2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Hayırdır canım okuyamadım kac gündür ciddi bir sıkıntı yoktur inşallah

Akşam 5 den beri hiç susmadan ağladı hiç sesi komple kısıldı gözleri şişti ne yaptıysak susmadı. Gazı cıktı hep masaj yaptım karnı tok ağlıyor delirmiş gibi doktora yazdım Bu görüntüyü attım yine kuruluk dedi kabarmış nemlendir ateş-i vs normal mi onu sordu biz tatmin olmadık hastaneye gittik başka bi doktor vardı gaz birikmiş bağırsaklarında çok haraket var dedi biraz ovdu falan gülücükler saçma ya başladı.
Gazı olsa anlardım ama doktor bazen başka türlü normal disi hareket sergileyebilirler dedi .neyseki gaz dışında bisey çıkmadı ama cilt normal mi ya bu 4.farklı doktor görüyor kuruluk diyor ama moralim çok bozuk cani yanıyor mu kaşınıyor mu bilmiyorum ki.Sadece göbek bölgesinde var.
Üstümden tır geçmiş gibi o nasıl ağlamak sesi çıkmıyor şimdi babasıyla nöbet tutuyoruz ağlarsa bisey okursa duyalım diye .
Muhteşem bi yılbaşı gecesi geçirdim anlayacağınız 🙄

Eklentiler

• 20201231_180153.jpg
    20201231_180153.jpg
    49,1 KB · Görüntüleme: 77
  • 20201231_184519.jpg
    20201231_184519.jpg
    49,4 KB · Görüntüleme: 81
Akşam 5 den beri hiç susmadan ağladı hiç sesi komple kısıldı gözleri şişti ne yaptıysak susmadı. Gazı cıktı hep masaj yaptım karnı tok ağlıyor delirmiş gibi doktora yazdım Bu görüntüyü attım yine kuruluk dedi kabarmış nemlendir ateş-i vs normal mi onu sordu biz tatmin olmadık hastaneye gittik başka bi doktor vardı gaz birikmiş bağırsaklarında çok haraket var dedi biraz ovdu falan gülücükler saçma ya başladı.
Gazı olsa anlardım ama doktor bazen başka türlü normal disi hareket sergileyebilirler dedi .neyseki gaz dışında bisey çıkmadı ama cilt normal mi ya bu 4.farklı doktor görüyor kuruluk diyor ama moralim çok bozuk cani yanıyor mu kaşınıyor mu bilmiyorum ki.Sadece göbek bölgesinde var.
Üstümden tır geçmiş gibi o nasıl ağlamak sesi çıkmıyor şimdi babasıyla nöbet tutuyoruz ağlarsa bisey okursa duyalım diye .
Muhteşem bi yılbaşı gecesi geçirdim anlayacağınız 🙄
Alla alla ya bizimde yuzumuzde sinir oluyorum aradim bugun cildiye doktoruna tekrar cogaldi yuzunde dedim baska verebilcegim krem yok dedi bana endise ediyosaniz getirin dedi bende goturmedim

Bemde gormedim yazdigini hayirdir canim kotu bi sorun yok dimi
Gaz miş çok birikmiş nasıl birikir ki öyle gaz sorunu yoktu ama yine de damlasını surubunu beslenmeden önce masajını yapıyordum ağızdan kesin çıkartıyorum zaten nasıl birikti anlamadım. Oyla gaz sancısı var gibide davranmıyordu şaşırdım doktor elleyince rahatladı 😕

Erken sevinmisim ya ben . Kız çıldırıyor uyumuyor .kafayı yemek üzereyim 🤯 şuan biri beni kurtarsın diye bagirmamak için zor tutuyorum kendimi . Kapıyı açıp arkama bakmadan kaçmak istiyorum öğlen on ikiden beri uyanık . Oh ne güzel gece uyur dedim kızda zırnık uyku yokkk 😤

Bana surekli.doktor bugünlerin keyfini cikar diyor.. bir de tup bebek bizimki kac seneden sonra gelmis.. onca zorluk düşük kürtaj.. cani yanmasın da her şeye katlanırım diyorum ama sabaha kadar uyumasa hemen sizlaniyorum.. sonra doktorun söyledikleri geliyor aklıma endişeden telqstan sevemedin yüzüne iyice bakmadan geçecek vakit bi daha da asla böyle göğsümüzde yatmak istemeyecek.. iste surekli boyle telkin ediyorum kendimi.. canım gumus kapak da al yoksa baya ise yarıyor mastiti engeller. Vumus antibakteriyeldir .. mikrop kalmaz yara olsa bile bir de yarayı da iyileştirir. Ben ikinci haftadan beri hiç cikarmadim
Gümüş kapak ben de kullanıyorum canım 2. Haftadan beri aynen.tahin yağı sürdüm dünden beri iyi geldi. Doktor ne güzel demiş ya bu hengamede cidden kuzularımıza doymaya bakmak lazım

