2020 Şubat Anneleri

Allahtan annen gitmemisti yoksa cok zorlanirdin bu durumda.
Ne yapayim Kaan Alp'i uyutmaya calisiyorum. Emzigini veriyorum 2 emiyo sonra diliyle atiyo aglamaya basliyo agzindan dusuncede sonra bi daha veriyorum bu sefer yumruk atip dusuruyo sonrada garip garip sesler cikariyo uyuyacak insaAllah oyun oynamasi biterse

Ay benimkide emzik ağzından düşünce uyanıyor ve ağlıyor çok sinir oluyorum o emzige

Annem bana can yoldaşı oldu. İstese de gidemez ama kendi de memnun burda kalmaktan. Defne emzik tuttu bir dönem ama Deniz sabote etti şimdi de istemiyor zaten emmeyi çok seven bir bebek değil. Ne kadar ilginç zamanlar yaşıyoruz çocuklarımıza siz küçükken amansız bir salgın vardı diye mi anlatacağız Eşim yokken ev sessiz, hüzünlü Allahım şu günler çabuk geçsin diye dua ediyoruz sürekli.

Bende surekli dua ediyorum insaAllah biran once su bela yok olur da bizde rahat bir nefes aliriz yoksa bu gidisle bizim istanbul biletleride iptal olacak daha cok uzulucem
Suan kesin bir aciklama yok ama esim buyuk ihtimal ramazanda da evde olacak benim icin cok iyi oldu sagolsun temizlik utu yemek cocuk cok yardimci oluyo yukum hafifledi umarim esinde biran once gelir evine

benim de eşim izinde en az bir ay. ortalık çok karıştı ya. çok zor durumda tüm dünya. inşallah kısa sürede biter de ilerde çocuklarımıza anlatacak kötü bir anı olarak kalır
benim de eşim çok yardımcı oluyo sağolsun ya. Begümle ilgileniyo, ev işlerine yardım ediyo. o olmasa çok zorlanacaktım çünkü Mete bey gündüz sadece şekerleme yapıyor. asla yarım saati geçmiyor uykuları, sürekli kucakta memede ayakta sallanmak istiyor

bende bayramda istanbula gitmeyi düşünüyordum ama şu durum hazirana kadar geçecek gibi görünmüyor, moralini bozmak istemem ama

İnş. İptal olmaz diyeceğim ama insanlar evlerine girmemekte tedbirsiz davranmakta ısrar ediyor Eşim asker olduğu için normal hayatına dönmesi çok zor. Sürekli mesaide olması gerekiyor. Araba ile 10 dakikalık mesafede ama yinede çok özlüyorum. Allahtan kendine bakabiliyor pratik bir insan. Mesai arkadaşı tost bile yapamıyormuş. Eşim yapmış . Eşim ona da yemek koy diyor Eşi yok mu arkadaş yapsın dedim ama yinede koydum. Kadın öğretmen evde ,çocukları da yok. Ben eşime hiç kıyamam ya.

Bu olaylar olmadan once 3 hazirana bilet almistik suan 20 nisana kadar ucus yasagi var hatirladigim kadariyla ama durum duzelmezse sureyide uzatirlar biletlerde iptal olur

Evli esi evde ve yemek yapmiyo mu kocasina dogru mu anladim

Bu olaylar olmadan once 3 hazirana bilet almistik suan 20 nisana kadar ucus yasagi var hatirladigim kadariyla ama durum duzelmezse sureyide uzatirlar biletlerde iptal olur
sen gidemeyecekmiş gibi düşün ki üzülme çok, kendini hazırla yani. inşallah geçer bu durum gidersin o zaman daha da çok sevinirsin
ama gidişat henüz haziranın erken olduğunu gösteriyor canım. daha bu akşam c.başkanı açıkladı ya Atatürk havaalanı hastane olacak ama 45 gün sürecek hazırlanması. o kadar gün sürecekse demek ki bu salgının öyle kısa sürede ülkemizi terketmeyeceğini öngördüler geçen gün sağlık bakanı da daha salgının başındayız demişti. çok karamsar konuştum ama gerçekler ne yazıkki bir de böyle umrunda olmayıp herkesi riske atan bir kesim var ülkemizde. Allahım bizi bu zor günlerden bir an önce kurtarsın

Amin canim amin.
Bende fazla sevinmiyorum zaten gidememe ihtimalimiz daha yuksek bir de devlet firmalara 3 ay destegi 6 aya cikarmis bu da demek oluyo ki uzayacak bu is Allah sonumuzu hayr eylesin

Bende hemen çıkartamam sanırım alışması için tak çıkar yaparım arada inş en az hasarla atlatırız
Resmen Bade’yi anlatmışsın birde üst üste verirsem öğürüyo cadı

Evli esi evde ve yemek yapmiyo mu kocasina dogru mu anladim
Aynen canım doğru anladın. Dün pazardı eşime birşeyler hazırladık 2 gibi başladı mesaiye. Diğer kişi gelmiş hazır makarna yapmış bugün öğlende öyle yemiş. Eşi evde çocukları da yok. Ben bu halimle 3 çeşit yemek koydum.

Eşim gidince koca bir sessizlik oldu evi dolduran oymuş sanki. Deniz sürekli baba yok gitti diyor Yanyana olunca çok didişirdik ama ayrı kalınca çok özledim. Allah kimseyi evinden sevdiklerinden ayırmasın

Rabbim yardimcin olsun canim ya seninki dahada zor malesef evi dolduran onlar gerçekten ya aksam olunca tamamlaniyoruz sanki allahim basimizdan eksik etmesin benimkide her gun disarlarda mecbur ozel sektör de tayyip bizlere yasak getirio ama biz hep risk altindayiz cunku işyerleri kapanmadigi icin benimkide calismak zorunda

Günaydınn kızlarr
Bizim bebişin boğazında sanki balgam var da atamıyımuş gibi hırıltılı bir solunum oluyor bazı yatış pozisyonlarında sanki tıkıyor gibi geliyor yavrumu doktora da gidemiyoruz malum biri 1-2 damla limon suyu var o balgamsa atmasına yardımcı olır dedi ama bilemedim daha 1,5 aylık sizce limon suyu versem zararı olurmu

Pes dogrusu o kadina
Amin canim
Bizde oyle suan evde arada cocuk yuzunden tartisiyoruz ama gelip geciyo yine de iyi ki evde diyorum Allah basimizdan eksik etmesin eslerimizi

Once burnunu bi kontrol et canim tikaliykende o ses cikiyo

BEbeğimi düşürdüm demiştim dün hastaneye götürdüm tomografi öneririm dedi doktor . Düşüren bir kaç kişi daha vardı tomografi çektirdiniz mi ? Neyle baktı doktor iyi olduğuna nasıl kanaat getirdi . Bir de ultrasonla baktı . Bende tomografi istemedim vücuttan çok zor atılıyor diye

Bebişin hareketlerinde değişiklik var mı canım yani doktor anormal bir durum gördü de ondan mı önerdi acaba Allah korusun ama acaba çektirsenmi bişey olma ihtimaline karşı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…