2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Tamam canim bi deniyim basliyim ziyan olmasin bari

Aynen benimki daha 25.gunde
Kudurdu kizlar
Bir memeye saldırısı var görseniz
Mamada veriyorum
Gazda çıkarıyor ama yok durdramiyorum
Anakucagi aldim sevmedi onuda
Bagrabagra ağlıyor
Bizim ki bugun 40 gunluk oldu yok ya gece 3 te uyudu sabah tan berk hep mizmiz dogru duzgun uyku yok hic 10 dk uyuyor sanki saatkerce uyumis

Yapıyorum canım ama aç karnına yapmadım deneyeyim adaçayı yağı sürüyorum ayak altına o da bi işe yaramadı

Kızlar cennet hurması ya da Trabzon hurması diyorlar bilir misiniz? Ekim analarındaki arkadaş söyledi bana da. Cidden aşırı süt artırıyor ya da placebo oldu bilmiyorum ama çok doluyor memeler onu yiyince
Geçen gece gögüslerim acayip süt doldu ne yedim diye çok düşündüm aklıma gelmedi sen yazınca aklıma geldi cennet hurması yemiştim gerçekten çok etkiliymiş
Karbonatli su yaptik gazli bezle sildik cnm
Ağzının içine nasıl sürdünüz canım?????
kizlar neler yiyorsunuz süt yapması için ben gaz olcak bebekte diye dogru durust bisey yiyemiyorum ya
Kuru baklagil hariç herşeye bol kimyon döküp yiyorum

Kızlar göğüs yaraları devam eden varmı bebeğim bugün 27 günlük oldu ama hala emzirirken ağlıyorum resmen. Acıkıcak diye aklım çıkıyor. Birde doymuyo yarım saatte bir emmek istiyo ve göğüste en az 1 saat kalıyo sizlerinde böylemi??

Masaj işe yarıyor bende yapıyorm bacaklarını karnına dogru ittiriyorum kesin gaz cıkıyor
Üst baş değiştirmekten halim kalmadı benmde altınu açtıgım gibi çiş kaka
Aynen yaa

Canim 66 gunluk benim kizim ama bazen yanlis tutuyor memeyi yara oluyor suanda mesela yara bembeyaz oldu ucu madecasol var iyi geliyor bana birde gumus kalkan kullaniyorum

Elektrikli pompa aldım ilk defa kullandım 15 dk sağım sonucu iki memeden toplam 15cc çıktı. İlk defa sağım yaptım diye mi böyle acaba. Sizlerin ilk deneyimi de böyle mi oldu? Yoksa bebegim açlıktan mi ağlayıp durmuş bunca zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…