2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Agzini actiginda elimle sokup dilinin ustunu sildim canim hemen temizledi

Baby turco islak mendil aldm 24lu insallah memnun kalirim. Sleepy iyiydi ama mühendisinoglunda listedeydi babyturco da hemde daha uygun ins pisman olmam
Ay dene bakalım güzel mi bende sipariş vericem sleepy, yoksa bende onu alayım, aklımda ama cesaret edip alamamıştım.

Baby turco islak mendil aldm 24lu insallah memnun kalirim. Sleepy iyiydi ama mühendisinoglunda listedeydi babyturco da hemde daha uygun ins pisman olmam
Memnun kalırsan bana da haber ver canım sleepy ıslak mendil iyi ama maalesef bezini bırakmak zorundayim 2 numara açılmamış elimde kaldı 3 numarada vardı şimdi omi kullanıyorum müşteri hizmetleri görüştüm resmini attım 2 numara şuan tam bebeğini dediler ben acaba bez küçük mi ondan mi hep çiş oluyor dedim Bez tammış 3 e geçtin ama bacaklarını çok kesiyordu şimdi 3 den de çıkıyor ve yine bacakları hep lastik izi .3 numara bitsin başka beze geçicem

Bugün 40im doldu ve regli oldum. Aslında dün oldum. Normal regli dongume göre biraz daha yoğun geçiriyorum. Biraz erkenden oldu sanki. Benim gibi olan var mı?
Sezeryandan sonra kaç gün olmuştun benim kanama ve meme şeklinde 25 30 gün civarı sürmüştü daha regl olmadım ama 2 gündür regl sancim var sanki her an olacakmışım gibi geliyor

15dk sagdim. 1 saat önce emzirmistm. Makine gelince denemek için sagdim 15,dk
markası ne? tek kademeli mi sağıyor?
ben ilk kez bugün kullandım elektrikliyi. dışarda işlerim vardı sol göğsüm çok şişti eve gelir gelmez sağdım. kızımda çok kullandım. önce masaj ayarı gibi bir ayarla başlatıyorum 2-3dk sonra sağım kamdemesine atlıyorum cnm. markası lansinoh benimkinin

Kızlar doğum yapalı 15 gün oldu bebiş 2 saate bir emiyor ya bu süüre ne zaman uzuyor acaba Ne zaman kolaylaşıyor kolaylaşıyormu emme süresi yarım saat 40 dk falan sürğyor çünkü

Bende sleepy 2 numarayı dört kilo iken kullandım ama cok küçüktü. Bacakları sıktı. Emişi az. Molfix pure&soft kullandım onun 1 numarası sleepy 2 numarası ile aynı ölçüde. Sleepy iki çiş de şişiyor molfix daha iyi gidiyor.
Bebişler küçük sürekli az az kaka yapıyor diye ben molfiden vazgeçtim. Fiyatı cok daha uygun diye baby turco aldım. 3 numara kullanıyorum.
Hafif kötü kokusu var ama ben sürekli bez degiştirdigim için önemsemedim. Hiç taşma sızma olmadı. Pişik de olmadı
Benim ki gibi bebegi az az kaka yapanlar deneye bilir.

Başka marka kullanan tavsiyesi olan varsa tavsiyeleri bekliyorum

Kızlar doğum yapalı 15 gün oldu bebiş 2 saate bir emiyor ya bu süüre ne zaman uzuyor acaba Ne zaman kolaylaşıyor kolaylaşıyormu emme süresi yarım saat 40 dk falan sürğyor çünkü
İkinci ay da uzuyor ama 40 dakika cok. uyuyor galiba memede uyarıp 20. Dakikadan sonra memeden cekip bir saat sonra tekrar denemeyi tavsiye ediyorlar. Sadece 2 saatte mi veriyorsun yoksa her uyandığında iki saat olmasa bile veriyor musunuz

Ben gak meme guk meme modunu uyguluyorum. 20 dakikadan fazla durmadan.
gak dedi meme uyandı meme uyuyacak meme veriyorum.
Her verişim 20 dakika olmuyor tabi cogu beş dakika oluyo

Kiloda alıyo sorun yok.

Ay dene bakalım güzel mi bende sipariş vericem sleepy, yoksa bende onu alayım, aklımda ama cesaret edip alamamıştım.

4 gun sonra elime ulasir en gec haber veririm tabi.

Sleepy guzel de paketlerde cok az var icerik stn ayni hepsinde kotu olcagini sanmam ama yazarm gene.

Ben hala 1 numara kullaniyorm ama dedigm gibi son paketler buyuk cikti bende daha hic sizdirmadi kesmedinde cocugu

Ben minies kullanıyorum mühendisinoğlunda görmüştüm. Çok begendim hele 3 numara daha güzel

Sezeryandan sonra kaç gün olmuştun benim kanama ve meme şeklinde 25 30 gün civarı sürmüştü daha regl olmadım ama 2 gündür regl sancim var sanki her an olacakmışım gibi geliyor
Sezeryandan sonra sanırım iki hafta kadar az az da olsa kanama oldu. Leke gibi azalmıştı baya. Şimdi 40. Günümde baya baya regli oldum. Sancı hiç olmadi

2 - 2.30 saate bir gece Saat başı nasıl uyanıyorsun teşekkür ederim 2.aya ksdar sabır

Yaasier diye bir marka. Hiç duymamıştım hem fiyatı uygun hem yorumları iyi olunca aldık.

Eklentiler

• Screenshot_20201214_173104_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    60,3 KB · Görüntüleme: 32
Hmm benim enerjim çok düşük
Kansizlikvar iyice halsizlestim
Sezaryen mi oldun? Kan değerine bakıldı mi sonrasinda? Benim 9a düşmüştü hemen kullanmaya başladım demir ilacı. Emzirme vitamini içinde balık yağı da var. Hem multivitamin hem balık yağı kullanmış oluyorum yoksa ayakta duramam sanırım. Bebekle düzenli yemek yemek zor olabiliyor bazen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…