2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Yapma canım yaa inşallah geçer öyle ümit ediyorum siz bişey falan bağlamış mıydınız peki

Gündüz bugun bi 5 saat kadar uyudu 3+2 şeklinde ama bu defa da gece uyur mu bilemiyorum

Kızlar sabah 2.ay aşımızı yaptırdık şimdilik bir problem yok ama ateşi yükselecek diye de tedirginim
Aşı yaptıranlar ilk 3 gün nasıl geçti ateş yükseldi mi
BIzde ates falan hicbirsey olmadi cok sukur canim surekli takipteydik ins sizdede olmaz

Canim ben yarayken sağamadım, daha çok acıdı, seninki acımıyor mu ?uc kısmının kenarı yarıldı ya o kısmı pompada daha çok acıdı. Hatta biraz kanatmisti
Yok cnm ya benim bebek emerken cok acitiyor oyle zamanda tam tutmayinca falan sunduruyo resmen memeyi ama sagarken aci yasamadim oyle

Selam hanımlar bizde kalça tarama testi göz muaneye falan iyi çıktı ama 40 ı çıkınca iyi olur dediler. Tam tersi ağlamaktan çatlıyor yavrucak ne probiyotik ne verdiğim şurup bir işe yarıyor artık üstelik 47 günlük sanırım bu gaz sorunu 3 üncü haftada başlıyor 3 üncü aydada bitiyor. Çıldırcam valla artık

Kızlar bugün 57 günlük olduk. Bizim kızda gündüz uykusu çok çok az ya, sizinkiler nasıl? Kuş uykusu gibi, memede yarim saat uyuduğunu uykuya sayıyor beşiğinde de max 40 dk uyuyor. Sonra da yorgunluktan ağlıyor. Sizde durumlar nedir ?

Herkese mutlu seneler arkadaşlar. Biz elektronik ana kucağı aldık Joie serina markası. 1den 5'e kadar hızı ayarlanabiliyor. Öne arkaya ya da iki yana sallıyor. İlk defa haftalar sonra sessiz bir gece geçiriyoruz mışıl mışıl uyuyor. Bilsem on katı para verir yine alırdım baştan öyle güzel uyuyor ki. Emzirmek için kendim kaldiricam ilk defa.

Aman masallah diyelim canim

Herkes için sağlıklı bir yıl olmasını diliyorum şu dönemde. Kızlar bebeğimi memede uyutuyorum beşiğine koyuyorum 2 dk sonra ağlamaya başlıyor uyumuyor bir türlü karnı tok altı temiz gazı olsa hareketlerinden bilirim ama yok derdi ne anlamıyorum

Ayrıca hiçbir emziği tutmadı sürekli mememde uçları kıplırmızı oldu tutması için ne yapabilirim

Taöamen aynı durumdayım. Kac günlük bebeğiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…