2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Maşallah Maşallah cok güzel büyümüş normal dogum tarihine göre kaç günlük oldunuz

Ay cok sevindim yaaa size dönüp dönüp baktım nasılsınız diyerek baya kucaklık olmuşsunuz maşallah
Normalde 17 Kasımda doğması gerekiyodu şuan doktorun dediği yaşıtlarını yakaladığı yani doğması gereken zamanına göre gittiği

Sab simplex damla kullanan var mı bu arada 3 kilo 300 gram 50 cm olduk çok şükür iyi büyüyoruz 790 gramdan bugüne getiren Rabbime şükürler olsun
Yaaa çok sevindim yakalamış bizimkileri maşallah grubun ilk bebişi olarak ilk doğum gününü siz kutlayacaksınız bize de örnek olacak inşallah

Canim kamerani kapat emzir ,etmediği zaman anakucagina koy dersi onun yüzüne bakarak anlat. Zaten sıkılır uyur arada. Ağlarsa da yapacak bisey yok öğrencilere söyleyeceksin idare edecekler. Bakıcı tutacak halimiz yokya

Kızlar bu gaz işini nasıl halledeceğim
Çok gazli bebeğim uyumuyor artik
Biogenia kullanıyorum bence faydasi yok
Napabilirim
Mama veriyorum mecburen
9. Haftaya girdik her aksam 9 la gece 2 arasi agladi oglum surekli emmek istedi gazlı bi bebekti 2 gündür rahatladık 3 saate bir emzirmeye çalışıyorum tek yaptığım bu farklı olarak. Midesindeki sindirilmiş süt ve yeni gelen sütün sıcaklık farkı gaz yapıyormuş. Emmek için ağlayınca babaya veriyorum baska odada emzikle siyah beyaz zeka kartlarıyla oyalıyor. En az 2.5 saati bulunca artik veriyorum memeyi. 2 gündür sakin. Keske daha önce okusaydım diyorum sut karışması meselesini. Umarım size de çözüm olur.

Benimki 3 Benimki 3saat emmden durmaz ki
Sürekli memede
Kafam şişti sesinden durduramiyorum

Sivilceleri de böyle pudralı hali
Canım oyle değildir inşallah ama çocuk allerji doktoruna götür lütfen bizim bu kadar değil bepanthol sensidermle hafiflettik çocuk dr una gittim allerjiye yönlendirdi allerji testleri yapıldı pazartesi durum belli olacak ama kakasi cok ishal arttı besin allerjisiymis döküntü şeklinde belli edebiliyor allerji kendini senin bebeğe allerji yapan besinleri 1 sene yememen gerekiyor emzirirken

Kızlar uyumuyor çünkü gaz var
Ve kaka yapamıyor
Damlalar fayda etmedi
Nolck bu halimiz bilemedim

Gazi en az yapan Mama tavsiyeniz var mi
Ben humana kullanıyorum
Güya en az bu dediler ama bilemiyorum
Gazi var kakada zorlaniyor

bizim de kontrolümüz vardı bugün. kalça usg miz yapıldı sorun yok.
6.400kg 59cm olmuşuz. tam 2 aylığız.
gelecek ay göz muayenesi ve rota aşımız olacak. menenjit aşısını bizim doktorumuz 1yaş sonrası öneriyor. o şekilde planlama yapacağız.
karnımızda isilik gibi döküntülerimiz vardı baya arttı. sıkıntılı birşey değil yediklerinden olabilir dedi. temiz tut. çok kalın giydirme dedi. ben gülsuyu sürdüm bugün banyo sonrası

Gazi en az yapan Mama tavsiyeniz var mi
Ben humana kullanıyorum
Güya en az bu dediler ama bilemiyorum
Gazi var kakada zorlaniyor
canım mama işi bebekten bebeğe değişiyor. kızımda evolvia kullandım çok memnundum. oğlumda çok mama kullanmıyoruz o sebeple gaz yapar yapmaz diyemiyorum sana hipp combiotic ve aptamil prosyneo kullandık.yalnız sen durmuyor diye emziriyorsun sürekli bence gaza o da sebep oluyor. geçen yazdığımı yapardım senin yerinde olsam yani sağardım elektrikli makina ile bakardım duruma göre planlardım günlük rutini

Merhaba kizlar benim oglumda cok gazli ne kadar ilac dendiysem fazyda etmedi nurse harwey alcam bakalim o nasil olcak bir de kehribar kolyesi denicem gaz sancilarina da iyi geliyomus deniyen var mi bir de bebek yagiyla masaj yapiyorum o hosuna gidiyo ama iki dk duruyo o kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…