2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Kuzucuk her gece aynı saatte ağlıyor maf etti beni bizdede koşturmaca var sonumuz hayır olsun daha 21 yaşındayım iki çocukla bende büyüyorum
Aaa sen o kadar küçük müsün gerçekten çocuklarınla büyüyeceksin ne güzel
Canım bebeği hangi çocuk dr una götürüyorsun
Canım ben hastaneme götürüyorum pandemiden dolayı düzenli birine gidemiyoruz o gün kim varsa o oluyor, şimdilik seçmedim bi doktor, normalde kızımı hastanemizde bi doktora götürüyordum denk gelebilirsek hep onunla devam etmeyi istiyorum ama Pandemi mahvetti bizi.

Kalça ve göz tarama testi yaptırdın mı sende kaçıncı ayda yapılıyor good morning bu arada

Ben tiroit ilaci kullaniom ama ne alaka ki aklım almadi
Bozma moralini bozmak ise yaramiyo olan sut.de.gidiyo
Sut yapcam diye sekerli karisimlar.helvalar.bana 6kg.aldirdi artik bırakcam artmiyor ne yapalim

Bende ahmet sehriyarogluna getirdim sevdik güzeldi ilgilenmesi birde hacı sonu diye bir dr var çok iyi diyorlar randevu alırken dr listesinde adını bulamadım onun

Bebisim ne yapsamda emmiyor bende surekli sağarak veriyorum 3saatte 1 bir ogün 90cc mama 1ogun 90cc anne sütu seklinde bu sekilde karninin doydugunada emin oldugum icin icim daha rahat oluyor 1 ayda 1kilo almisiz doktor beslenme seklini begendi bu sekilde devam sadece anne sutu verdigimde dolmuyor süt o nedenle mama takviyeli gidiyorum tabi direk memeden emse daha kolaylik ama anne sutunu alsinda sekli hic onemli degil diye düsunuyorumilk oglum 2 yasina kadar memeden eme eme buyudu bu minnakimda böyle olacak demekki

peki gümrük vergisi nereye ödeniyor haber gelince

Benim ark var cnm.bol su ictim ve moralimi hiç bozmadım demişti.ilk 10ml çıkıyormuş.zamanla artmış.herkes sutun gelmez demiş.buna rağmen duymadım kimseyi demişti.
Benimki de ne arttı ne azaldı hep aynı miktarda gitti
Ben hamilelikte ilaç kullanmaya başladım doğumdan sonra kullandığım doz fazla gelmiş
Bestlak damla da kullandım canım ama etkisi olmadı
Bem kullaniyorum cnm yillardir azalma felan olmadi
Benim ilacın dozu fazla gelmiş ondan mı kaynaklı acaba

günaydın herkese
biz yarın 2.atak haftasına giriyoruz ama erken başladı belirtiler. gece 2de uyutabildim5,5ta geri kalktı. uzun süre yeniden uykuya geçemedi kaka yapınca. sonra uyumuşum ben o da beşiğinde kendi dalmış uykuyasonuç olarak o şu an uyuyor ben kaç saat uyuduğumu bilmiyorum

Dasmeer ben senin yerinde olsam elektrikli bir makina alır duruma bir bakarım. ona göre planlarım beslenme düzenini. bu şekilde zor çünkü yaşadığın.bizim hemen her bezde kaka var. kabızlık sorunumuz yok

Maşallah kuzucuga hep güzel olur uykuları inş hiç gazı olmaz inş İyi olmanıza sevindim Biz gazdan çok çekiyoruz tam bir uyku düzenimiz yok hatta dün beni çok yordu ne gündüz ne gece rahat bi uykusu olmadı bizimkide kucakçı oldu ama herkeste durmuyor bi annemde bi bende sakinliyor kv kucagında bağırıyor çocuk
Bazen kıyafetlerinden bezinden de etkileniyorlar. Benim hiç aklıma gelmezdi pijamasının sıkacagı annem ağladımı bazen üstünü değiştiriyor bezini büyük bağlıyor rahatlıyor hanım hiç dara gelemiyolar.
Emzik kolaylık valla iyi ki tutmuş Benim kızda avent emziği tuttu başkasını hiç almıyor. Aventi de bazen atıyor sürekli emmiyor versem de her zaman almıyor ilerde bagımlı olur mu bilmiyorum
Sağdığım sütü biberonla veriyorum göğsümden öyle gelsin istiyor çok sinirli emiyor bazen göğsümü bırakır mı diye biberon vermeye korkuyorum

O videoyu bizde izledik yaptık benim kız dışarıya salmıyor pek yutuyor sonrada bi gün boyunca kusuyor bıraktım o şekilde yapmayı

Hmm o acitmaz mi
Benim acı esigim çok düşük hala seseryan ağrılarım geçmedi

sıçrama yani atak tablosu beklenen doğum tarihlerinize göre bakabilirsiniz.

Eklentiler

• Screenshot_20201223_103002_org.twisevictory.apps.jpg
    35,3 KB · Görüntüleme: 68
İlaç dozunun düzgün ayarlanması gerekiyor bi sağlık ocağından kan ver istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…