2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Kızlar uyumuyor çünkü gaz var
Ve kaka yapamıyor
Damlalar fayda etmedi
Nolck bu halimiz bilemedim
Dundn beri bnm ki de yapmiyordu damla da vermiyorum 1 saat ugrastm masaja ama basarfim sonunda
Gazi en az yapan Mama tavsiyeniz var mi
Ben humana kullanıyorum
Güya en az bu dediler ama bilemiyorum
Gazi var kakada zorlaniyor
Bebelac gold nutrikonforu iyi diyolar bi arastir istersen

Selam kizlar slepyy 12x60 li ıslak mendil 52 TL Trendyol da bir adet alına biliyor . Bez olarak 3 numaraya geçtim ya bu bezlerde 2 den sonrası niye bu kadar kalitesiz şuan elimde primada var minies te . Aşırı kalitesiz . Primada kum gibi bişey var .minies sinde popo kısmı na gelen pamuk yeri az

Cnm ikigundur mamayi azalttım memeye uğraşıyorum bugünlerde bayağı artti ama gaza care bulamadım
Ya sağma isini beceremedim elektrikli ilede yapacağını sanmıyorum

Tesadüfe bak benimki her gece saat 9 da başlar aglamaya 2 ye kadar bende araştırdım farkettümki çok sık emziriyorum bugün 2 saate bir emzirdim bakalım nasıl olck bugün

Kızlar 1 ayda 760 gr almış cokmu az
Anlamadım yaa benimki 3 kilo dogdu 35 günde 2 kilo aldı sadece anne sütüyle çok mu almış ne birde bugün sütümü sagdım ilacına katmak için bir baktım sütümün üstü yağ tutmuş dedim acaba çok mu kalorili sütüm

Cok ağlıyor yalaniyor ikisaat durdum doymuyor yaa
Emzik veriyorum zorla , oyuncaklarla oyalıyoruz ben kucağıma alırsam daha şiddetli istiyor. Diğer türlü kısır dongudeymişiz. Evet cok kilo qldi ama resmen çocuğa eziyet olmus 2 aydır her akşam agla agla gözleri kizariyordu ağladıkça meme veriyodum gaz çıkarıyor tekrar emmek istiyordu meğer midesini bozuyomuşum

Yaa benim ki de öyleydi bi kaç gündür memeucum yara olunca dedim böyle olmuyor oyunla filan oyalayıp 2 saati astik yolsa benimki de sürekli memede kalmak istiyordu doyduğunu bilmiyordu bırakınca ortalığı ayağa kaldırıyordu. Bi de aşırı gaz sancısı ondan mama verdim doymuyor sütüm yetmiyor diye Hatta

Bi de ben 10 yildan ve 6 dusukten sonra buldum bu sıpayi o ağladıkça ben de ağladım meme istiyo diyip diyip verdiler yeni emdi diyorum memeler boş diyorum sonra üzülüyorum sanki memeyi sakınıyormus gibi allahtan doktor dedi benim okuduğum şeyleri herkesi susturdu yoksa annesiii meme istiyo diyen yapistiriyodu bana. 4 saat kesintisiz memede durduğu oldu tuvalete dahi gidemedim. 2 gündür yemek bile yaptim cok mutluyum. Bebekte tok. Gazi da yok . Kolik falan da degilmis bizden dolayiymis

Valla nebi nebilim napsam faydasız gibi

Canım bizde kaka yok hala. En son zeytinyağ ile yaptı dün sabah. Daha da yapmadı. Bizim kakamız da geç o yüzden bilemedim ama yemem aynı bugün söndü. doğduğundan beri bir şeylere temas edince kızarıyor ben de kadife giydirmiştim ya da başındaki konak azmıştır dedi işte kayınvalidem . Biraz daha takip edeyim olmazsa götüreceğim. Gaz sıkıntımız pek yok kaka yapamamsı dışında

molfix yeşil paket dene istersen. miniesin beline doğru pamuk yok dediğin gibi kakamız çıkmaya başladı bu ara.aslında memnundum. premium care aldım onunda üstündeki o petek dokuyu çok sevemedim.

Gazi en az yapan Mama tavsiyeniz var mi
Ben humana kullanıyorum
Güya en az bu dediler ama bilemiyorum
Gazi var kakada zorlaniyor
Ben dün kadın doğumcuma gittim onun da 10 aylık ikiz bebeği var mecbur mama kullanıyor. Bebelac gold 3 halkalı olandan alıcan dedi ben de görseldekni aldım. Kızım zaten kaka yapamıyor mamadan değildir demişti doktor zaten yatarken veriyorum bir 60 cc o kAdar. Ama bu mamaya geçince gaz çıkarırken rahat gibi, kolay pırtlıyor. Doktor da bu mamayla sıfır gaz dedi denicez bakalım. Bu arada ben de senin gibi full meme veriyorum şu an, 2 saati bulmuyor aralar. Hatta emzik istedikçe de meme veriyorum. Bizimki emzik alınca geç mıkırdanıyor acıktığını anlamıyor yeni fark ettim. Çocugun mideyi mi küçülttük anlamadım. Şimdi midesi biraz büyüsün de daha çok emsin derdindeyim.

Koymamışım foto

Eklentiler

• F96F37F1-1BB1-4723-AB2F-6CC5F9F82F06.jpeg
    150,9 KB · Görüntüleme: 36

Birde onu deneyeyim kimide hipp iyidedi kararsiz kaldım
Herbebekte değişiyormuş mama
Kafayi yiyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…