2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
sütü olan da arttırmak için yapıyor. ben yapmadım ama arkadaşlar yapıyor ve faydasını da görüyor

Kızlar merhaba nasılsınız?
Bu logusa donemi nasıl rahatlıyorsunuz ben balon gibi sistim sürekli ağlamak istiyorum. Eşimle aramiz bozuk annemgilin kalmasından rahatsız oluyor benimle konuşmuyor. Annemgilin gitmesini istemiyorum ben su an çok erken gibi geliyo. Eşim bi akşam sorumluluk alsa ben çok yoruldum diyip uyuyo. Bebek de huysuz Gece hiç durmuyo bi haftadır 5den öğlene kadar uyanıp uyuyo ben uykusuz annem uykusuz ama işte yine de eşime yaralamıyor.

Anenni neden istemiyor
Neguzel yardımcı
Ben kirkim çıkana kadar anenmdeyim

Neyınden rahatsız oluyor ki? Kadın sana yardımcı olmaya gelmiş. Eger hıcbır sebep yoksa esin kusura bakmasın. Butun gun yanında olup hersey e yardım etsin oflamadan. Eşinin böyle bir hakkı yok.

Benim de az önce öyle oldu öyle kustu ki burnun dan geldi. Korkma canım benim bu iyi bişey demeki sütün bol benimki her dk kusuyor ayrıca benimkide emzik tutmuyor keşke tutsana da biraz akıllansa iyice alıştı kucaga emmeye

Ne kadar yalnış bir davranış seni ne kadar üzmüş bu durumda birde. Lütfen sen kendini toparla ne kadar üzüldüğünü anlayabiliyorum. Bu süreçte en iyi ailen sana yardım edebilir özellikle annen. Benim annem 15 gün eşimin zoruyla kaldı yanımda eşim annemi hala bırakmıyor her gn arayıp kızıyor neden gelmiyorsun kızına yardım et diye. Aksine benim annem gelmiyor eşim zorla çagırıyor demek böyleside varmış Allaha şükür diyim. En iyisi sen güzelim annene hiç kıyma uykusuz da bırakma sonuçta bebk sadce senin degil biraz o baksın uykusuz kalsında anlasın annenin degerini

Eşin neden istemiyor ki anneni canım onun da annesi artık ki sana ve bebeğe büyük faydası oluyordur

Valla bende kv yi istememistim cunku zaten herseyi kendim yapiyordum esimde zaten cok yardimci oluyor 40 ima kadar hergun geldi sonra uygun dille artik gelemsine gerek olmadigini soyledik esinde yardimci olacaksa soyle annene ama o da hem yardim etmeyip hemde yardimci varken istememsi olmaz yani

Anenni neden istemiyor
Neguzel yardımcı
Ben kirkim çıkana kadar anenmdeyim

Neyınden rahatsız oluyor ki? Kadın sana yardımcı olmaya gelmiş. Eger hıcbır sebep yoksa esin kusura bakmasın. Butun gun yanında olup hersey e yardım etsin oflamadan. Eşinin böyle bir hakkı yok.

Eşin neden istemiyor ki anneni canım onun da annesi artık ki sana ve bebeğe büyük faydası oluyordur
Annemi kendi annesinden dolayı istemiyor. Bebek ilk doğduğunda kv ile kp de geldi 3gun kaldık gittiler annemle kv anlaşamaz pek. Kayınvalidemde eşimi nasıl doldurduysa annemi istemiyor, annemin yaptığı yemekleri bayıla bayıla yiyen adam kv nasıl etkilediyse yemek istemiyormuş. Annem uzak sehirdisinda gitse bi daha kolay kolay gelemez o yüzden bende bebek de biraz daha toparlamana kadar gitmesini istemiyorum.eşim zaten ayrı odada kalıyor kendi evden çalıştığı için bana da pek yardımı olmuyo.

