2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Doktora yazdım şimdi ya. 6 gün olacak aksiyon yok. Yazık çocuga
Canim eczaneden gliserin kansuk fitil al ortadan kes yarisini at 5dk sonra yapar
Canim ben dermatologa goturdum cocuk doktoru oraya yonlendirdi onemli bisey gozukmuyo dedi kulaklari felan hep sivilce oldu krem verdi bana soldurdu yarin kontrole cagirdi azalmaya basladi sukur

Canım amma uğraşmışsın geçmiş olsun. Bizim de devam sivilceler ama götürmedim doktora. Zaten doktorumuz da ayrıldı sağ olsun zart diye Sinirim bozuk yeni doktor bakıcam

Kansuk dediler canım bulamadım bakıcam yine sinir oldum yaa yarın da yapamazsa fitil

Evet canım biz gittik. Burda da benzer şey var 40i çıkmak tabiri burda da 6 haftayi doldurmak deniyor. Doktor 6. Haftanın sonunda çağırdı beni hem bebeği hem beni kontrol etti. Bebek göz teması kuruyor mu ve gülüyor mu ona baktı. Kalbini dinledi inceledi kalça çıkıklığı var mı diye inceledi. Emziriyor muyum kilo alımı nasıl ona bakti. Benim dikişi inceledi dogum kontrol yöntemi mi sordu, psikolojimi sordu falan. Böyle genel tarama bebek ve benim icin

Bende gitmedim 1 haftalik olinca bununla ilgili konusmustuk doktorumla adet olmadim olunca konuscam

ben bu tabloya göre kullanıyorum D vitaminini hem kendim hem oğluma
Bu da ıyı oldu paylasman canım. Bende gun asırı 2 fıs yapayım bari. 1yasına kadar kullanacakmısız. Drumuz sadece 1 fıs ve 1 yas demıstı
Anne sütü yle besliyorum sadece
Bazen üşüttügu ıcın olur diyorlar. Ben cok takılmıyorum rengine acıkcası. Benim oglumun kakasında da susam cikiyor aradaNasıl basarıyor bılmıyorum
Arkadaşlar sizler için harika haftalar kitabında 8. Hafta atağı kısmını sırasıyla ekliyorum okumak öğrenmek isterseniz bakabilirsiniz.
Cok tesekkür ler canım. Cok faydalı oldu
1. Ayında goz muayenesi nasıl yapıyorlar canim? 1 2 ay daha gecsın dedi cocuk drumuz. Bazı drlar gercekten kötu haber tellalı. En olumsuz halleri önümüze sunup odumuzu patlatıyorlar
Kızlar doğum yapali 2 ay oldu regl olmadım var mi aranızda benim gibi
Süt korumaya geciyor diyorlar. Ama tabıkı aldanmamak lazım canım. Emziren annelerin cogunda emzırdıgı surece adet olamama durumu oluyor. Ben kızımı 6.5 ay emzırmıstım ve bu sure boyunca hıc adet olmamıs tım.emzırme bırrıgı gıbı adet gordum.
Beklenen dogum tarihine gore canım. Benim oglum 18 kasımda dunyaya geldı. Yarın atak haftasının 1.gunu olacak korkuyorum
Yavrusun hala yapmamıs ama 10 gune kadar sabret canım. Yada fitili bir an önce at..Drlar da haber vermeden malesef yapıyorlar boyle kotu surprız ler
Ben bugun dra sordum. Dısı kırmızı ıcı beyaz ve sırf kucuk sivilceler var toplu toplu dizi dizi. Bısey olmaz 1 yasa kadar cıkar gecer bunlar dedi. Sizdeki nasıldı canım?
Off off beni kandiriyo bu agzina yandigim kiz gozunu kapiyo tam yatiyom uyaniyo agliyo
Tam 2de gozunu kapattı. Tamam dedım uyuyoruz artık. Ama rutini bozar mı? 5 dk wcye gittim basladı aglama ya. Ben sok. Dedim devammmmm..

Uykusuz yeni bir geceden daha merhabaaaaAşi uyku yapıyor diyen arkadaslar vardı. Bu uyku neden bize de ugramıyor
Neden benım oglum 2.30 ile 4 arası bir saat secıyor her gece kendine? Bunu soyle dusundum. Hamilelikte son 3 haftamda geceleri 3e kadar oturuyordum. Sanırım ordan alıskanlık kazandı
Bugun kontrole gittik. Belki benim kilo mevzusuna drun ne dedıgıni merak edersiniz diye sizinle paylasayım.
Motilium ile sutun arttı midedi. Biraz hocam dedim. Kiloya baktı 12 gunde 370 gr Almis kuzum. Ve mamayla desteklememe ragmen(kiloyu bende evde tarttım dogruydu) Azar azar vermeye devam et. Motilium kullan. Meme sonrası aglama durumuna gore mama ver dedi. Yanı ısı benım annelik hissiyatıma bıraktı sagolsun. Ama dedi abartıp midesini zamanından cok genısletme. Mamayla Şişik hatta obezlige geçiş yapmıs bır bebek olmasını istemiyoruz dedi. Bende istemiyorum zaten hocam dedim Drun parmağını emdi eldivenli.Ve bogazı na baktıkları tahtayı yalamaya calıstı Ve tahta cıkınca tahtanın tadını almaya calıstıBu tipsize 120 cc versen de yer dediOglum oburix olmak istiyor ama musaade etmeyeceğim. Önce ana sütüğüüü
Kızlar bebıslerınızın boyu ilk 1 ayda ne kadar uzadı?

Bizim 5 cm di canım ama kız erkek değişir, kız benimki. Of bu arada zeytinyağı koyup az mama verdim bakalım ne olacak. Yarından sonra da yeni doktor bakmam lazım zıkkım

Merhabalar, bebeklerinizi beşikte nasıl uyutabiliyorsunuz? Benimki asla uyumuyor her beşiğe koyduğumda ağlıyor. Yatağıma almak zorunda kalıyorum. Eşim de misafir odasında yatmak zorunda kalıyor, bebişi ezmelim diye biz se 2 aylığız bu zamana kadar beşikte çok az uyudu hep benimle yatarak emziriyorum uykuya dalınca alıp beşiğine koyuyorum anında cıyaklıyor. Oturur pozisyonda emzirsem de aynı. Şu beşikte yatma olayını çözemedim bi türlü.

Aynı biz 3 gecedir çok seviyor 2 de kalkıp 5 e doğru yatmayı allahım sabır geçicek inşallah açlığa tahammül yok emdi sağdığım sütten verdim üstüne bi de mama coklattı da uyudu obez olmasın diye vermeyim diyorum ama basıyor çığlığı

Bizim tahmini 27 kasım görünüyordu ama 23 de doğdu hesaplamaya 27 kasım olarak mı girmem gerekiyor. Cahillik zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…