2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Ben biogai kullanıyordum bende Nurse Harveys geçtim çok memnun kaldım ama hee çocuk farklı bence dr danışmadan kullanma
Canim damla mi kullanıyorsun.kac damla?simdi de kıvranıyor yine uyuyamıyor dun 5 damla ile gaz çıkarıp rahatlamisti böyle olursa vericem galiba yine

Canim damla mi kullanıyorsun.kac damla?simdi de kıvranıyor yine uyuyamıyor dun 5 damla ile gaz çıkarıp rahatlamisti böyle olursa vericem galiba yine
Ben günde 2*6 yapıyorum ama saat belirledim sabah 11 de birde gece 11 de veriyorum sat çok önemli değil dedi Dr ama ben düzeni otursun diye yaptım

Ben günde 2*6 yapıyorum ama saat belirledim sabah 11 de birde gece 11 de veriyorum sat çok önemli değil dedi Dr ama ben düzeni otursun diye yaptım
Anladım canım ben de sabah verdim 5damla.aksam masajla yaptirdim kakasini gazi da çıktı rahatladı ama simdi tekrar başladı tabi.ins kisa zamanda geciverir:)

Bizimki de aynen böyle canim. Hatta bir kere doktorda yaptu kakasini tam muayene esnasinda doktora da göstermiş oldum gayet normal dedi anne sütü alanlarda. Bizimki surekli ısınıyor uyanık oldugu saatlerde. Qma en az 4 kere kaka yapar gunde

Merhabalar herkese, benim aklıma takılan bir konu var bebeğimi hep sırt üstü düz yatırıp başını yana çevirerek uyuturum kendi genelde sağa sola döndürüyor başını. Vücuduyla yan yatınca kusma refleksi çalışmıyor diye duymuştum. Sizler nasıl yatırıyorsunuz

Bende oyle yatırıyorum doktor yan yatir dio ama yan da yatirsm kendi düzeliyor
Benimde 1 aylık fotolarım ekte çok yaratıcı değil diğerine uygulamadan yaptığım
Hangi uygulama bu?

Ben de öyle yatırıyorum. Yan yatırınca sanki kolu ezilecek miş gibi geliyor

Aynı sorun bizdede var

İnşallah canım çok sağol cümlemizi korusun Rabbim bu hastalıktan böyle hassas dönemlere denk gelmesi daha kötü oluyor

Aynı sorun bizdede var
Ay bilmiyorum bu kocaları ne yapacağız. Biz hala ayrı yatıyoruz ve kv gelip gittikten sonra bi soğukluk oldu aramızda ve ben bunlari benim hakkımda konuşurken yakaladım. Bende biraz uzaklaştım gibi oldu. Biraz problem var atamızda ama nasıl aşacağız bilmiyorum. Bir de yetmezmiş gibi böyle iki de bir ailesini arayıp duruyor sinir oluyorum

Boşver canım sen canını sıkma aynı sorun bizde de var daha beteri oda
Birde hele lohusayken bu sorunları yaşamak daha zor.

Karbonatli su yaptik gazli bezle sildik cnm

Ay kızlar bana fenalık geldi bugün benim bebe her emmede 1.5 saat memede Doymuyor da kalanını da sağıyorum her beslenme 2 2.5 saat merasim ne yemek yapabildim ne başka bir şey. Bir çocugun fotoları çektim 1 saat gerisi full emzir sağ yıka topla Yemek bile yapamadım pirinç ısladım kaldı yine dışarıdan söyledik. Eşim izinliydi bugün ama oğlanın ödevi oyunu derken pek yardım edemedi. Bakalım ilerleyen günlerde ne yapıcaz. Bir düzenleri otursaydı. Aç kalacak diye saatlerce başındayız

büyüme dönemleri oluyor bebeklerin huy değişimleri olabiliyor bu dönemlerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…