Yine bir kayinvalide terörü

Bende bebege kendim bakıyorum ama bebek çok huysuz gaz sancısı uyku problemi sürekli kucağımda emmek istiyorum kendim duşa WC ye bile ancak gidiyorum annem olmasa yemek temizlik kim yapacak eşim daha çayını bile bana koydurmak istiyor. Ben ise annem verirse su içiyorum getirirse yemek yiyorum. Bi de sanki logusa olan o tripleede

Hic birsekilde rahatlayamiyorsun cnm ben dogum yapali 44 gun oldu 40 cikinca rahatlarim dedim ama malesef olmadi sanirim sadece lohusaluk degil evlerde kapali kalmaninda etkisi var bende surwkli durup durup agliyordum dun artik ciktim disari dunya varmis dedim aksam eve gelirken ayaklarim geri gidiyordu sanki hapishaneye girecek gibiydim esine gelince daha ne istiyor ne guz3l annen ilgileniyorum benim annem 15 gun durdu sadece gunduzleri sonra memlekete gitmek zorunda kaldi simdi esim diyo annen gitmeseydi dinlenirdin diyor bu ay sonh ins gidip alicaz annemleri

Ahh canım valla bilmiyrom bende. Derdi ne, beni bebeği kıskanmaya başladı ailemden resmen alıp odaya filan götürüyor odada kendi ailesini arayıp bebeği gösteriyor. Benden çok o logusa gibi. Bende diyorum iyi ki annem var yardım etmesini geçtim psikolojik olarak bana büyük destek. Ama işte eşime anlatamadım.

Yok canım nereden aldın �nternetten mi yoksa eczaneden mi güvendiğin bir site de varsa bize de önerebilir misin
Ben Türkiye dışındayım burada eczanelerde satılıyor. Türkiye'de aynı markanın hamilelik vitamini var ama emzirme vitamini var mı bilmiyorum. Ben resmini çekip atıyorum benzer başka bir vitamin vardır belki

Eklentiler

• IMG_20201218_131756.jpg
    101,4 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_20201218_131750.jpg
    183,5 KB · Görüntüleme: 16
Valla gonderme cnm anne cok buyuk bir rahatlik bak bugun bu saat daha agzima yemek koymadim annem burdayken her gun yemegimi temizlimi yapiyordu su an burda olmasini isterdim 2 3 gun de bir bile gelse yeterdi bana bizde kalma olmadigi icin bir sikinti da olmuyor saban esim aliyordu annemu aksamda birakiyordu

Anlaşılan kv baya doldurmuş ne kadar anlayış sız insan evladının huzurunu kaçırırmı kendi menfaatleri için sıkma sen canını bugün leride atlatırsın inş

Selam kizlar bir ayimizi doldurduk şükür emzik aldım kızıma dün verdim almadı hatta kusacak oldu kaç defa bende gaz sancısı girdikçe meme aradığı an verdim almadı sürekli attı sonra bı dk aldı uykulu halde verdim beş dk tuttu bugün şükür onca denemeye sonunda aldı bütün gece uykusuz kalmama değdi üstelik öyle marka felanda değil wee baby nin kızim inatsa annesi daha inat şuan sancı girdiği an veriyorum bölünen uykular meme de son bulmuyor artık hemen pes etmeyin

Daha iyi ya evden çalışması eşim sabah 9 akşam 7 çalışıyor işi eve uzak yollarda harap old halde gece 2 kez kalkıyor emzirmek için bebeği bana veriyor sonra mamasını yapıp gazını çıkartıyor altını alıyor burnunu acıyor uyutuyor ben yataktan çıkarsam süt sağmak için çıkıyorum. Çünkü gündüz biz çok yoruluyoruz destek olması lazım öyle yan odaya geçip yatmasına izim verme yok aksilik yapıyorsa anneni gönder gitsin omun hizmetçisi değil annen .Annen gidince de 1 lokma yemek pişirme temizlik vs yapma o zaman anlar kiymetini. Kayınvalide kalsaymış madem öyle. Bide şu lohusa evine kocalarını sırtlayıp gelmesinler ya uyuz oluyorum afedersin b.... var kayınpeder de olsa erkek kapısını kapatıp gelmiş ikisi de her dk memelerimiz açık şahsen benim öyle üstüm de hep pijama kayınpeder olsa bu şekil duramazdım evde illaki sütyen takip üstüme biseyler giymek zorunda kalırdım. Lütfen anneni ezdirme

Anne rahatlık da eşe ne demeli ben öyle adama annemin tırnağını kurban ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…