2020 Şubat Anneleri

Kalca usg mizi cektirdik bir sorun cikmadi cok sukur.
6400 gr olmusuz :emir_bebek:
Dr kakasini 5 gun gecmesin dedi gliserinli fitil verdi bir zarari olmaz dedi ooff off fitilsiz 6 8 gunu buluyo yapmasi mecbur kullanacagim galiba dun gece asiri derecede huzursuzdu uyumadi agladi hep 😩
Bizimki de 4. Gün inşallah yapar yarın bende doktora gidecem gelişimi geriden biraz onun için kakayı da soracam:KK43:

Kızlar annem yine gitmeye kalktı bugün valiliğe gitti. Form dolduracak olursa belki yarın bile gidebilir. Artık kal demiyorum. Onunda bir hayatı var. Özleyeceğiz ama napalım. Bu iki kuzu ile kalacağız artık. Birde kız kardeşim var. Ders çalıştığı için faydası yok bize. Sınavı bitince oda gidecek. Annem varken az da olsa alış veriş bahanesiyle çıkıyordum artık oda olmayacak.

Kızlar annem yine gitmeye kalktı bugün valiliğe gitti. Form dolduracak olursa belki yarın bile gidebilir. Artık kal demiyorum. Onunda bir hayatı var. Özleyeceğiz ama napalım. Bu iki kuzu ile kalacağız artık. Birde kız kardeşim var. Ders çalıştığı için faydası yok bize. Sınavı bitince oda gidecek. Annem varken az da olsa alış veriş bahanesiyle çıkıyordum artık oda olmayacak.
Arkadaşım vefa grubunda bu işlerle ilgileniyordu. Çok elzem olmadıkça izin çıkmıyor. Bu tarz durumlara izin çıkmamıştı Yani belli olmaz yine de ama muhtemelen izin çıkmaz😉

Kızlar roto aşısını yaptım şimdi diline falanda geldi bi yanak bi yanak devam ettim emziği verdim yatıyo şuan inşallah kusmaz,
Ezcanedeki bayan doktorlar yapıyo onu onların yapması gerek falan dedi kafam karıştı benim bişey olmaz dimi çok korktum çopunuz kendiniz yaptı biliyorum ama diline fakan ağzına baya gelen bişey bu vüris ağzına yüzüne bulaşırmı ne biliyim ayy çok korktum

Çişi çok ama tartıda azalma var gibi hatta anlayamadım hala :KK43: tartı mı yanlış ölçüyor bilmiyorum:KK43:?

canım o zaman doyuyordur ama kilo almasına yetmiyor hatta kilo veriyordur. Aynı sorun bende de vardı mama miltarını arttırdık.

kaç aylık kaç ml veriyorsun ne sıklıkla emziriyorsun

Şuan hala sızlıyo o göğsüm ama o kötü ağrı gitti dün biraz elimle sağdım emzirdikten sonra ama zor oldu bugün eşime pompa aldırıcam bi an önce kurtuluruum inşallah

anlayamadım kuzum ya yöntemi :/
Bu arada ebebek baby plus çiftli elektrk pompa çok iyi. Fiyatı uygun yara yapmıyor. Tavsiye ederim.

BİZİM kalçası usg sıkıntılı çıktı böyle birşey yaşayan gören duyan bilen var mi ?

Eklentiler

• 196F18FC-78ED-402B-BA0C-86B020DE5A58.jpeg
    196F18FC-78ED-402B-BA0C-86B020DE5A58.jpeg
    172,8 KB · Görüntüleme: 58
canım o zaman doyuyordur ama kilo almasına yetmiyor hatta kilo veriyordur. Aynı sorun bende de vardı mama miltarını arttırdık.

kaç aylık kaç ml veriyorsun ne sıklıkla emziriyorsun
90 veriyordum 60 70 arası veriyorum günde 5 kez sen ne kadar ne sıklıkla veriyorsun evet dediğin gibi kilo almasına yetmiyor demekki

Kızlar roto aşısını yaptım şimdi diline falanda geldi bi yanak bi yanak devam ettim emziği verdim yatıyo şuan inşallah kusmaz,
Ezcanedeki bayan doktorlar yapıyo onu onların yapması gerek falan dedi kafam karıştı benim bişey olmaz dimi çok korktum çopunuz kendiniz yaptı biliyorum ama diline fakan ağzına baya gelen bişey bu vüris ağzına yüzüne bulaşırmı ne biliyim ayy çok korktum
Ben bilmiyorum yapmadım henüz ama yanağın içine yavaş yavaş yapın diyorlardı bence illaki dile değer bence tabiki bilmiyorum ki bende hemşireye yaptıracam yarın

Ben bilmiyorum yapmadım henüz ama yanağın içine yavaş yavaş yapın diyorlardı bence illaki dile değer bence tabiki bilmiyorum ki bende hemşireye yaptıracam yarın
Dile değince ne oluyor ki. Zaten hemen yutamıyor illaki diline dudağına değiyor. Bir sıkıntı mı oluyor içime kurt düşürdünüz?

Aşıyı evde uygulayabilirsiniz . Bana doktorumuz kendisi gelmenize gerek yok kendiniz uygulayın dedi.
Evet hemşiremizde yapabilirsiniz demişti içim çok rahattı yaparım diye, taki üzerinde canlı virüs yazıncaya ve ezcanedeki bayanın doktorun yapması gerek o virüs sonuçta demesine kadar içime kurt düştü içinde bulunduğumuz süreçte etkiledi tabi, bide çapur şupur yiyince bi garip oldum 🤣

90 veriyordum 60 70 arası veriyorum günde 5 kez sen ne kadar ne sıklıkla veriyorsun evet dediğin gibi kilo almasına yetmiyor demekki

kaç aylık cnm? Ne sıklıkla emiyor? Sağınca kaç cc çıkıyor?

ben günde 3 kez 60 ml veriyordum şimdi yani toplamda 180 cc. Şimdi 240 cc ye çıkardık. Büyüdüğü için ihtiyacı artıyor tabi.Ben 3 günde bir ölçüm yapıyorum. Geçen ölçümde kilo almamıştı. Şimdi de normal almış ama arttırmamız lazım diğer yaşıtlarına yetişmesi için. Bizim ki erken doğunca küçük kilosu

X