Alla alla ya bizimde yuzumuzde sinir oluyorum aradim bugun cildiye doktoruna tekrar cogaldi yuzunde dedim baska verebilcegim krem yok dedi bana endise ediyosaniz getirin dedi bende goturmedim
Valla ben kendimden biliyorum kendimi bildim bileli türkiyenin en iyi cilt doktorlarına gittim özelden tut askeri hastanesine kadar kolsuz agop var ünlü cildiyeci onum öğrencisi serkis barış a kadar şifamı 4 sene önce bi doktor da buldum benimki geçmeyecek ömür boyu benle ama en azında uygun krem ve iğneyi buldu. Yıllardır kortizonlu kremler kullanmaktan kimbilir ne çok zararı olmuştu bana .Şimdi oğluma kullanıyorum her dediklerini ama çözüm yok hepsi zeytinyağına takmış bide .Randevu bulursam ki imkansız dediğim doktora goturucem.
Daha da cildini bozacaklar

Valla ben kendimden biliyorum kendimi bildim bileli türkiyenin en iyi cilt doktorlarına gittim özelden tut askeri hastanesine kadar kolsuz agop var ünlü cildiyeci onum öğrencisi serkis barış a kadar şifamı 4 sene önce bi doktor da buldum benimki geçmeyecek ömür boyu benle ama en azında uygun krem ve iğneyi buldu. Yıllardır kortizonlu kremler kullanmaktan kimbilir ne çok zararı olmuştu bana .Şimdi oğluma kullanıyorum her dediklerini ama çözüm yok hepsi zeytinyağına takmış bide .Randevu bulursam ki imkansız dediğim doktora goturucem.
Daha da cildini bozacaklar
Benim kullandigimda hipokort kortizonlu kremdi kuzenimin kizida olmustu o profesore goturmustu bunu kullanmadi yine ona sorucam olmazsa ne kullanmis diye kendisi izmirde

Ahhh kuzum benim dili de yokki derdini anlatsin Rabbim şifa versin benimkinin de yüzü sizin üst taraf gibi kızarıklık yok ama sarı kabuk konak da var deliricem valla
Evet oyle valla az once yikadim bioderma atoderm kremini surdum oyle yap dedi doktor ama yok gecmiyo sac dipleride dolu boyle kulagi kupruku oldu dokulmeye basladi surekli nemlendiriyorum ayin 10unda cocuk doktoru bakalim ne dicek gerci bugun resmini attim cildiyeye tekrar goturun dedi olmazsa ogretim uyesi var bi ustu ona goturcem gecmezse

Evet oyle valla az once yikadim bioderma atoderm kremini surdum oyle yap dedi doktor ama yok gecmiyo sac dipleride dolu boyle kulagi kupruku oldu dokulmeye basladi surekli nemlendiriyorum ayin 10unda cocuk doktoru bakalim ne dicek gerci bugun resmini attim cildiyeye tekrar goturun dedi olmazsa ogretim uyesi var bi ustu ona goturcem gecmezse
Inşallah geçer ama bence bizim bebeler alerjik bi bünyeye sahip olacaklar. Bioderma almadım onunda mi alsam ya nasıl bisey la roshe alicam pazartesi bide pahalı sürekli al çöp yapıyorum

Yıkamaya korkuyoruz taş gibi sertleşiyor teni .Kafasını biobaby dermatolojik şampuanla vücudu hipp le yıkıyorum sungerde sürmüyorum artık banyo suyuna da yağ damlatiykrun en son çok kurulama dedi onu da yapıyorum yapmadigim kalmadı.

Merhaba udi hindi yağı kullandım ben olumlu sonuçlar aldım siz de deneyebilirsiniz
2 günden beri şiddetli ağrım vardı bugün doktora gittim canım ben sağol enfeksiyon varmış antibiyotik yazdı.

Yıkamaya korkuyoruz taş gibi sertleşiyor teni .Kafasını biobaby dermatolojik şampuanla vücudu hipp le yıkıyorum sungerde sürmüyorum artık banyo suyuna da yağ damlatiykrun en son çok kurulama dedi onu da yapıyorum yapmadigim kalmadı.
Cok gecms olsun. Sudocremi denedn mi surmeyi o kizarik yerlere

Ahhh kuzum benim dili de yokki derdini anlatsin Rabbim şifa versin benimkinin de yüzü sizin üst taraf gibi kızarıklık yok ama sarı kabuk konak da var deliricem valla
Bizimde alni konak vucudu kızarıktı kıyafetlerini incelttim, mustela yuz için olan nemlendiricisinden sürdüm gecti. Simdi tam bi babyface.

Eklentiler

• 16094581285606661381721282699745.jpg
    16094581285606661381721282699745.jpg
    73,5 KB · Görüntüleme: 26
X