2020 Şubat Anneleri

Kızlar merhaba yine uykusuz bir gece geçirdim akşam 7den 12’ye kadar uyuyor sonra hortluyor. Yanıma yatırıyorum birşeyler okuyum diyorum başlıyor tıkanmaya emmezken bile tıkanıyor kusmuklu kızım benim. Fışkırtmasa da düzenli kusuyor Ben herşeyi iki kez yapıyorum denize ayrı kıza ayrı tırnaklarını kestim altlarını aldım üzerlerini değiştirdim burunlarını açıyorum. Şimdi ikisi oyun halısında oynuyor umarım iyi anlaşırlar.Başlarına annemi diktim Deniz mene diyip duruyor kadına

verme tabiiki canım.
bizde de var o hırıltı, muayenede baktı doktor sorun yok dedi. bebeklerde olabilir bazen o hırıltı. her zaman olmuyor bazı pozisyonlarda oluyor. sanki boğazında süt kalmış gibi di mi?
sen yine de burnuna bak tıkalı olmasın.

çok geçmiş olsun, bence bu konuda kimseden fikir alma canım. doktor ne diyorsa onu yap. sonuçta o muayene etti. diğer gündelik ufak tefek sorunlar gibi olsa fikir alışverişi yapalım ama bu gibi durumlarda kimse bilemez doğrusunu doktordan başka. eğer doktora güvenemediysen başka bir doktorun görme şansı var mı?

Allah kavuştursun
allahtan annen yanında ya yalnız olsaydın? her şeyin daha da kötüsü var buna da şükür yine.

benim de eşim ücretli izinde en az bir ay. güzel oluyor tabii düşünmek zorunda kalmıyorum salgından dolayı onu. bir de yardımcı oluyor tabii. ama birbirimizle didişmezsek iyidir sıkıntıdan

Baska bir doktora daha götür imkan varsa tomografi demişse belki birsey görmüştür ozele git yada kovit hastalarının az gittigiy bir yere onlara da tomografiyle bakiyolar ya insallah bir sorun yoktue canjm ama srn yinr de ihmal etme

Bizim kız da tıkalı gibi sürekli ses çıkarıyor . Temizliyorum aynı. Bende bu hanımda böyle diye düşünüp üstüne düşmüyorum.
Aynen canım sürekli değil bazı pozisyonlarda oluyor o zaman bizimkide böyle diyip kabulleneyim bende
Yok canım burnu tıkalı değil serum fizyolojikle temizliyorum burnunu günde 2 kere fln o zaman bizimkide normal çünkü sürekli değil bazı pozisyonlarda oluyor. Limon suyundan da vazgeçtim ya yazık minnacık çocuğa

Kızlar bi bakarmısınız oğlumun göbeği böyle çıktı çok ıkınıyo gazından böyle olan varmı 52 günlüğüz

Eki Görüntüle 2615911
Kızlar bi bakarmısınız oğlumun göbeği böyle çıktı çok ıkınıyo gazından böyle olan varmı 52 günlüğüz
Bizim bebişinde böyle canım ya ıkındıkça sanki çıkıyo bende kararsız kaldım normal mi değilmi diye bende ekliyorum resmini bebişin

Eklentiler

• F7C1D13E-EC91-434E-AA27-33B44C9609D1.jpeg
    42,8 KB · Görüntüleme: 68
Canım biz düşürmüştük bebeğimizi ctesi akşamıydı ilk düşürdüğümde o kadar korktum ki hemen devlet hastanesine gittik. Oradaki doktor baktı büyük ihtimalle birşeyi yok küçücük bebeğe ışın vermek de istemiyorum şuan başka bir ilçede daha kapsamlı devlet hastanesi var oraya gidin orada ultrasonla baksınlar dedi. Oraya gittik hemen orada da travma bölümüne göster dediler muayene için geçtiğimizde doktorun saati dolmuş çağırdılar diye öyle bir gelişi varki çalışanı dövcek utanmasa bizim yanımızda bağırıp çağırıyo sonra kanını alın falan dedi bende kan aldırmak istemiyorum dedim en basit yöntemle muayene edilmesini istiyorum dedim o zamn başka hastaneye gitceksinz bakamam faln dedi aldım çocuğumu çıktım sinirden. Oradan doğum yaptığım özel hastaneye gittim doktor muayene etti bişeyi gözükmüyo dedi ultrason orası da çekmedi ptesi gelsek olur mu dedim 24 saat içinde bişey olmazsa yoktur zaten bişeyi dedi. Kusması bayılması anormal bi durumu yoktu bi daha da gitmedim bişey olsa belli ederdi kendini diye düşündüm inşllh da yoktur
Oğlumun ateşi hep 37.5 larda çıkıyor sizin nasıl ? Ateş düşürücü vermeli miyim
Bizim de hep 37lerde normali kaç ki bilmiyorum hiç
Biz 40 gunlukken grip olmuştu kizim o gun doktor yaptirtmisdi ve aradan cikardik şükür
Bizim bir aylık kontrolünde çektiler sağlık ocağı erken dedi 1 ay için 2. Ayında tekrar mı çektircez şimdi

Merhaba güzel dostlar en aktif topik burasiydi ve bende nasip olursa 2 gün önce yaptığım testle bi Nisan annesi adayı olduğum için derdimi buraya yazmak istedim şöyle ki güzel anneler anne olmak isteyenler son adet başlangıcım 1 Şubat bu ay ovuyla gebeliğim den şüphelenip 2 gün öncede idrar testiylede netleştirdim bugünde kan verdim ama doktor çıkan değerlere göre gebeligimin henüz kanda mevcut olduğunu rahimde şu an bir şey oluşmadığını söyledi bebeğin kaç haftalık yada kaç günlük olduğuna dair hiç bir bilgi vermedi bu ne demek ben anlamadım sadece kan degerime bakarak söyledi bide test sonucunda menepoz falan yaziyo açıkçası benim kafam baya karıştı yaklaşık 8 ay önce bir düşük yaşadım şu anda bildiğiniz diken üzerindeyim ocaginaza düştüm dostlar sizce değerlerim normalmi normalse bebeğim kaç haftalık ve son olarak bu menepoz siklus nedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…