2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Evt seseyan demirhapi kullanıyorum kanim sesryandan öncede 10du

Ben pişikten kurtulamadım ya sleepy bezmi yapıyor doktor dermotrosyd krem vermişti onu sürüyorm ama yok baya kötüsık sık değiştiriyorm altını pamuk be su ile siliyorm kuruluyorm neden oluyor acaba

Kızlar doğum yapalı 15 gün oldu bebiş 2 saate bir emiyor ya bu süüre ne zaman uzuyor acaba Ne zaman kolaylaşıyor kolaylaşıyormu emme süresi yarım saat 40 dk falan sürğyor çünkü

Bende gak meme guk meme modundaym
Bnm cocuk sabah beri uyuyo ya 2 saaate bi kendine geliyo emip uyuyo geri en fzla 1 saat tutabildim uyanik niye boyle oldu ki
Aman elleme ne güzel işte maşallah

Bugun benim oglan hiç durmadı karnı ağrıyor sürekli gaz cıkarttı ama benmde karnm cok kötü benden etkileniyor sanrm

Kiraz çekirdeği torbasını bende mikrodalgada ısıtıp bacaklarının üstüne bırakıyorum oda rahatlatıyor bebeğimi
Evet ben de koyuyorum kiraz çekirdeği rahatlatıyor biraz.ama 4 keredir kakasini masajla yaptırıyorum ikindigi yapamadığı zaman.sanki ocean dvit kullanınca gaz kabız oluyor

Baby turco islak mendil aldm 24lu insallah memnun kalirim. Sleepy iyiydi ama mühendisinoglunda listedeydi babyturco da hemde daha uygun ins pisman olmam
Ben de bu sefer sleppy zeytinyagli 24lu siparis verdim oda muhendisoglunun yildizlar listesindeydi
Ben pişikten kurtulamadım ya sleepy bezmi yapıyor doktor dermotrosyd krem vermişti onu sürüyorm ama yok baya kötüsık sık değiştiriyorm altını pamuk be su ile
Canim travazol sür ama ince tabaka bezini 2 dk acik tut krem emsin benim buyuk kizim berbat olmustu bu sekilde yap demisti eskiden ve gecti

Sleppy bizde ilk günden fena pişik yapti prima aldık pişik geçti. Bepantol geçirmedi mustela pisik kremi gecirdi pisigi

Canım zaten o kdr memede kalıp bir de ek süt ve mama veriyorum ama

Kızlar bu soruya bir bakar mısınız size zahmet? Biz hala kabızız tecrübelerinize ihtiyacım var
Bizim kabızlıgımız geçti biraz zeytin yağı verdim ben ama şu gaz geçmiyor her gece sürüyor.
Bnm cocuk sabah beri uyuyo ya 2 saaate bi kendine geliyo emip uyuyo geri en fzla 1 saat tutabildim uyanik niye boyle oldu ki
Benimkinin uyuması asla 40 dk yı geçmiyor. Ne zaman düzelecek acaba
Bugun benim oglan hiç durmadı karnı ağrıyor sürekli gaz cıkarttı ama benmde karnm cok kötü benden etkileniyor sanrm
Bende kabızlık var. gaz var oğluma geçiyor sürekli bugün kayısı çayı aldım içecem zararı yoktur inşallah başka çarem kalmadı

Kontrole gittinizmi cnm kilo alimi iyiyse doymustur demektir

Baby turco islak mendil aldm 24lu insallah memnun kalirim. Sleepy iyiydi ama mühendisinoglunda listedeydi babyturco da hemde daha uygun ins pisman olmam
Ben sleepy kullanıyorum. Islak mendil unibaby. Pişik kremi de hametan mavi olandan bugüne kadar hiç pişil sorunu yaşamadık şükür

Bugün 40im doldu ve regli oldum. Aslında dün oldum. Normal regli dongume göre biraz daha yoğun geçiriyorum. Biraz erkenden oldu sanki. Benim gibi olan var mı?
55. Gündeyim ne regl oldum ne de herhangi bir belirtisi var. Doğum öncesi Dr duzensizdi zaten, yine eskiye döndük :/
Kızlar doğum yapalı 15 gün oldu bebiş 2 saate bir emiyor ya bu süüre ne zaman uzuyor acaba Ne zaman kolaylaşıyor kolaylaşıyormu emme süresi yarım saat 40 dk falan sürğyor çünkü
Bizim hala ortalama 2 saat uyku süremiz. Ama emme süresi çok daha kısalıyor tabi, emme gücü arttığı için memeyi çabucak boşaltıyor. 10-15 dakikayı hiç geçmiyor artık.
Evet ben de koyuyorum kiraz çekirdeği rahatlatıyor biraz.ama 4 keredir kakasini masajla yaptırıyorum ikindigi yapamadığı zaman.sanki ocean dvit kullanınca gaz kabız oluyor
Ocean d vit den ben de şüpheliyim. İki gun önce verdigimde o kadar zorlandı ki, bugün cesaret edip veremedim tekrar

st1248 dediği gibi kilo alımı gelişimi nasıl bebişin? Bi de sen emzirirken yutkunma sesi duyuyordun dimi? Belkide makine ile olmadı, sonra yine dene olmazsa.
Kilo alımı düzenli arıyor gayet iyi. Yutkunma sesi duyduğum zamanda oluyor bazı zamanlar sadece emzik gibi emiyor. Sağma makinesine devam edicem en azindan meme uçlarını uyarır sütü artırır diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…