doğum başladığında neler yaşayacağız.

Ben çok rahat aldım randevuyu aslında ama bakarken mi aceleci acaba yoğunluğu yansıtıyor mu muayenede? Bir de sormayı unuttum içeri eşinizi alıyorlar mı muayene sırasında? Eryaman hastanesine gittim şu ana kadar almadılar biraz da o yüzden başka hastane istedim ama inşallah burası da öyle değildir

Yazmak için geç kaldım ama umarım size kalmamisimdir ebru hocama WhatsApptan iletişim sağlıyorum ilgileniyor sağolsun. Ve hep eşimle gittim genelde çoğu kişi eşiyle gidiyor muayenede sorun olmuyor,
Ah çok sevindim alıyor olmasına Eryaman hastanesine gidiyordum şimdiye kadar da almıyorlar kimseyi biraz da p yüzden değiştirmek istemiştim hastaneyi. Az önce bir arkadaşa daha sordum sizi simdi okudum. Whatsapptan cevap vermesine de sevindim. Çok teşekkür ederim cevaplarınız için. Sağlıkla gelsin bebeğiniz

Güzel dilekler için de çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…