2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Esine soylemiyor musun yardim et diye ben bazen gicikligina kaldiriyorum gece gazini alsin diye banane yani tek basima yapmadim ben bu cocugu iyi sen sabirlisin kavaga cikarirdim oyle kocayla ben

Anlaşılan kv baya doldurmuş ne kadar anlayış sız insan evladının huzurunu kaçırırmı kendi menfaatleri için sıkma sen canını bugün leride atlatırsın inş

Anne rahatlık da eşe ne demeli ben öyle adama annemin tırnağını kurban ederim

Esine soylemiyor musun yardim et diye ben bazen gicikligina kaldiriyorum gece gazini alsin diye banane yani tek basima yapmadim ben bu cocugu iyi sen sabirlisin kavaga cikarirdim oyle kocayla ben
Bende en çok eşime kızıyorum zaten. Geçen gece kaldırdım ben çok yoruldum uyumuyor sen uyut diye bi ton laf etti söylendi durdu sonra uyuyunca gitti bebek yarım saate geri uyandı. Çok kavga edeceğim şey vardı da annemlerin yanında etmek istemiyrom. Gormezden gelmeye çalışıyorum takarsam sütüm felan kesilir diye. Ama artık tak etti canıma su dönemde uğraştığım seye bak

Ben Türkiye dışındayım burada eczanelerde satılıyor. Türkiye'de aynı markanın hamilelik vitamini var ama emzirme vitamini var mı bilmiyorum. Ben resmini çekip atıyorum benzer başka bir vitamin vardır belki
İyi bir tavsiye olmus. Bu vitamini hamilelikte kullandım. Icerıgı gayet iyi bir ilaç. Devam ediyorum ve bir sure daha devam edecegım.
Sorununu dile getir canim. Ama dile getirip rahatla. Acı cekmeden kendini üzmeden. Soyledim bıttı gectı gitti olsun. Allah korusun sonra geri getirmek için ugrasırsın.

Anne rahatlık da eşe ne demeli ben öyle adama annemin tırnağını kurban ederim
Esine dencek soz yok cnm valla bende adama kiyamiyorum saban ise gidiyor diye ama yapicak birseyim yok gece cok bunaliyorum ona da veriyorum bazen cok kotu oluyorum cunku buyuyene kadar ikimkzde sabredicez bu cocuk tek benim degil ikimkzkn

Valla bende kaldiriyorum yapucak birsey yok bazi geceler dwkircek gibj oluyorum ve saatlerce uyumuyor bende esimj kaldoriyorhm o bakiyor ben uyuyorum

Yaa korkmuyorum aslında ama birden boğulacakmış gibi olunca tedirgin oluyorum. Evet doktorda dedi aksine iyi bişe sütünün yettiğini gösterir dedi. Memeyi tutuyo aslında ama oda canı istediği zaman bazen oluyo asla almıyo normal memeyi istiyo mecbur veriyorum bu aydan sonra düzelir diye umut ediyorum bakalım

Valla canim Allah sana sabir esinede birazcik vicdan versin isin zor gercekten

Kızlar kizininizin genital bölgesini temizliyor musunuz ablam doğduğu hafta şimdi değil ilerde temizleyeceksin dedi bakıyorum beyaz birşeyler var ama böyle baya çok kokusuda var silmeli miyim yanlış birşey yapmak istemiyorum

Bende bugun ilk defa emzik denedm tuttu direk ve bir oh çektim memelerimde hal kalmamıştı zaten yara bitanesi delindi resmen ortası ayrıldı ucunun

Kızlar ben normalde sadece anne sutu veriyorum ama bebeğim iki gundur sürekli durmuyor emmek istiyor uyumuyor da mama vermeli miyim sizce göğüslerimde yumuşak o ilk zamanlarım gibi sert değil acaba süt mi yetmiyor ? Ne yapayım ?

Canım mama verme o bi dönemdir bazı günler oluyor gaz giriyor deli gibi emmek istiyor. Göğüslee yumusak olsada süt yok demek değildir çiş kaka yapıyorsa doyuyordurv

Kaç haftalık bebeğin bilmiyorum ama atak donemleri oluyor 5. ve 6. Haftalar internetten bak bir. O zamanlar sürekli memede olmak istiyorlar. Ben de şu an mamayı azaltmaya çalışıyorum günde sadece akşamları maksimum 50cc ile sınırlamaya çalışıyorum. Anne sütü verince sürekli vermek gerekiyor sanırım.

Siliyorum cnm ozellikle doktora sordum pamuk ve su ile silerbilirsin dedi suan akinti bile gelebilir dedi senden gecen hormonlardan dolayi ben bakiyorum beyazlik olunca siliyorum

Mama ver sen uyu dinlen biraz beslen sütün çoğalır bir iki saate yine ben öyle yapıyorum çok aç oldugunu hissedince veriyorum ona

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…