2020 Şubat Anneleri

Uyanikken surekli aglayan kizim oyun halisini cok sevdi sizlerede tavsiye ederim
Bizim kızda sevdi aynada kendine bakıyor,oyuncakları yakalamaya çalışıyor o dokundukça müzik çalıyor bu sayede oyalanıyor. Ama abimiz ne zaman koysak “o benim” diyor ya kızı aldırıyor yada yanına uzanıyor beraber biraz takılıyorlar 🤗

Kızlar bebeğinizi dışarı çıkarıyor musunuz hava alması için balkona yürüyüşe falan

Kızlar bugün biraz spor yapıyım dedim. Normalde 6-7ayı bekleyecektim. Ama baktım 60 kiloda takıldım ve sürekli evdeyim yiyip duruyorum. 54 kiloya düşmeye karar verdim mevcut kilomu koruyorum genelde. Ama çok yoruldum 2 güne bir biraz squat yapıp ve bisiklete bineceğim bugün yarım saat yaptım. Bisiklette 90 calori ancak yaktım 🤪 ama çok terledim .zamanla pilates ve dambılda eklerim. Zamana yayarak yapıcam. Bakalım sonuç ne olacak 🤷‍♀️

Kızlar bugün biraz spor yapıyım dedim. Normalde 6-7ayı bekleyecektim. Ama baktım 60 kiloda takıldım ve sürekli evdeyim yiyip duruyorum. 54 kiloya düşmeye karar verdim mevcut kilomu koruyorum genelde. Ama çok yoruldum 2 güne bir biraz squat yapıp ve bisiklete bineceğim bugün yarım saat yaptım. Bisiklette 90 calori ancak yaktım 🤪 ama çok terledim .zamanla pilates ve dambılda eklerim. Zamana yayarak yapıcam. Bakalım sonuç ne olacak 🤷‍♀️
Maşallah iki çocukla spor a vakit buluyorsun kendimden uyandım 🤣🧿

Süpersin bende başlamak istemiştim ama bazı yerlerden duydum ve okudum ki hamilelik öncesi spor yapmayanlar şimdi spor yaptıklarında vücutlarında laktik asit üreteceği ve bununda süt ile bebeğe geçeceği için vazgeçtim yapmaktan çok yüklenmeden yapılacak şeyler uygun herhalde şu an bize. Bir de insatgramda verda kutsal var o her gün spor yaptırıyo belirli saatlerde canlı yayınla bakabilirsin onada❤️ Benimde 10 kg fazlam var senin gibi hedefim 50 ler🤦‍♀️

Kızlar bebeğinizi dışarı çıkarıyor musunuz hava alması için balkona yürüyüşe falan
Biz çıkıyoruz 😃 evin önünde pazar oluyor onu izledik 😂 dışarı çıkmaya cesaretim yok eşim de izin vermez zaten 🤪
4045BBFD-FA91-4896-8A2B-9ACC01D27FA0.jpeg

Kızlar oruç tutacak mısınız? Yani tutmamız gerekiyor mu yoksa emzirdiğimiz için tutmayabilir miyiz? 🤗
bildiğim kadarıyla emziren annelerin oruç tutmama gibi bir ehliyeti oluyor. Tutmadığın gün kadar Daha sonra tutabiliyorsun. Benim de iki gıdım sütüm var o da gitmesin diye tutmayı düşünmüyorum daha sonra tutacağım inşallah 😉
Uyanikken surekli aglayan kizim oyun halisini cok sevdi sizlerede tavsiye ederim
Ne kadarlık oldu kuzucuk acaba? Bizimki zeka kartlarının hastası ama oyuncaklara daha ilgi duymuyor. Oyun halısını doğumdan önce alıp kaldırmıştım, oyuncaklarla ilgilenmediği için kurmadım ama kursam mı ki😜

Süpersin bende başlamak istemiştim ama bazı yerlerden duydum ve okudum ki hamilelik öncesi spor yapmayanlar şimdi spor yaptıklarında vücutlarında laktik asit üreteceği ve bununda süt ile bebeğe geçeceği için vazgeçtim yapmaktan çok yüklenmeden yapılacak şeyler uygun herhalde şu an bize. Bir de insatgramda verda kutsal var o her gün spor yaptırıyo belirli saatlerde canlı yayınla bakabilirsin onada❤ Benimde 10 kg fazlam var senin gibi hedefim 50 ler🤦‍♀️

Oğlumda 7.ayda başlamıştım ama o zaman karnım çok acıyordu karın eğzersizini çok zor yapıyordum. Yapa yapa alıştı. İkinci Bebekte hiç acı olmadı şimdi mekik çeksem çekerim . Yazın başlayacaktım yüzmeyle beraber götürecektim ama yaza öyle bir ihtimal görünmüyor bende yavaş yavaş yapıyım dedim. Pilates geçmişim vardı neler yapmam gerektiğini biliyorum, ama izlerim 👍

Oğlumda 7.ayda başlamıştım ama o zaman karnım çok acıyordu karın eğzersizini çok zor yapıyordum. Yapa yapa alıştı. İkinci Bebekte hiç acı olmadı şimdi mekik çeksem çekerim . Yazın başlayacaktım yüzmeyle beraber götürecektim ama yaza öyle bir ihtimal görünmüyor bende yavaş yavaş yapıyım dedim. Pilates geçmişim vardı neler yapmam gerektiğini biliyorum, ama izlerim 👍
Süpersin valla canım🥰 bizede yol göstersen hiç fena olmaz. Acaba günlük bir şeyler mi belirlesek mesela bugün 15 mekik 10 squat gibi? Hem yoldaş oluruz. Grupta yapmak isteyen varsa tabi🥰❤️

Süpersin valla canım🥰 bizede yol göstersen hiç fena olmaz. Acaba günlük bir şeyler mi belirlesek mesela bugün 15 mekik 10 squat gibi? Hem yoldaş oluruz. Grupta yapmak isteyen varsa tabi🥰
Oğlumda spor salonuna gitmiştim bir ay kadar 4 kilo vermiştim orda öğrendiklerimi uygulayacağım. Bisiklette ısınıyorum sonra 30 squat yapıyorum. Sonra pilates hareketlerini 30ar tane yaparım ekipmanlarımda var onlarla da çalışırım. Terlemişseniz bu işin hakkını verdiniz demektir. Sonra hemen duş almak lazım. Duş almadan çocuğu emzirmiyorum o yüzden evdekileri ayarlayıp spor yapıyorum.

Verem aşı yeri belli olmuyor bile sizde de öylemi ben kabarır yara olur diye bekliyordum🧐

Verem aşı yeri belli olmuyor bile sizde de öylemi ben kabarır yara olur diye bekliyordum🧐
Bize 2 hafta sonra hatta 2 ay sonra bile cikabilir denmisti hemen iz cikmiyomus bir de bazen su toplar gibi olur sakin ellemeyin sıkmaya calismayin dendi

X