2020 Şubat Anneleri

Bende çıkarmk istiyorum artık 37 günlük olduk korkuyorum kendini çizer diye
İllaki çiziyorlar kaçış yok bundan ne kadar tırnaklarını kessem de yapıyor bir şekilde. Ben 1 haftalıktı çıkardım o zaman değilde eldiveni şimdi mi taksam diye düşünmüyor değilim 🤣 ellerini çok kullanıyor uyanıyor başlıyor yüzünü gözünü ovuşturmya ama nasıl ,saçına asılıyor. Kundak yapmadığıma pişman oldum kendini uyandırıyor.

İllaki çiziyorlar kaçış yok bundan ne kadar tırnaklarını kessem de yapıyor bir şekilde. Ben 1 haftalıktı çıkardım o zaman değilde eldiveni şimdi mi taksam diye düşünmüyor değilim 🤣 ellerini çok kullanıyor uyanıyor başlıyor yüzünü gözünü ovuşturmya ama nasıl ,saçına asılıyor. Kundak yapmadığıma pişman oldum kendini uyandırıyor.
Bende çıkartıp denicem bakalım bizi neler bekliyo 😁 bi şekilde alışması lazım ama nereye kadar eldivenli duracakki 😊

Kızlar çalışan olarak doğum parasını alan var mı? İznim bitti ne zaman alırım sizce?

Kızlar eldivenleri ne zaman çıkardınız ?
Ya bende 45-50 günlükken çıkarttım ama geceleri takıyorum yine, yoksa uyku uyuyamıyoruz😞 elleri hep yüzünden gözünde ve çok derin çiziyor. Benim bile elimi göğsümü kanattı. Yavaş yavaş alışacaklar ama bikaç güne gece de çıkarıcam😉

Kizlaarr napiyosunuzz :KK51:
Totomun üstüne ancak oturdum eşim geldi gitti. Karantinada olanlarda da virüs çıkmaya devam ettiği için belki haftada bir belki hiç gelmeyecekmiş. 😡 çocuklarla uğraşıyorum Allah’tan annem yanımda onunla takılıyoruz, kız kardeşimle de arada tartışarak sosyal hayattan kopmamaya çalışıyorum 🤣 sen ne yapıyorsun?

X